CFMOTO Gladiator UTV 625

Obrázky majú ilustratívny charakter. Výbava sa môže líšiť (kolesá, pneu, polepy, ochranné prvky).

Najpredávanejšie štvorkolky v Európe!

!!! AKCIA !!!

 

CFMOTO Gladiator UTV 625 EPS
Jazdné vlastnosti, ergonómia a prax v dokonalom designu

Úplne nový CFMOTO Gladiator UTV625 prichádza v rámci kompletnej revitalizácie CFMOTO segmentu UTV. Nová generácia radu, kde nový smer už nedávno nekompromisne nastolil model Gladiator UTV1000 V-Twin EPS. Nový Gladiator UTV625 má vo svojej triede jednovalcových UTV všetky predpoklady sa stať bestsellerom. Je väčší, širší, vyšší, priestornejší, silnejší, odolnejší, výkonnejší, kompaktnejší, s lepšou ovládateľnosťou a s viacerým príslušenstvom. Oproti predchádzajúcim generáciám nezostal doslova kameň na kameni, pričom vývojovo-technický tím CFMOTO mal jedinú úlohu: vytvoriť stroj, ktorý bude doslova rozmazávať svojho majiteľa bez žiadnych neznepokojujúcich pocitov. Ťažká úloha, ale splnená!!!

Cena obsahuje: Elektrický posilňovač riadenia (EPS), 12 „hliníkové disky, špičkové viac plátnové odolné 25“ pneumatiky Innova, homologizované ťažné zariadenie, silný navijak, multifunkčný displej, sieťová ochrana posádky.

Cena: 14.039 € AKCIOVÁ CENA: 12.079 €

Príplatková výbava:
Plastová strecha – 250 €

Dostupné farby:
žltá piesková – bezpríplatková
listová kamufláž – 250 €

Inštalácia príplatkovej výbavy podlieha ďalšiemu spoplatneniu.

Ceny sú uvedené v € vrátane DPH a legálneho TP (kategórie T1b, 2 osoby)

!!! AKCIA !!!

 • 5 ročná záruka na stroj a doživotná na rám *
 • Nový výkonný jednovalcový motor
 • EPS – moderní posilňovač riadenia s pokrokom v základnej cene
 • Vstrekovanie BOSCH (Nemecko)
 • Bezspojkový variátor CV-Tech (Kanada)
 • 4×4 s uzávierkou predného diferenciálu
 • Priestranná sklopná korba s praktickými okami s homologizovanou nosnosťou 250 kg (rozmery 1300 x 870 mm)
 • Komfortný a ľahko nastaviteľné viacprvkové tlmiče novej generácie
 • Tvarované spodná A-ramená zvyšujúce svetlú výšku
 • Elegantné, praktické a odolné 12 “duralové disky kolies
 • Vysoko odolné 25” viacplátnové pneumatiky Innova s ​​univerzálnym vzorom
 • Elektrický navijak 3500 lbs s vodiacimi rolnami s ergonomickým diaľkovým ovládaním
 • Bezpečnostné 3-bodové pásy pohodlné a ľahko umývateľné sedadlá
 • Pevný a mohutne dimenzovaný ochranný bezpečnostný rám (nie je potrebná prilba!)
 • Výškovo nastaviteľný volant, posuvná sedačka vodiča
 • Veľké množstvo praktických odkladacích priestorov
 • Systém úložných boxov „Cargotool“ – pod sedačkou spolujazdca
 • Výkonné predné a zadné LED osvetlenie
 • Nová a výkonná 32 Ah gélová batéria s modernými NANO-GEL technológiami
 • Homologizované ťažné zariadenie ISO50 vrátane el. zásuvky
 • Mohutná ťažná sila až 680 kg
 • Bočné dvere (voliteľné), strecha (voliteľné), predné plexi (voliteľné)
 • Homologizácia EU, 2 osoby, VP sk. B (automobil)
 • Dizajn z dielne medzinárodne uznávaného rakúskeho designu studia Kiska (design CFMOTO, KTM, Husqvarna…)

Profesionálny servis v našej predajni je úplnou samozrejmosťou.

