Gladiator UTV 1000 V-twin EPS

Cena: 13.999€ s DPH

 

Príplatková výbava:

Listová kamufláž “Camo true timber” + 185€

Paket Snowblaster – príplatok za radlicu + 370€

Pevné dvere: + 185€

Rozširovacie lemy: + 55€

Silný naviják: + 185€

Plastová strecha:  + 185€

Predné okno (sklo laminované vrátane stierača – v cene je zahrnutá montáž) + 920€

Predné okno (polykarbonát – v cene nie je zahrnutá montáž) + 360€

Kompletná kabína vrátane čelného okna a vykurovania: +3.320€

 

 

Ceny doplnkovej výbavy platia pri objednaní ku novému stroju!

Ceny uvedené v € vr. DPH a legálneho TP.

Gladiator UTV1000 V-Twin EPS.

Maximum pracovného nasadenia bez kompromisov a bez limitov!

Stroj, ktorý svojím vstupom na trh nepochybne poriadne rozvíri kategórii pracovných UTV. Kompletne nová konštrukcia celého stroja zabalená do špičkového dizajnu z rakúskeho dizajnového štúdia Kiska, medzi ktorého zákazníkov patrí aj slávna KTM. Srdcom Gladiatora UTV1000 je kompletne nový motor kategórie 1000 ccm, ktorý profi robotníkovi dáva v maximálnom offroad verzii výkon až fantastických 85 Hp a 79 Nm! V oblasti pracovných UTV viac než veľkorysé hodnoty! Elektronika z dielní nemeckej firmy Bosch, pohon vďaka osvedčenému kanadskému variátor CV-Tech a použitie extrémne odolných amerických remeňov Bando (príp. Japonských Mitsuboshi), zabezpečí bezproblémové využitie stroja aj pri najťažšej pracovnom nasadení. Jasné pracovné zaradenie tohto výkonného stroja dokazujú plne homologované parametre, kde vyčnieva homologácia pre 3 osoby, homologovaná ťažná sila 520 kg, homologovaná gule s elektrickou zásuvkou a nosnosť korby atakujúci 400 kg hranicu. Množstvo úložných priestorov, vnútorné ergonómia a úplne nový systém uloženia pracovných boxov „Cargotool“ len podčiarkujú fakt, s akou starostlivosťou a dôrazom na detaily sa výrobca s dizajnérmi venovali vývoji tohto mohutne dimenzovaného stroja.

Tento extrémne odolný stroj, určený prevažne pre profesionálnu prácu, vám umožní mnoho činností, ktoré ste doteraz nezvládli. Pokiaľ chcete prepravovať ťažké náklady v extrémnom teréne, ťahať nákladné vozíky, dopravovať osoby, upratovať, sumarizovať sneh, proste ak chcete prekračovať všetky bežné limity, je CF MOTO Gladiator UTV1000 EPS tým pravým strojom pre vás!

Vďaka svojej priaznivej cene dokáže Gladiator UTV1000 EPS osloviť okrem profesionálov i farmára, záhradkárov, či chalupárov, pre ktorých je vysoká kvalita a dostupná cena rozhodujúcim kritériom!

Mohutne dimenzovaná a priestranná korba Gladiatora UTV1000 EPS, ktorej konštrukcia je kombináciou vysoko kvalitného tvrdeného odľahčeného plastu a ocele, je sklopná a istená hydraulickými tlmičmi a samozrejme má tiež otváraciu masívne zadné čelo. Rozmerná ložná plocha je vybavená aj pevnými okami na uchytenie nákladu, ktorá bez problémov pojme palety veľkosti EUR i väčšie a bezpečne odvezie náklad až štyroch metrákov.

Kabína automobilového typu pre 3 pasažierov je vybavená ľahko udržiavateľnými ergonomickými sedačkami zo syntetickej umývateľné kože, robustným ochranným oceľovým rámom s integrovanými bezpečnostnými 3-bodovými pásy (pre prevádzku strojov kategórie UTV Gladiator nie je povinná prilba) kompletnou výbavou pre jednoduché ovládanie stroja. Vo výbave kabíny nechýbajú praktické diaľkové ovládanie k navijaka či množstvo praktických odkladacích plôch vrátane systému „Cargotool“ pre uloženie pracovného náradia. K dokonalosti a komfortu kabíny súk dispozícii voliteľne bočné dvere. Ako ďalšie voliteľné príslušenstvo je k dispozícii plastová strecha, predné plexisklo, ochranné bočné lemy či silný 3500 lbs navijak s diaľkovým ovládaním.

Pre maximálny komfort pri ťažkom pracovnom nasadení budú v priebehu jari k dispozícii na vozy Gladiator UTV1000 EPS aj špičkové nadstavbové celouzavretú kabíny vr. kúrenia a stieračov či profi skla so stieračmi a ostrekovačmi.

Až 85 koní, 79 Nm krútiaceho momentu, 4×4 s uzávierkou a oboma diferenciály, precízne posilňovač riadenia, parádny svetlá výška, skvelá stabilita a vyvážené jazdné vlastnosti, 14 „elegantný ALU kolesá, špičkové víceplátnové odolné 27“ pneu STAG, bohaté úložné priestory, kompletný LED osvetlenie, multifunkčný displej, nastaviteľné sedadlo a volant – to všetko sú vlastnosti, ktoré z Gladiatora UTV1000 EPS robia nejvšestrannějšího pomocníka, akého ste si mohli priať!

Fantastický výkon bez kompromisov a bez limitov – to je nový Gladiator UTV1000 V-Twin EPS

Kapacity:
Benzínová nádrž: 40 litrov
Olej motorový: 2,9 litrov
Dĺžka: 2945 mm
Šírka: 1615 mm
Výška: 1850 mm
Rázvor (štandard/predĺžený): 2050 mm
Výška svetiel: 300 mm
Hmotosť: 690 kg
Rozmer korby: 1330 x 850mm (více jak EUR paleta)
Nosnosť korby: 365 kg
Homologovaná ťažná sila: 520 kg
Homologácia: Pre 3 osoby, plná EU homologácia, VP sk. B
Systém pohonu:
Prevodovka: Automatická CVT – variátor – pevody P/R/N/H/L (parkovací/spätný chod/neutrál/rýchlo dopredu/terénna redukcia) / uzamykateľný predný diferenciál /automatický zadný samosvorný diferenciál Eaton (100% svornosť)
Náhon kolies: Kardanovými hriadeľmi
4×4 pohon: Odpojiteľný
Predné pneumatiky: 27×9-14 CST STAG
Zadné pneumatiky: 27×11-14 CST STAG
Brzdový systém:
Brzdy predné: Kotúčové hydraulické
Brzdy zadné: Kotúčová hydraulická
Parkovacia brzda: Áno
Odpruženie:
Predné: Nezávislé, nastaviteľné odpruženie /  dvojité oceľové A-ramená
Zadné: Nezávislé, nastaviteľné odpruženie /  dvojité oceľové A-ramená
Motor:
Typ motora: 4-taktný, 8-ventilový dvojvalec, SOHC
Výkon motoru: (off-road úprava) 85k (63,4 kw)/7800 ot.
Točivý moment: (off-road úprava) 82 Nm/6500 ot./min
Vrtanie x zdvih: 91 mm x 74mm
Objem motora: 963 cm3
Štartovanie: Elektrickým štartérom
Chladenie motora: Kvapalinou a nezávislým olejovým okruhom
Mazanie: S mokrou skriňou
Zapalovanie: ECU Bosch (GER)
Palivo: Bezolovnatý benzín 95 Oktánov