CFMOTO 800NK Sport

Obrázky majú ilustratívny charakter. Výbava sa môže líšiť (kolesá, pneu, polepy, ochranné prvky).

CFMOTO 800NK Sport

!!! AKCIA !!!

Tvoj ostrejší svet

Každá cesta môže byť intenzívnym zážitkom. Záleží len na teba. Akcelerácia, brzdenie, náklon v zákrute. Bežné jazdecké situácie sú zostrené a poskytujú maximálnu radosť z jazdy.
S hmotnosťou 186 kg sa jedná o jeden z najľahších motocyklov vo svojej triede. Vďaka tomu je akákoľvek jazda absolútne prirodzená a je ľan na jazdcovi, či sa chce pohybovať v ostrejšom svete, alebo intuitívnej uvolnenosti.

Dostupné verzie:

CFMOTO 800NK Sport

CENA: 7.849 € AKCIOVÁ CENA: 7.599 €  Kategória vodičského preukazu A

Základná výbava: T-Box

Dostupné farby: 

Nebula White – Biela metalická matná

Zircon Black – Čierna matná

 

 

 

 

Tvoj ostrejší svet

Každá cesta môže byť intenzívnym zážitkom. Záleží len na teba. Akcelerácia, brzdenie, náklon v zákrute. Bežné jazdecké situácie sú zostrené a poskytujú maximálnu radosť z jazdy.
S hmotnosťou 186 kg sa jedná o jeden z najľahších motocyklov vo svojej triede. Vďaka tomu je akákoľvek jazda absolútne prirodzená a je ľan na jazdcovi, či sa chce pohybovať v ostrejšom svete, alebo intuitívnej uvolnenosti.

Motor:
Radový dvojvalec LC8c s objemom 799 ccm zdieľaný s aktuálnym radom KTM 790.

5″ TFT displej:
Farebný TFT displej s uhlopriečkou 5″ prehľadne a efektívne zobrazuje všetky údaje potrebné pre vašu jazdu.
Nadstavbou nad zobrazením jazdných údajov je možnosť prijímať telefónne hovory a využiť telefón ako hudobný prehrávač.

Atraktívne v každej situácii:
Carles Solsona Marti, šéfdesignér motocyklov CFMOTO, dokazuje, že atraktívny dizajn značky nie je dielom náhody. Každý z motocyklov je veľmi dobre premysleným dielom portfólia a na pomyselnom aktuálnom vrchole je práve 800NK.

Identifikácia dizajnu:
Už tradičným prvkom motocyklov CFMOTO je využitie LED technológie na osvetlenie stroja a zároveň na doplnenie a podčiarknutie vzhľadu stroja aktívnym funkčným prvkom.

Vždy pod kontrolou:
V každej situácii má jazdec stroj pod kontrolou vďaka jazdným režimom RAIN, STREET, SPORT.

Ľahkosť ovládateľnosti:
Jedna z najnižších hmotností v triede, 186kg, je zásadným faktorom, ktorý prináša výbornú ovládateľnosť a taktiež dynamiku stroja.

Aplikácia CFMOTO RIDE:
Štatistika jazdy, nepretržité monitorovanie stavu motocykla, upozornenie na neštandardný stav motocykla a ďalšie funkcie. To je aplikácia CFMOTO RIDE v spojení s komunikačnou jednotkou T-BOX.

Plynulosť jazdy:
Jednoduchá každodenná využiteľnosť je podčiarknutá tempomatom.

Prispôsobivosť:
Nastaviteľný podvozok KYB je možné prispôsobiť potrebám každého jazdca.

Aktuálne majú všetky motocykle CFMOTO exkluzívne záruku v dĺžke 5 rokov *!

Profesionálny servis v našej predajni je úplnou samozrejmosťou.

* 5 rokov záruka platí pri nákupe strojov CFMOTO v predajnej sieti Journeyman CZ v ČR a SR, pre koncového zákazníka, prvého majiteľa, aj podnikateľa. Týka sa všetkých modelov z aktuálnej ponuky strojov CFMOTO oficiálneho dovozcu Journeyman CZ s.r.o. .. U štvorkoliek CFMOTO je záruka 5 rokov alebo 40.000 km.

