CFMOTO Gladiator UTV 1000

Obrázky majú ilustratívny charakter. Výbava sa môže líšiť (kolesá, pneu, polepy, ochranné prvky).

Maximum pracovného nasadenia bez kompromisov a bez limitov!

Najpredávanejšie štvorkolky v Európe!

Načo robiť kompromisy? S týmto novým profesionálnym pracovným CFMOTO Gladiátorom UTV1000 EPS Vás už nič pri práci nezastaví! Úplne nový silný profi pracovný robotník s moderným dizajnom z designerského štúdia Kiska ukazuje úplne novú dimenziu práce i zábavy. Nový CFMOTO Gladiator UTV1000 EPS prináša v kategórii UTV nekompromisný výkon až 85 Hp (max offroad), plnú homologizáciu pre 3 pasažierov a aj v tejto kategórii nadštandardne dodávaný špičkový americký zadný samosvorný diferenciál Eaton a homologované hodnoty hodné profesionálnych pracovných strojov. Svoje jasné pracovné zaradenie nový CFMOTO Gladiator dokazuje aj svojimi majestátnymi rozmermi, špičkovou výbavou, celkovým výkonom alebo aj obrovskou 40 l palivovou nádržou.

Cena obsahuje: Elektrický posilňovač riadenia (EPS), 14 „hliníkové disky, špičkové viac plátnové odolné 27“ pneumatiky STAG, homologizované ťažné zariadenie s homologizovanou  ťažnou silou 520 kg, silný navijak, multifunkčný displej, pevné polodvere.

Cena: 17.499 €

Príplatková výbava:

Plastová strecha – 250 €
Rozširovacie lemy – 62 €

Dostupné farby:
čiena – bezpríplatková
listová kamufláž – 250 €
žltá piesková – bezpríplatková

Inštalácia príplatkovej výbavy podlieha ďalšiemu spoplatneniu.

Ceny sú uvedené v € vrátane DPH a legálneho TP (kategórie T1b, 2 osoby)

 • 5 rokov záruka!
 • Extrémne výkonný úplne nový 1000 ccm motor s valcami do „V“ s výkonom až 85 HP (offroad)
 • 3-miestny plne profesionálny  pracovný stroj – homologizovaný pre 3 osoby
 • EPS – moderný posilňovač riadenia s progresiou v základnej cene
 • Vstrekovanie BOSCH (Germany)
 • Bezspojkové variátor CV-Tech (Canada)
 • 4×4 s uzávierkou predného diferenciálu
 • Automatický samosvorný zadný diferenciál Eaton (100% svornosť)
 • Nová prevodovka SmartShift s optimalizovanými prevodmi
 • Priestranná sklopná korba z kvalitného tvrdeného odľahčeného plastu s praktickými okami s mohutnou homologizovanou nosnosťou 365 kg (rozmery 1412 x 901mm – viac ako EUR paleta)
 • Komfortné a ľahko nastaviteľné viacprvkové tlmiče novej generácie
 • Tvarované spodné A-ramená zvyšujúce svetlú výšku
 • Elegantné, praktické a odolné 14 „duralové disky kolies
 • Vysoko odolné 27 “ viacplátnové pneumatiky CST Stag s univerzálnym vzorom
 • Elektrický navijak 3500 lbs s vodiacimi rolnami s ergonomickým diaľkovým ovládaním (voliteľne)
 • Bezpečnostné 3-bodové pásy, pohodlné a ľahko umývateľné 3 sedadlá
 • Pevný a mohutne dimenzovaný ochranný bezpečnostný rám (nie je nutná prilba!)
 • Výškovo nastaviteľný volant, posuvné sedačka vodiča
 • Veľké množstvo praktických odkladacích priestorov
 • Úplne nový systém úložných boxov „Cargotool“ – bedňa na náradie pod sedačkou spolujazdca
 • Výkonné predné aj zadné LED osvetlenie
 • Nová a výkonná 32 Ah gélová batéria s modernou NANO-GEL technológiu
 • Homologizované ťažné zariadenie ISO50 vr. el. zásuvky,
 • Homologizovaná mohutná ťažná sila 520 kg
 • Bočné dvere (voliteľne), strecha (voliteľne), predné plexi (voliteľne), navijak 3500 lbs, bočné lemy (voliteľne)
 • Homologizácia EU, 3 osoby, VP sk. B (automobil)
 • Dizajn z dielne medzinárodne uznávaného rakúskeho dizajn štúdia Kiska (dizajn CFMOTO, KTM, Husqvarna …)

