CFMOTO Gladiator X séria

CFMOTO Gladiator X1000

…A hry môžu začať! 

„Ludo Et potest Incipere“ alebo „hry môžu začať“ – týmto vždy Imperátor oznamoval v starovekom Ríme začatie veľkolepých gladiátorských hier. Rovnako tak  oznamujeme nástup nášho Imperátora – najväčšieho a najsilnejšieho Gladiátora, ktorý kedy zišiel z výrobných liniek továrne CFMOTO. Dlho očakávaný  CFMOTO Gladiator X1000 EPS je tu aby ukázal a dokázal, prečo sa jedná o jednu z najočakávanejších štvorkoliek posledného desaťročia!

Cenníková cena od: 12.239 €

Akciová cena od: 11.439 €

CFMOTO Gladiator X1000 OVERLAND

Prichádza nový CFMOTO Gladiator X1000 Overland!

Najsilnejší a mohutne dimenzovaný 4×4 Gladiator X1000 Overland prináša do sveta pracovných štvorkoliek množstvo pokrokových a moderných prvkov, ktoré v kombinácii s extrémnou výbavou robia z Gladiatora v jedinečnej edícii favorita celého segmentu veľkých dvojvalcových štvorkoliek!

Cenníková cena od: 14.039 €

Akciová cena od: 13.239 €

CFMOTO Gladiator X850

Nový líder kráľovskej kategórie dvojvalcových štvorkoliek!

Monumentálny záťah. Dych-berúca sila. Dokonalé a presné ovládanie. Emócie. Absolútna novinka jedného z najväčších výrobcov štvorkoliek na svete zvyšuje adrenalín v krvi hneď pri prvom blízkom stretnutí. Najsilnejší a mohutne dimenzovaný pracovný 4×4 CFMOTO Gladiator X850 prináša do sveta štvorkoliek množstvo pokrokových a moderných prvkov, ktoré v kombinácii s maximálnou výbavou a skvelou cenou robia z novinky favorita celého segmentu veľkých dvojvalcových štvorkoliek!

Cenníková cena od: 10.899 €

Akciová cena od: 10.099 €

CFMOTO Gladiator X625

Nový CFMOTO Gladiator X625 EPS – líder triedy jednovalcov prichádza!

Už tak excelentný model aký bol a samozrejme stále je CFMOTO Gladiator X600 – predchodca tejto novinky, sa ťažko predbieha, ale vývoj a pokrok nemá zmysel brzdiť. Čo bolo vynikajúce je teraz ešte lepšie a CFMOTO Gladiator X625 ponúka  novú úroveň v smere  motorizácie, dizajnu, techniky a bezpečnosti. Rozdiel je vidieť okamžite, do vývoja vo všetkých smeroch sa vložilo mnoho úsilia a model CFMOTO Gladiator X625 odštartoval doslova novú generáciu jednovalcov CFMOTO. Ak hľadáte dobrodružstvo, tak to už čoskoro môžete hľadať zo sedadla CFMOTO Gladiator X625. Čaká na vás kombinácia silného, presne dávkovateľného výkonu, vynikajúcej ergonómie, inteligentného dizajnu a pokrokových technológií vďaka špičkovým technickým komponentom od renomovaných značiek.

Cenníková cena od: 8.849 €

Akciová cena od: 8.049 €

CFMOTO Gladiator X520

CFMOTO Gladiator X520 EFI – silnejšie dvojča bestselleru CFMOTO Gladiatora X450 EFI znovu posúva hranice pomer – cena – výkon a zásadne zmenila latku, pre pracovné stroje kategórie 500 ccm. Prinášame CFMOTO Gladiator X520 EFI – výborný výkon motora z modelu CFMOTO Gladiator X550, vynikajúce a hravé jazdné vlastnosti modelu CFMOTO Gladiator X450 EFI s vynikajúcou cenou na modely kategórie 500 ccm s EPS !

Cenníková cena od: 6.649 €

Akciová cena od: 5.849 €

x520-eps-kravec

CFMOTO Gladiator X450

Celkom nový CFMOTO Gladiator X450 nastavuje novú latku pre pracovné stroje tejto kategórie. Prinášame doposiaľ nevídanú kombináciu výkonu, kvality a úžitkovej hodnoty!

S cenou tristovky, výkonom päťstovky a technológiou osemstovky sa zaraďuje medzi ostatné profesionálne pracovné stroje CFMOTO Gladiator a rázne posiela konkurenčné modely na smetisko dejín. Vďaka nižšej hmotnosti, prepracovanému, vysoko odolnému podvozku a úplne novému, mimoriadne výkonnému motoru s kanadským bezspojkovým plne duálnym variátorom CVTECH (Made In Canada) dokázal nový CFMOTO Gladiator maximálne posunúť hranice 450-kové triedy. Voliteľná výbava posilňovača riadenia a ďalších moderných systémov len zdôrazňuje starostlivosť, ktorú výrobca venoval konštrukcii tohto modelu.

Cenníková cena od: 6.119 €

Akciová cena od: 5.519 €

x450-orange (1)-kravec