CFMOTO
CFMOTO Power Co., Ltd.CFMOTO – V súčasnosti jedna z najväčších, najmodernejších a najprogresívnejších svetových tovární na výrobu kvalitných štvorkoliek, motocyklov a motorov na svete. Hlavná továreň aj centrála firmy sa nachádza v priemyselnej zóne mesta Hangzhou, približne 150km od Šanghaja, v provincii Zhejiang, ktorá patrí do ekonomicky najvyspelejší časti pevninskej Číny a je jedným z hnacích motorov ekonomického rastu celej krajiny.
Továreň CFMOTO bola založená v roku 1989 a teraz zamestnáva viac ako 1500 ľudí. Od svojho vzniku vyrobila 98 typov vozidiel a 51 typov motorov, kvalitné CFMOTO produkty distribuuje vo viac ako 70 krajinách a regiónoch sveta. Výskumný a vývojový tím spoločnosti CFMOTO sa skladá z viac ako 200 zamestnancov z niekoľkých krajín, CFMOTO vlastní viac ako 110 patentových riešení. Čas, úsilie a odborné znalosti investované do rozvoja systému riadenia kvality umožňujú poskytovať vynikajúce a dôveryhodné produkty bezkonkurenčnej kvality za vynikajúcu cenu. Dlhodobý a úspešný rast firmy umožnil ďalší rozvoj aj na medzinárodnom poli. CFMOTO už niekoľko rokov veľmi úspešne spolupracuje na úrovni „joint venture“ s rakúskym motogigantom KTM a špičkovým dizajnérskym štúdiom KISKA.
CFMOTO Power Co., Ltd. sa zaoberá produkciou kvalitných úžitkových štvorkoliek. Štvorkolky CFMOTO patria medzi najpredávanejšie po celom svete. V Českej a Slovenskej republike sú štvorkolky CFMOTO všeobecne známe pod menom GLADIATOR a distribuované v predajnej sieti firmy Journeyman CZ s.r.o. Modelový rad GLADIATOR je dlhodobo najpredávanejšia a najobľúbenejšia úžitková štvorkolka v Českej aj Slovenskej republike. Vynikajúca kvalita, skvelá cena, perfektná dostupnosť náhradných dielov a profesionálneho servisu v najväčšej dealerskej sieti, nadštandardná 3 ročná záruka, úspešná závodná história v najnáročnejších off-road seriáloch a zázemie najväčšieho importéra robia zo štvorkoliek Gladiator jasnú voľbu!
Dnes medzi hlavné produkty CFMOTO patria úžitkové pracovné štvorkolky ATV (all terrain vehicles), nákladné UTV (universal terrain vehicles), športové SBS (side–by–side), motocykle, skútre a motorové jednotky.
Väčšina produktov sa testuje a ladí v Amerike a v Európe (okrem iného aj v ČR), takže výsledné výrobky sú pripravené priamo na mieru požiadaviek skúsených distribútorov.
Každý rok továreň investuje obrovské prostriedky do ďalšieho vývoja a neustále modernizuje svoje linky, z ktorých schádzajú desaťtisíce nových strojov do celého sveta. V roku 2009 pribudla v továrni úplne nová výrobná linka, kde sa vyrábajú nové modely kategórie UTV / SSV. Táto linka pomohla ďalej zvýšiť kvalitu a kvantitu produkcie a zaradiť štvorkolky CFMOTO medzi svetových lídrov. V roku 2014 pribudla úplne nová linka robotického zvárania rámov a nová lakovňa plastov. Rok 2017 priniesol rozšírenie kapacity pre nové modelové rady motocyklov, ktoré vznikajú v spolupráci so svetoznámym rakúskym dizajnérskym štúdiom Kiska. A výhľad do budúcnosti? Firma zakúpila ďalšie obrovské priestory na úplne novú výrobnú halu a administratívne zázemie i testovací polygón. CFMOTO jasne ukazuje svoj ďalší smer a nenecháva nikoho na pochybách, že sa stalo jedným zo svetových lídrov v oblasti „Powersports“. Úspešným vstupom na svetovú burzu v roku 2017 tento fakt pevne potvrdzuje.

Motor: Radový dvojvalec, kvapalinou chladený 4-taktný, DOHC, 8 ventilou
Zdvihový objem: 799 ccm3
Vŕtanie x Zdvih: 88 x 65,7 mm
Kompresia: 12.7: 1
Výkon: 70 kw / 9 250 ot./min.
Krútiaci moment: 75 Nm / 8 000 ot./min.
Spojka: spojka s preklzom („antihoppingová“)
Odpruženie: Predná KYB plne staviteľná vidlica „Upside-down“, zdvih 130 mm
Zadný KYB staviteľný „monoshock“, 130 mm zdvih
Brzdy: J. Juan, predný dvojitý kotúč Ø 320 mm, zadný kotúč Ø 260 mm
Prevodovka: Manuálna, 6 rýchlostí, rýchloradenie (Quickshifter),
Pneumatiky: Predné 120/60 R17
Zadné 180/55 R17
Dĺžka: 2132 mm
Šírka: 810 mm
Výška: 1158 mm
Výška sedáku: 800 mm
Svetlá výška: 150 mm
Nádrž: 15 l
Pohotovostná hmotnosť: 186 kg