Profesionálny servis v našej predajni je úplnou samozrejmosťou.

* 5 rokov záruka platí pri nákupe strojov CFMOTO v predajnej sieti Journeyman CZ v ČR a SR, pre koncového zákazníka, prvého majiteľa, aj podnikateľa. Týka sa všetkých modelov z aktuálnej ponuky strojov CFMOTO oficiálneho dovozcu Journeyman CZ s.r.o. .. U štvorkoliek CFMOTO je záruka 5 rokov alebo 10.000 km.

Stroj, ktorý svojím vstupom na trh nepochybne poriadne rozvíri kategórii pracovných UTV. Kompletne nová konštrukcia celého stroja zabalená do špičkového dizajnu z rakúskeho dizajnového štúdia Kiska, medzi ktorého zákazníkov patrí aj slávna KTM. Srdcom CFMOTO Gladiatora UTV1000 je kompletne nový motor kategórie 1000 ccm, ktorý profi robotníkovi dáva v maximálnom offroad verzii výkon až fantastických 85 Hp a 79 Nm! V oblasti pracovných UTV viac než veľkorysé hodnoty! Elektronika z dielní nemeckej firmy Bosch, pohon vďaka osvedčenému kanadskému variátor CV-Tech a použitie extrémne odolných amerických remeňov Bando (príp. Japonských Mitsuboshi), zabezpečí bezproblémové využitie stroja aj pri najťažšej pracovnom nasadení. Jasné pracovné zaradenie tohto výkonného stroja dokazujú plne homologované parametre, kde vyčnieva homologácia pre 3 osoby, homologovaná ťažná sila 520 kg, homologovaná gule s elektrickou zásuvkou a nosnosť korby atakujúci 400 kg hranicu. Množstvo úložných priestorov, vnútorné ergonómia a úplne nový systém uloženia pracovných boxov „Cargotool“ len podčiarkujú fakt, s akou starostlivosťou a dôrazom na detaily sa výrobca s dizajnérmi venovali vývoji tohto mohutne dimenzovaného stroja.

Tento extrémne odolný stroj, určený prevažne pre profesionálnu prácu, vám umožní mnoho činností, ktoré ste doteraz nezvládli. Pokiaľ chcete prepravovať ťažké náklady v extrémnom teréne, ťahať nákladné vozíky, dopravovať osoby, upratovať, sumarizovať sneh, proste ak chcete prekračovať všetky bežné limity, je CFMOTO Gladiator UTV1000 EPS tým pravým strojom pre vás!

Vďaka svojej priaznivej cene dokáže CFMOTO Gladiator UTV1000 EPS osloviť okrem profesionálov i farmára, záhradkárov, či chalupárov, pre ktorých je vysoká kvalita a dostupná cena rozhodujúcim kritériom!

Mohutne dimenzovaná a priestranná korba CFMOTO Gladiatora UTV1000 EPS, ktorej konštrukcia je kombináciou vysoko kvalitného tvrdeného odľahčeného plastu a ocele, je sklopná a istená hydraulickými tlmičmi a samozrejme má tiež otváraciu masívne zadné čelo. Rozmerná ložná plocha je vybavená aj pevnými okami na uchytenie nákladu, ktorá bez problémov pojme palety veľkosti EUR i väčšie a bezpečne odvezie náklad až štyroch metrákov.

