CFMOTO Gladiator X séria

CFMOTO Gladiator X1000

…A hry môžu začať! 

„Ludo Et potest Incipere“ alebo „hry môžu začať“ – týmto vždy Imperátor oznamoval v starovekom Ríme začatie veľkolepých gladiátorských hier. Rovnako tak  oznamujeme nástup nášho Imperátora – najväčšieho a najsilnejšieho Gladiátora, ktorý kedy zišiel z výrobných liniek továrne CFMOTO. Dlho očakávaný  CFMOTO Gladiator X1000 EPS je tu aby ukázal a dokázal, prečo sa jedná o jednu z najočakávanejších štvorkoliek posledného desaťročia!

!!! AKCIA !!! 

K štvorkolke dostanete zadarmo príslušenstvo.

Balíček príslušenstva: Zadný + Predný ochranný rám 

Cena od: 12.079 €

AKCIOVÁ CENA od: 11.899 €

CFMOTO Gladiator X1000 G3

Prichádza nová generácia Gladiatorov  X1000 G3

Nový Gladiator poskytuje viac ako len maximálny výkon; je to vynikajúca rovnováha medzi silou, pohodlím a intuitívnym ovládaním. Nie je to iba hrubá sila, je to stroj na ktorý sa môžete plne spoľahnúť. Jazdite a pracujte s vedomím, že máte v rukách po všetkých stránkach technologickú špičku v oblasti ATV..

Cena od: 12.499 €

CFMOTO Gladiator X850 G3

Prichádza nová generácia Gladiatorov  X850 G3

Väčší výkon, pokročilejšie technológie a tým aj zručnosti. Úžasná kombinácia ovládania a techniky pre každodennú prácu či adrenalínové dobrodružstvo v teréne. Jazdite a pracujte s vedomím, že máte v rukách po všetkých stránkach technologickú špičku v oblasti ATV.

Cena od: 10.799 €

CFMOTO Gladiator X1000 OVERLAND

Prichádza nový CFMOTO Gladiator X1000 Overland!

Najsilnejší a mohutne dimenzovaný 4×4 Gladiator X1000 Overland prináša do sveta pracovných štvorkoliek množstvo pokrokových a moderných prvkov, ktoré v kombinácii s extrémnou výbavou robia z Gladiatora v jedinečnej edícii favorita celého segmentu veľkých dvojvalcových štvorkoliek!

!!!AKCIA!!!

Cena od: 13.749 €

Akciová cena od: 13.249 €

CFMOTO Gladiator X850

Nový líder kráľovskej kategórie dvojvalcových štvorkoliek!

Monumentálny záťah. Dych-berúca sila. Dokonalé a presné ovládanie. Emócie. Absolútna novinka jedného z najväčších výrobcov štvorkoliek na svete zvyšuje adrenalín v krvi hneď pri prvom blízkom stretnutí. Najsilnejší a mohutne dimenzovaný pracovný 4×4 CFMOTO Gladiator X850 prináša do sveta štvorkoliek množstvo pokrokových a moderných prvkov, ktoré v kombinácii s maximálnou výbavou a skvelou cenou robia z novinky favorita celého segmentu veľkých dvojvalcových štvorkoliek!

!!!AKCIA!!!

Cena od: 11.619 €

AKCIOVÁ CENA od: 9.999 €

CFMOTO Gladiator X625-A OVERLAND

Prémiový jednovalec s dobrodružnou výbavou

Gladiator X625-A Overland je stroj vybavený prémiovýmy doplnkami za najlepšiu cenu. A k tomu majiteľ získava vzrušujúci zážitok z dobrodružnej jazdy a zároveň skvelý pocit bezpečia posádky. Nielen posádka sa cíti dobre, ale aj stroj samotný je už v základnej výbave ochránený prvkami v najvyššej možnej miere. Tak vyštartujete na svoju expedíciu, alebo len na podvečernú opekačku do prírody.

!!!AKCIA!!!

Cena od: 9.169 €

Akciová cena od: 8.549 €

CFMOTO Gladiator X625

Nový CFMOTO Gladiator X625 EPS – líder triedy jednovalcov prichádza!

Už tak excelentný model aký bol a samozrejme stále je CFMOTO Gladiator X600 – predchodca tejto novinky, sa ťažko predbieha, ale vývoj a pokrok nemá zmysel brzdiť. Čo bolo vynikajúce je teraz ešte lepšie a CFMOTO Gladiator X625 ponúka  novú úroveň v smere  motorizácie, dizajnu, techniky a bezpečnosti. Rozdiel je vidieť okamžite, do vývoja vo všetkých smeroch sa vložilo mnoho úsilia a model CFMOTO Gladiator X625 odštartoval doslova novú generáciu jednovalcov CFMOTO. Ak hľadáte dobrodružstvo, tak to už čoskoro môžete hľadať zo sedadla CFMOTO Gladiator X625. Čaká na vás kombinácia silného, presne dávkovateľného výkonu, vynikajúcej ergonómie, inteligentného dizajnu a pokrokových technológií vďaka špičkovým technickým komponentom od renomovaných značiek.

!!! AKCIA !!! 

K štvorkolke dostanete zadarmo príslušenstvo.

Balíček 1: Predný + zadný ochranný rám + plexi štít.

Balíček 2: Zadný box + kryt podvozku.

Cena od: 8.619 €

Akciová cena od: 7.929 €

NOVÝ CFMOTO Gladiator X520

NOVÝ CFMOTO Gladiator 520 – nová generácia práce a zábavy.

Nová platforma modelu X520 teraz prináša viac výkonu, vyšší krútiaci moment, jednoduchšie ovládanie, vylepšený posilňovač riadenia, ľahší, ale odolnejší rám, veľmi výkonnú svetelnú LED techniku, viac pohodlia pre posádku a mnoho viac…

!!!AKCIA!!!

Cena od: 6.499 €

AKCIOVÁ CENA OD: 6.099 €

NOVÝ CFMOTO Gladiator X450

NOVÝ CFMOTO Gladiator X450 je cenovo dostupný a veľmi odolný stroj strednej triedy.

Tento model prešiel generačnou obmenou v pohľade designu, techniky, ovládania a úžitkovosti. Osvedčený jednoválec sa vyznačuje veľmi hladkým priebehom výkonu, skvelou ergonómiou, pričom úžitkové a jazdné vlastnosti ho stavajú na vysokú úroveň.

!!!AKCIA!!!

Cena od: 5.829 €

AKCIOVÁ CENA OD: 5.399 €