Detské štvorkolky

Kayo 200

Kayo 200 je koncepčně jedinečná čtyřkolka. Je navržena jako lehký užitkový model s důrazem na jednoduchost konstrukce a snadnost použití obvyklou u rekreačních čtyřkolek. Díky této koncepci jí snadno mohou používat jak zkušení jezdci, tak začínající „výletníci“ nebo dokonce i odrostlejší děti. Kayo 200 má i EU silniční homologaci pro použití na veřejných komunikacích!

kayo_kravec_2

Kayo 180 Sport

Kayo 180 Sport – skvele ovládateľný, živý a kvalitný stroj pre juniorské závody! Ponuka športových štvorkoliek Journeyman sa rozrástla o ďalší mimoriadne vydarený juniorský model značky Kayo. Táto precízne spracovaná štvorkolka je ideálna voľba pre juniorov vo veku 8-16 rokov a je ďalší medzikrok k postupu do sveta veľkých športových štvorkoliek.

Kayo 110

Najlepšia voľba pre budúceho závodníka!

Kayo 110 – detské štvorkolky KAYO sa veľmi rýchle etablovaly na našom trhu a právom patria medzi najpredávanejšie detské štvorkolky. Opäť sa rodina vysoko kvalitných detských a juniorských štvorkoliek rozrástla o atraktívny a veľmi živý model KAYO 110! Táto precízne spracovaná štvorkolka je ideálnou voľbou pre juniorov vo veku 7-12 rokov a je ďalším medzikrokom k postupu do sveta veľkých športových štvorkoliek.

Cena: 1.729 €

Kayo 70

Výborne spracovaná a bezpečná detská štvorkolka z dielne Kayo vhodná pre malých výletníkov i pretekárov od 6 do 11 rokov . Svojim 72 ccm benzínovým 4-taktným motorom zabezpečí svižnú a bezpečnú jazdu.

SMC logo_kravec

SMC Ram 100

SMC RAM 100 – skvele ovládateľný, živý a kvalitný stroj pre väčších detských pretekárov! Rozšírili sme ponuku detských štvorkoliek o mimoriadne podarený detský model SMC RAM 100! Táto výborne spracovaná štvorkolka s nízkym ťažiskom je ideálnou voľbou pre deti vo veku 7-14 rokov a je ďalším medzikrokom k postupu do väčších čtvorkoliek.

Cena: 1.969 €

SMC logo_kravec

SMC E-Buzz 50

Báječná, maximálne bezpečná, detská štvorkolka! 

So strojom Buzz 50 bude vaše dieťa prežívať pocity ozajstného pretekára. Táto mimoriadne bezpečná a výborne spracovaná štvorkolka s nízkym ťažiskom je ideálnym vozidlom pre deti, ktoré ešte nedorástli k „ozajstnému“ pretekárskemu stroju.

Cena: 1.179 €