CFMOTO Motocykle

CFMOTO 650MT Premium

Moderné cestovné enduro zo spoločnej dielne KTM a CFMOTO!

Spoločný podnik dvoch svetových motogigantov KTM a CFMOTO, designovaný rakúskym štúdiom KISKA. Výsledkom sú originálne dvojvalcové motocykle, ktoré svojím jedinečným vzhľadom, kvalitou spracovania, použitím špičkových komponentov a výkonom prekvapí nejedného skúseného motorkára. Predstavujeme modernizovanú motocyklovú vlajkovú loď z dielne svetového výrobcu CFMOTO!

Od 6.499 €

CFMOTO 800NK Sport

Tvoj ostrejší svet

Každá z ciest môže byť intenzívnym zážitkom. Záleží len na tebe. Akcelerácia, brzdenie, náklon v zákrute. Bežné jazdecké situácie sú zostrené a poskytujú maximálnu radosť z jazdy.
S hmotnosťou 186 kg sa jedná o jeden z najľahších motocyklov vo svojej triede. Vďaka tomu je akákoľvek jazda absolútne prirodzená a je len na jazdcovi, či sa chce pohybovať v ostrejšom svete, alebo intuitívnej uvoľnenosti.

Od 7.849 €

CFMOTO 800NK Advanced

Tvoj ostrejší svet

Každá z ciest môže byť intenzívnym zážitkom. Záleží len na tebe. Akcelerácia, brzdenie, náklon v zákrute. Bežné jazdecké situácie sú zostrené a poskytujú maximálnu radosť z jazdy.
S hmotnosťou 186 kg sa jedná o jeden z najľahších motocyklov vo svojej triede. Vďaka tomu je akákoľvek jazda absolútne prirodzená a je len na jazdcovi, či sa chce pohybovať v ostrejšom svete, alebo intuitívnej uvoľnenosti.
Advanced posúva motocykel o krok ďalej v ostrejšom svete, aj dennom použití vďaka ďalším prvkom výbavy.

Od 8.749 €

CFMOTO 650GT Premium

Novinka v triede športovej turistiky zo spoločnej dielne KTM a CFMOTO!

Spoločný podnik dvoch svetových motogigantov KTM a CFMOTO, designovaný špičkovým rakúskym štúdiom KISKA, majstrom svojho oboru. Výsledkom sú originálne moderné motocykle, ktoré svojím jedinečným vzhľadom, kvalitou spracovania, použitím špičkových komponentov a výkonom prekvapí nejedného skúseného motorkára. Predstavujeme netrpezlivo očakávaný úplne nový športovo-turistický dvojvalcový model z dielne svetového výrobcu – CFMOTO 650GT!

Od: 6.499 €

CFMOTO 650NK 

Originálny dvojvalcový naháč zo spoločnej dielne KTM a CFMOTO!

Spoločný podnik dvoch svetových motogigantov KTM a CFMOTO, designovaný špičkovým rakúskym štúdiom KISKA, majstrom svojho odboru. Výsledkom sú originálne dvojvalcové motocykle, ktoré svojím jedinečným vzhľadom, kvalitou spracovania, použitím špičkových komponentov a výkonom prekvapí nejedného skúseného motorkára. Predstavujeme športový dvojvalcový model kategórie „naked“ z dielne svetového výrobcu – CFMOTO 650NK!

Od 6.249 €

CFMOTO 300NK

Originálny „naháč“ zo spoločnej dielne KTM a CFMOTO za výhodnú cenu!

Spoločný podnik dvoch svetových motogigantov KTM a CFMOTO, designovaný špičkovým rakúskym štúdiom KISKA, majstrom svojho oboru. Výsledkom sú originálne moderné motocykle, ktoré svojím jedinečným vzhľadom, kvalitou spracovania, použitím špičkových komponentov a výkonom prekvapí nejedného skúseného motorkára. Predstavujeme úplne nový model kategórie „naked“ z dielne svetového výrobcu – CFMOTO 300NK!

Od 3.999 €

CFMOTO 300SR

Výnimočný, zábavný, agresívny a príťažlivý!

S DNA pretekára. Všetky tieto prívlastky nie sú náhodné, pretože aj tento model bol vyvíjaný v rámci exkluzívneho partnerstva dvoch svetových motogigantov – CFMOTO a KTM. Agresívny a zároveň veľmi osobitý dizajn s úžasnými prvkami okruhového motocykla tentoraz nesie taliansky rukopis a za jeho kvalitu ručí skvelý španielsky designer Carles Solsona Marti. Ako kompaktný celok má stroj už na pohľad všetky dominantné prvky okruhového motocykla, ale skryté vlastnosti motocykla s jazdením na každý deň. „Hrajte a vyhrajte, alebo sa len vozte …“ každý deň jazdy bude Vaša šťastná výhra … to je CFMOTO 300SR!