* 5 rokov záruka platí pri nákupe strojov CFMOTO v predajnej sieti Journeyman CZ v ČR a SR, pre koncového zákazníka, prvého majiteľa, aj podnikateľa. Týka sa všetkých modelov z aktuálnej ponuky strojov CFMOTO oficiálneho dovozcu Journeyman CZ s.r.o. .. U štvorkoliek CFMOTO je záruka 5 rokov alebo 10.000 km.

CFMOTO Gladiator UTV625 EPS

Nový moderný motor ponúka oproti predchodcovi oveľa viac výkonu a lepšie ladený krútiaci moment (vstrekovanie BOSCH® EFI). Doslova tak z tohto jednovalca vyžmýkate efektívne maximum pri optimálnom priebehu výkonu a spotreby, na čo vám tu slúžia dve mapy riadenia motora WORK/NORMAL, teda práca a bežná jazda. Zvlášť mód NORMAL má obrovskú efektivitu, pretože pri presune zbytočne nepreťažuje rotujúce časti motorovej techniky, a tým samozrejme efektívne a šetrne pracuje aj kanadský bezspojkový variátor CV-Tech.

Dizajn – pracovný stroj plný elegancie a to je len jedna z množstva inovácií. Na dizajne stroja sa zaslúžilo rakúske designové štúdio KISKA design. Nie je náhoda, že predná maska ​​s plným LED osvetlením ako by už patrila do kategórie auto motív. Dané podčiarkuje moderná grafika a celkovo povrch s prémiovým kovovým odleskom. Vonkajší lak a plasty sú naddimenzované voči poškriabaniu v kombinácii športovo ladených 12“ hliníkových diskov bude stroj aj po ťažkej práci vyzerať stále sviežo a prémiovo. Nemôžeme zabudnúť ani na to, že aj zadné svetlá sú typu LED. Vydarený dizajn a grafika otvárajú majiteľovi pomyselnú bránu do každodenného života.

Ergonómia a agilita pokračujú v spoločnej línii, a tak má vodič k dispozícii posuvné sedadlo, väčší priestor pre nohy a pre svoje potreby tu môže využiť viac integrovaných odkladacích priestorov s celkovým objemom až 96 l, pričom z uvedeného len pod sedadlom spolujazdca je 59 l. Iste potešia až 3 držiaky na nápoje, 12 V a USB zásuvka. K nastaviteľnému sedadlu vodiča neodmysliteľne patrí nastaviteľný volant. Pre čo najviac pohodlné riadenie aj v zložitých situáciách, volantu asistuje progresívny posilňovač riadenia (EPS). Palubný prístroj je typu LCD s vysokým kontrastom zobrazovania údajov. V stroji je aj parkovacia brzda, ktorá stroj mimoriadne bezpečne „zakotví“. Pokiaľ sa potrebujete dostať k dôležitým častiam stroja, umožní to plne vyklápacia predná kapota a samozrejme ďalší prístup k technike získavate odklopením zadnej korby. Tu sa konštruktéri obzvlášť dôkladne zamysleli a údržba nového UTV už asi ani nemôže byť jednoduchšia!

Kompaktné rozmery stroja zabezpečia jeho ľahkú manipuláciu. Celkovo stroj znesie až 410 kg zaťaženia, pričom zadná sklopná korba z celkovej možnej záťaže znesie 250 kg. Jej vyklápanie uľahčuje pružinový zdvíhací systém podporený plynovým valcom. Pokiaľ potrebujete náklad pripevniť, po stranách korby sú k dispozícii masívne oká pre gurtne, či háky. Nezabúdajme ale na ťažnú silu až 680 kg, pričom diaľkovo ovládaný navijak vpredu vyvinie silu až 1587 kg. Stojí teda pred vami veľmi užitočný a silný pomocník, ktorý zvláda stredne ťažkú ​​prácu vo veľmi ťažkom teréne. Výhodou sú samotné rozmery UTV, ktoré vám vďaka malému polomeru otáčania dovolia ľahko sa otočiť a presne manévrovať aj v tesnom priestore lesa, na úzkych cestách či na záhrade. To isté platí aj pre manipuláciu v logistických skladoch a menších skladových halách firiem.

