UTV séria

gladiator_utv_1000_kravec

Maximum pracovného nasadenia bez kompromisov a bez limitov!

Načo robiť kompromisy? Kravec s.r.o.  je tu s týmto novým profesionálnym pracovným Gladiátorom UTV1000 EPS takže vás už nič pri práci nezastaví! Úplne nový silný profi pracovný robotník s moderným dizajnom z designerského štúdia Kiska ukazuje úplne novú dimenziu práce i zábavy. Nový Gladiator UTV1000 EPS prináša  v kategórii UTV nekompromisný výkon až 85 Hp (max offroad), plnú homologizáciu pre 3 pasažierov a aj v tejto kategórii nadštandardne dodávaný špičkový americký zadný samosvorný diferenciál Eaton a homologované hodnoty hodné profesionálnych pracovných strojov. Svoje jasné pracovné zaradenie nový Gladiator dokazuje aj svojimi majestátnymi rozmermi, špičkovou výbavou, celkovým výkonom alebo aj obrovskou 40 l palivovou nádržou.

Od: 13.999€

Španielsky výrobca CORVUS uvádza na trh úplne nový, profesionálny stroj z kategórie UTV s úsporným naftovým 3-valcovým japonským motorom Yanmar s objemom 1000 ccm. Či už pracujete v poľnohospodárstve, v lesnom hospodárstve, so zvieratami na farmách, na stavbách či v komunálnej sfére, nový UTV Corvus TerrainDX4 CAB EPS 1000 DIESEL je presne tým pravým strojom pre vás!

Od: 17.749€

corvus-1000-kravec

Špičková profesionálna nákladná 4kolka zo sklopnou korbou od Kravec s.r.o. nie len pre farmárov a lesníkov. Silný robotník, ktorý na našom trhu značne rozhýbal stojaté vody strojov kategórii UTV a stal sa veľmi obľúbeným pomocníkom aj v komunálnej sfére.

Od: 11.299€

Úplne nové moderné a cenovo nesmierne atraktívne plné pracovné 4×4 UTV. Špičková profesionálna nákladná 4kolka od Kravec s.r.o. nie len pre všetkých farmárov a lesníkov. Osvedčená technika, luxusný design a maximálne pracovné využitie.

Od: 8.949€

Galéria modelu