Od 4.199 €

CFMOTO 450SR

Dotyk veľkého sveta

FEM analýza, aerodynamický tunel, magnézium, výrazy spojené so superšportovými motocyklami teraz dostupné v kategórii A2. Hmotnosť a ovládateľnosť tristoviek v ergonómii a dizajne najvyššej ligy a na maximálnej možnej hranici obmedzenia triedy s pomer výkonu a hmotnosti 0,2.
450SR prináša maximum možného pre každý deň.

Od 6.249 €

CFMOTO 700CL-X Heritage MY22

“ Vychutnajte si tento okamih…“ Nový produktový segment motocyklov CFMOTO – MODERNÉ RETRO.

Jedna z najdynamickejších značiek v motocyklovom svete – CFMOTO – surfuje na vlne moderných trendov a pridáva do svojho vozového parku zbrusu novú radu exkluzívnych motocyklov. Jedinečný dizajn vznikol v talianskom dizajnovom štúdiu Modena 40 s rukopisom špičkového španielskeho motocyklového dizajnéra Carlesa Solsona Martiho. Nová rada nesie označenie 700CL-X a má mnoho prívlastkov – moderné technológie, jedinečný dizajn, ohromujúcu ergonómiu, manévrovateľnosť, poddajnosť, a to všetko stále v parádnom pomere cena / technika.

!!! AKCIA !!!

Od 7.349 €

AKCIOVÁ CENA od: 6.799 €

CFMOTO 700CL-X Sport

Nová definícia temperamentnej zábavy a adrenalínu!

Model CFMOTO 700CL-X SPORT je druhým avizovaným modelom úplne nového radu motocyklov CFMOTO série 700CL-X. Slovo SPORT v označení modelu nesie oveľa viac než len kozmetické zmeny. CL-X SPORT okrem odlišnej grafiky, prináša zmenu designu v zadných partiách, niekoľko zmien v podvozku a ďalšie zmeny charakteru, ktoré od športovo ladeného motocykla právom očakávate. Špičkové brzdy Brembo Stylema potom športový charakter len potvrdzujú!

Od 7.349 €

CFMOTO 700CL-X Adventure

Výrazný dobrodruh

Drsnejší štýl CL-X Adventure stojí vedľa modelu Heritage a oslovuje dobrodružné povahy. Charakteristická uvoľnenosť a charakteristický štýl v najuniverzálnejšej kombinácii pre mestské bulváry, aj mimocestné surfovanie za zážitkami.

Od 7.849 €

CFMOTO 300CL-X 

Klasická mladosť

300CL-X je jasným dôkazom, že klasický nemusí znamenať nudný a zábavne bláznivý nemusí znamenať nevkusný. Osvedčený technický základ súrodenca 300NK, ktorý ponúka veľkú dávku zábavy, čistého jazdeckého nadšenia a jednoduchej ovládateľnosti, zabalený do klasického motocyklového štýlu s ľahkou dávkou extravagancie, ktorú si vypožičiava od dospelejších súrodencov z radu CL-X. To je CFMOTO 300CL-X.

Od 4.199 €

CFMOTO 800MT Sport

ODVAHA POSUNÚŤ LIMITY

Posuňte svoje limity odhodlania a odvahy. Vydajte sa na miesta, ktoré vám mohli skôr pripadať nedosiahnuteľné. Neobmedzujte vašu predstavivosť vzdialeností a zdanlivou obtiažnosťou cesty. Je jedno, či idete do hôr, púšte, po pláňach, točitých zabudnutých cestách, alebo do mestskej džungle. Je jedno, či idete 20 minút, alebo 20 dní. CFMOTO 800MT nerobí rozdiely a je vždy spoločníkom, ktorý vás podrží.

Od 9.550 €

CFMOTO 800MT Touring

ODVAHA POSUNÚŤ LIMITY

Posuňte svoje limity odhodlania a odvahy. Vydajte sa na miesta, ktoré vám mohli skôr pripadať nedosiahnuteľné. Neobmedzujte vašu predstavivosť vzdialeností a zdanlivou obtiažnosťou cesty. Je jedno, či idete do hôr, púšte, po pláňach, točitých zabudnutých cestách, alebo do mestskej džungle. Je jedno, či idete 20 minút, alebo 20 dní. Plne vybavené cestovné enduro CFMOTO 800MT Touring nerobí rozdiely a je vždy spoločníkom, ktorý vás podrží.

Od 10.849 €