Podvozok je pripravený na všetko. Máte k dispozícii pohon 4×4 s elektronickou uzávierkou predného diferenciálu. Svetlá výška až 270 mm je nielen garanciou hladkého prejazdu náročným terénom a je zároveň v tejto triede UTV jednou z najvyšších. Nastaviteľné pérovanie vpredu so zdvihom až 230 mm a vzadu až s 254 mm garantujú hladkú jazdu aj v skutočne extrémnom teréne. O bezpečné zastavenie sa starajú hydraulicky ovládané brzdové kotúče na každom kolese ovládané centrálnym, presne naladeným pedálom. Netreba ale vždy drať brzdy, spätné kompresné sily motora majú dostatočný účinok na zvoľnenie tempa.

Nový dizajn, farebné verzie, nový motor, viac výkonu, nižšia váha, príjemnejšia jazda, lepšia obsluha, kompaktnejší celok, agilnejšia, príjemnejšia práca s nakládkou… jednoducho všetky inovácie sú namierené na čo najvyššiu spokojnosť užívateľa, či už pri riadení, práci s nákladom, ale aj na voľný čas. Áno, predstavujeme stroj s pôvodným a hlavným zameraním na prácu, ale vďaka všetkým inováciám máme pred sebou aj stroj, ktorý môžete využiť aj na voľný čas spojený ruka v ruke s dobrodružstvom. Počas pracovnej doby nakladajte, ťahajte, pracujte a v čase voľna si naložte na korbu stan, bicykel, gril, či športové potreby a užívajte si…

Nový CFMOTO GLADIATOR UTV625 EPS = nová éra využitia na prácu, zábavu, voľný čas.… jednoducho pre lepší život na každý deň.

 

 

Kapacity:
Benzínová nádrž: 35 litrov
Dĺžka: 2820 mm
Šírka: 1470 mm
Výška: 1950 mm
Rázvor: 1950 mm
Svetlá výška: 270 mm
Hmotnosť: 640 kg
Rozmery korby: 1300 x 870mm
Nosnosť korby: 250 kg
Ťažná sila: 680 kg
Homologizácia: Pre 2 osoby, plná EU homologizácia, VP sk. B
Systém pohonu:
Prevodovka: Automatická CVT – variátor CV-Tech / prevody P/R/N/H/L (parkovací/spiatočka/neutrál/rýchlo dopredu/terénna redukcia),  uzamykateľný predný diferenciál
Náhon kolies: Kardanovými hriadeľmi
4×4 pohon: Odpojiteľný
Predné pneu: 25×9-12 Innova
Zadné pneu: 25×11-12 Innova
Brzdový systém:
Brzda predná: Kotúčová hydraulická
Brzda zadná: Kotúčová hydraulická
Parkovacia brzda: Áno
Odpruženie:
Predné: Nezávislé, nastaviteľné odpruženie / Dvojité oceľové A-ramená
Zadné: Nezávislé, nastaviteľné odpruženie / Dvojité oceľové A-ramená
Motor:
Typ motora: 4-taktný 8-ventilový jednoválec, SOHC
Vŕtanie x zdvih: 91 x 89,2 mm
Objem motora: 580 cm3
Štartovanie: Elektrickým štartérom
Chladenie motora: Kvapalinou s nezávislým olejovým okruhom
Mazanie: S mokrou skriňou
Zapaľovanie: ECU Bosch (GER)
Palivo: Bezolovnatý benzín 95 Oktánový
                  

Svetlá výška 270 mm                                                 12″ štýlové ALU ráfiky                                        Praktický servisný prístup                                                    LCD dispej

 

    

Kompletná LED technológia                                                 Silný navijak