UTV séria

CFMOTO Gladiator UTV 1000

Maximum pracovného nasadenia bez kompromisov a bez limitov!

Načo robiť kompromisy? S týmto novým profesionálnym pracovným CFMOTO Gladiátorom UTV1000 EPS Vás už nič pri práci nezastaví! Úplne nový silný profi pracovný robotník s moderným dizajnom z designerského štúdia Kiska ukazuje úplne novú dimenziu práce i zábavy. Nový CFMOTO Gladiator UTV1000 EPS prináša  v kategórii UTV nekompromisný výkon až 85 Hp (max offroad), plnú homologizáciu pre 3 pasažierov a aj v tejto kategórii nadštandardne dodávaný špičkový americký zadný samosvorný diferenciál Eaton a homologované hodnoty hodné profesionálnych pracovných strojov. Svoje jasné pracovné zaradenie nový CFMOTO Gladiator dokazuje aj svojimi majestátnymi rozmermi, špičkovou výbavou, celkovým výkonom alebo aj obrovskou 40 l palivovou nádržou.

!!! AKCIA !!!

Od: 17.499 €

AKCIOVÁ CENA od: 16.699 €

CFMOTO Gladiator UTV 1000 XL

Gladiator UTV1000 XL EPS
Nedostatok miesta? Nie s modelom CFMOTO Gladiator 1000 XL EPS!

Nedostatok miesta? Nie s modelom CFMOTO Gladiator 1000 XL EPS! Až šesťmiestne vozidlo (5 homologovaných miest!) s dvoma radmi lavíc je ideálne na rodinné výlety alebo na ťažkú ​​prácu. Načo teda robiť kompromisy? S týmto novým profesionálnym pracovným Gladiatorom z kategórie UTV vás nič nezastaví! Úplne nový silný profi pracovný robotník s moderným dizajnom z dizajnérskeho rakúskeho štúdia Kiska ukazuje úplne novú dimenziu práce i zábavy. Nový Gladiator UTV1000 XL EPS prináša aj v kategórii UTV skvelý výkon, plnú homologizáciu pre 5 pasažierov, predný a aj, v tejto kategórii nadštandardne dodávaný, špičkový americký zadný samosvorný diferenciál Eaton a homologované hodnoty hodné profesionálnych pracovných strojov. Svoje jasné pracovné zaradenie nový Gladiator dokazuje aj svojimi doslova majestátnymi rozmermi, špičkovou výbavou, celkovým výkonom alebo aj obrovskou 40 l palivovou nádržou.

Od: 19.789 €

NOVINKA

CFMOTO Gladiator UTV 625

CFMOTO Gladiator UTV 625 EPS
Jazdné vlastnosti, ergonómia a prax v dokonalom designu

Úplne nový CFMOTO Gladiator UTV625 prichádza v rámci kompletnej revitalizácie CFMOTO segmentu UTV. Nová generácia radu, kde nový smer už nedávno nekompromisne nastolil model Gladiator UTV1000 V-Twin EPS. Nový Gladiator UTV625 má vo svojej triede jednovalcových UTV všetky predpoklady sa stať bestsellerom. Je väčší, širší, vyšší, priestornejší, silnejší, odolnejší, výkonnejší, kompaktnejší, s lepšou ovládateľnosťou a s viacerým príslušenstvom. Oproti predchádzajúcim generáciám nezostal doslova kameň na kameni, pričom vývojovo-technický tím CFMOTO mal jedinú úlohu: vytvoriť stroj, ktorý bude doslova rozmazávať svojho majiteľa bez žiadnych neznepokojujúcich pocitov. Ťažká úloha, ale splnená!!!

!!! AKCIA !!!

Od: 14.039 €

AKCIOVÁ CENA od: 12.079 €