Kabína automobilového typu pre 3 pasažierov je vybavená ľahko udržiavateľnými ergonomickými sedačkami zo syntetickej umývateľné kože, robustným ochranným oceľovým rámom s integrovanými bezpečnostnými 3-bodovými pásy (pre prevádzku strojov kategórie CFMOTO UTV Gladiator nie je povinná prilba) kompletnou výbavou pre jednoduché ovládanie stroja. Vo výbave kabíny nechýbajú praktické diaľkové ovládanie k navijaka či množstvo praktických odkladacích plôch vrátane systému „Cargotool“ pre uloženie pracovného náradia. K dokonalosti a komfortu kabíny súk dispozícii voliteľne bočné dvere. Ako ďalšie voliteľné príslušenstvo je k dispozícii plastová strecha, predné plexisklo, ochranné bočné lemy či silný 3500 lbs navijak s diaľkovým ovládaním.

Pre maximálny komfort pri ťažkom pracovnom nasadení budú v priebehu jari k dispozícii na vozy CFMOTO Gladiator UTV1000 EPS aj špičkové nadstavbové celouzavretú kabíny vr. kúrenia a stieračov či profi skla so stieračmi a ostrekovačmi.

Až 85 koní, 79 Nm krútiaceho momentu, 4×4 s uzávierkou a oboma diferenciály, precízne posilňovač riadenia, parádny svetlá výška, skvelá stabilita a vyvážené jazdné vlastnosti, 14 „elegantný ALU kolesá, špičkové víceplátnové odolné 27“ pneu STAG, bohaté úložné priestory, kompletný LED osvetlenie, multifunkčný displej, nastaviteľné sedadlo a volant – to všetko sú vlastnosti, ktoré z CFMOTO Gladiatora UTV1000 EPS robia nejvšestrannějšího pomocníka, akého ste si mohli priať!

Fantastický výkon bez kompromisov a bez limitov – to je nový CFMOTO Gladiator UTV1000 V-Twin EPS.

Kapacity:
Benzínová nádrž: 40 litrov
Olej motorový: 2,9 litrov
Dĺžka: 2945 mm
Šírka: 1615 mm
Výška: 1850 mm
Rázvor (štandard/predĺžený): 2050 mm
Výška svetiel: 300 mm
Hmotosť: 690 kg
Rozmer korby: 1330 x 850mm (více jak EUR paleta)
Nosnosť korby: 365 kg
Homologovaná ťažná sila: 520 kg
Homologácia: Pre 3 osoby, plná EU homologácia, VP sk. B
Systém pohonu:
Prevodovka: Automatická CVT – variátor – pevody P/R/N/H/L (parkovací/spätný chod/neutrál/rýchlo dopredu/terénna redukcia) / uzamykateľný predný diferenciál /automatický zadný samosvorný diferenciál Eaton (100% svornosť)
Náhon kolies: Kardanovými hriadeľmi
4×4 pohon: Odpojiteľný
Predné pneumatiky: 27×9-14 CST STAG
Zadné pneumatiky: 27×11-14 CST STAG
Brzdový systém:
Brzdy predné: Kotúčové hydraulické
Brzdy zadné: Kotúčová hydraulická
Parkovacia brzda: Áno
Odpruženie:
Predné: Nezávislé, nastaviteľné odpruženie /  dvojité oceľové A-ramená
Zadné: Nezávislé, nastaviteľné odpruženie /  dvojité oceľové A-ramená
Motor:
Typ motora: 4-taktný, 8-ventilový dvojvalec, SOHC
Vrtanie x zdvih: 91 mm x 74mm
Objem motora: 963 cm3
Štartovanie: Elektrickým štartérom
Chladenie motora: Kvapalinou a nezávislým olejovým okruhom
Mazanie: S mokrou skriňou
Zapalovanie: ECU Bosch (GER)
Palivo: Bezolovnatý benzín 95 Oktánov