CFMOTO Gladiator X séria

CFMOTO Gladiator X1000

…A hry môžu začať! 

„Ludo Et potest Incipere“ alebo „hry môžu začať“ – týmto vždy Imperátor oznamoval v starovekom Ríme začatie veľkolepých gladiátorských hier. Rovnako tak  oznamujeme nástup nášho Imperátora – najväčšieho a najsilnejšieho Gladiátora, ktorý kedy zišiel z výrobných liniek továrne CFMOTO. Dlho očakávaný  CFMOTO Gladiator X1000 EPS je tu aby ukázal a dokázal, prečo sa jedná o jednu z najočakávanejších štvorkoliek posledného desaťročia!

!!! AKCIA !!! 

K štvorkolke dostanete  Juniorskú štvorkoklu CFMOTO Gladiator X110 za 50% z ceny.

!!! AKCIA !!!

Cena od: 13.249 €

AKCIOVÁ CENA od: 12.079 €

CFMOTO Gladiator X1000 OVERLAND

Prichádza nový CFMOTO Gladiator X1000 Overland!

Najsilnejší a mohutne dimenzovaný 4×4 Gladiator X1000 Overland prináša do sveta pracovných štvorkoliek množstvo pokrokových a moderných prvkov, ktoré v kombinácii s extrémnou výbavou robia z Gladiatora v jedinečnej edícii favorita celého segmentu veľkých dvojvalcových štvorkoliek!

!!! AKCIA !!! 

K štvorkolke dostanete  Juniorskú štvorkoklu CFMOTO Gladiator X110 za 50% z ceny.

!!! AKCIA !!!

Cena od: 14.579 €

AKCIOVÁ CENA od: 13.749 €

CFMOTO Gladiator X850

Nový líder kráľovskej kategórie dvojvalcových štvorkoliek!

Monumentálny záťah. Dych-berúca sila. Dokonalé a presné ovládanie. Emócie. Absolútna novinka jedného z najväčších výrobcov štvorkoliek na svete zvyšuje adrenalín v krvi hneď pri prvom blízkom stretnutí. Najsilnejší a mohutne dimenzovaný pracovný 4×4 CFMOTO Gladiator X850 prináša do sveta štvorkoliek množstvo pokrokových a moderných prvkov, ktoré v kombinácii s maximálnou výbavou a skvelou cenou robia z novinky favorita celého segmentu veľkých dvojvalcových štvorkoliek!

!!! AKCIA !!!

Cena od: 11.619 €

AKCIOVÁ CENA od: 9.999 €

CFMOTO Gladiator X625-A OVERLAND

Prémiový jednovalec s dobrodružnou výbavou

Gladiator X625-A Overland je stroj vybavený prémiovýmy doplnkami za najlepšiu cenu. A k tomu majiteľ získava vzrušujúci zážitok z dobrodružnej jazdy a zároveň skvelý pocit bezpečia posádky. Nielen posádka sa cíti dobre, ale aj stroj samotný je už v základnej výbave ochránený prvkami v najvyššej možnej miere. Tak vyštartujete na svoju expedíciu, alebo len na podvečernú opekačku do prírody.

Cena od: 9.166 €

Akciová cena od: 8.749 €

CFMOTO Gladiator X625

Nový CFMOTO Gladiator X625 EPS – líder triedy jednovalcov prichádza!

Už tak excelentný model aký bol a samozrejme stále je CFMOTO Gladiator X600 – predchodca tejto novinky, sa ťažko predbieha, ale vývoj a pokrok nemá zmysel brzdiť. Čo bolo vynikajúce je teraz ešte lepšie a CFMOTO Gladiator X625 ponúka  novú úroveň v smere  motorizácie, dizajnu, techniky a bezpečnosti. Rozdiel je vidieť okamžite, do vývoja vo všetkých smeroch sa vložilo mnoho úsilia a model CFMOTO Gladiator X625 odštartoval doslova novú generáciu jednovalcov CFMOTO. Ak hľadáte dobrodružstvo, tak to už čoskoro môžete hľadať zo sedadla CFMOTO Gladiator X625. Čaká na vás kombinácia silného, presne dávkovateľného výkonu, vynikajúcej ergonómie, inteligentného dizajnu a pokrokových technológií vďaka špičkovým technickým komponentom od renomovaných značiek.

!!! AKCIA !!! 

K štvorkolke dostanete zadarmo príslušenstvo v hodnote 625 €.

Balíček príslušenstva 1: Predný + zadný ochranný rám + plexi štít.

Balíček príslušenstva 2: Zadný box + hliníkový kryt podvozku.

Cena od: 8.619 €

Akciová cena od: 8.119 €

NOVÝ CFMOTO Gladiator X520

NOVÝ CFMOTO Gladiator 520 – nová generácia práce a zábavy.

Nová platforma modelu X520 teraz prináša viac výkonu, vyšší krútiaci moment, jednoduchšie ovládanie, vylepšený posilňovač riadenia, ľahší, ale odolnejší rám, veľmi výkonnú svetelnú LED techniku, viac pohodlia pre posádku a mnoho viac…

!!! AKCIA !!! 

K štvorkolke dostanete zadarmo:

Zadný box a rozširovacie lemy.

Cena od: 6.499 €

CFMOTO Gladiator X520 Black Edition

Black Edition – spoľahnite sa na mňa

Gladiator X520 sa stal za roky predaja doslova legendou na všetkých kontinentoch sveta. Verzia Black Edition je pripravená pre tých, ktorí majú radi klasiku osvedčenú rokmi tvrdej práce. Dostupnosť je iba v čiernej farbe.

!!! AKCIA !!!

Cena od: 5.619 €

Akciová cena od: 5.419 €

NOVÝ CFMOTO Gladiator X450

NOVÝ CFMOTO Gladiator X450 je cenovo dostupný a veľmi odolný stroj strednej triedy.

Tento model prešiel generačnou obmenou v pohľade designu, techniky, ovládania a úžitkovosti. Osvedčený jednoválec sa vyznačuje veľmi hladkým priebehom výkonu, skvelou ergonómiou, pričom úžitkové a jazdné vlastnosti ho stavajú na vysokú úroveň.

!!! AKCIA !!! 

K štvorkolke dostanete zadarmo:

Zadný box a rozširovacie lemy.

Cena od: 6.249 €