UTV séria

CFMOTO Gladiator UTV 1000 EPS

Maximum pracovného nasadenia bez kompromisov a bez limitov!

Načo robiť kompromisy? S týmto novým profesionálnym pracovným CFMOTO Gladiátorom UTV1000 EPS Vás už nič pri práci nezastaví! Úplne nový silný profi pracovný robotník s moderným dizajnom z designerského štúdia Kiska ukazuje úplne novú dimenziu práce i zábavy. Nový CFMOTO Gladiator UTV1000 EPS prináša  v kategórii UTV nekompromisný výkon až 85 Hp (max offroad), plnú homologizáciu pre 3 pasažierov a aj v tejto kategórii nadštandardne dodávaný špičkový americký zadný samosvorný diferenciál Eaton a homologované hodnoty hodné profesionálnych pracovných strojov. Svoje jasné pracovné zaradenie nový CFMOTO Gladiator dokazuje aj svojimi majestátnymi rozmermi, špičkovou výbavou, celkovým výkonom alebo aj obrovskou 40 l palivovou nádržou.

Od: 16.329 €

CFMOTO Gladiator UTV 625 EPS

CFMOTO Gladiator UTV 625 EPS
Jazdné vlastnosti, ergonómia a prax v dokonalom designu

Úplne nový CFMOTO Gladiator UTV625 prichádza v rámci kompletnej revitalizácie CFMOTO segmentu UTV. Nová generácia radu, kde nový smer už nedávno nekompromisne nastolil model Gladiator UTV1000 V-Twin EPS. Nový Gladiator UTV625 má vo svojej triede jednovalcových UTV všetky predpoklady sa stať bestsellerom. Je väčší, širší, vyšší, priestornejší, silnejší, odolnejší, výkonnejší, kompaktnejší, s lepšou ovládateľnosťou a s viacerým príslušenstvom. Oproti predchádzajúcim generáciám nezostal doslova kameň na kameni, pričom vývojovo-technický tím CFMOTO mal jedinú úlohu: vytvoriť stroj, ktorý bude doslova rozmazávať svojho majiteľa bez žiadnych neznepokojujúcich pocitov. Ťažká úloha, ale splnená!!!

Od: 12.899 €

Španielsky výrobca CORVUS uvádza na trh úplne nový, profesionálny stroj z kategórie UTV s úsporným naftovým 3-valcovým japonským motorom Yanmar s objemom 1000 ccm. Či už pracujete v poľnohospodárstve, v lesnom hospodárstve, so zvieratami na farmách, na stavbách či v komunálnej sfére, nový UTV Corvus TerrainDX4 CAB EPS 1000 DIESEL je presne tým pravým strojom pre vás!

Cena na vyžiadanie

corvus-1000-kravec