Kayo 200

Obrázky majú ilustratívny charakter. Výbava sa môže líšiť (kolesá, pneu, polepy, ochranné prvky).

Cena: 3.329 €

Kayo 200 je koncepčně jedinečná čtyřkolka. Je navržena jako lehký užitkový model s důrazem na jednoduchost konstrukce a snadnost použití obvyklou u rekreačních čtyřkolek. Díky této koncepci jí snadno mohou používat jak zkušení jezdci, tak začínající „výletníci“ nebo dokonce i odrostlejší děti. Kayo 200 má i EU silniční homologaci pro použití na veřejných komunikacích!

Dostupný partner pre výlety a ľahkú prácu!

Kayo Bull 200 je štvorkolka navrhnutá ako ľahký úžitkový model s dôrazom na jednoduchosť konštrukcie a jednoduchosť použitia, obvyklou u rekreačných a ľahkých pracovných štvorkoliek. Vďaka tejto koncepcii štvorkolku Kayo 200 môžu ľahko používať ako skúsení jazdci, tak aj začínajúci „výletníci“ alebo odrastenejšie deti. Štvorkolka má v základnej výbave praktické predné i zadné nosiče, homologované ťažné s elektrickou zásuvkou a je tak aj cez svoje zaradenie do kategórie ľahkých úžitkových štvorkoliek pripravená pre ľahkú prácu v lese na chalupách či farmách. Jednoduché ovládanie, premyslená ergonómia, kompaktné rozmery a stabilita sú ďalšie tromfy tejto ľahkej úžitkovej štvorkolky, ktorá vás prekvapí svojimi príjemnými jazdnými vlastnosťami. Hoci je Kayo 200 radená v kategórii ľahkých úžitkových štvorkolkiek s pohonom zadných kolies, je jej dizajn navrhnutý v slušivom „športovo-úžitkovom“ štýle. Kayo 200 vo svojej kategórii vyčnieva aj moderným dizajnom s vkusnou farebnou kombináciou.

Športový dizajn štvorkolky je podporený aj použitým, v danej kategórii silným, dynamickým motorom 175 ccm s veľmi priaznivou spotrebou. Motor je vybavený spoľahlivým elektrickým štartérom a automatickou bezúdržbovou prevodovkou, o pohon zadných kolies sa stará kvalitná reťaz. Prevodovka samozrejme disponuje aj ľahko raditeľným spätným chodom. Stroj je vybavený plnohodnotnými podlahovými stupačkami pre optimálnu bezpečnosť a ochranu nôh pred nečistotami. Štvorkolka Kayo 200 sa vďaka svojej unikátnej kombinácii úžitkovej hodnoty, kvality spracovania a veľmi priaznivej ceny radí medzi najdostupnejšie ľahké úžitkové štvorkolky na trhu.

Štvorkolka Kayo Bull 200 vám ľahko dokáže, že je spoľahlivým a úsporným partnerom pre nenáročné off-road výlety, každodenné nákupy, ľahkú prácu a na kopec ďalších užitočných činností!

Holomogizácia EÚ, VP sk. B (automobil).

Dostupné farby: biela

Štandardná záruka tohto stroja je v trvaní dvoch rokov a vzťahuje sa na všetky vady materiálu, alebo výrobné chyby. Kvalifikovaný servis, dodávky náhradných dielov a technická podpora na území SR a ČR sú samozrejmé.

Kapacity:
Benzinová nádrž: 9 litrov
Dĺžka: 1870 mm
Šírka: 990 mm
Výška: 1130 mm
Rozvor: 1120 mm
Hmotnost stroja: 185 kg
Svetlá výška: 175 mm
Systém pohonu:
Prevodovka: Automatická CVT – variátor / prevody H/N/R
Náhon kolies: Řetězem
Predné pneu: 10″  AT23*7-10, ráfky 10*5.5AT-4/110 90
Zadné pneu: 10″  AT22*10-10, ráfky 10*8.0AT-4/110 90
Brzdový systém:
Brzdy: Diskové
Parkovaca brzda: Ano
Odpružení:
Předné: Nezávislé/dvojitá spodní A ramena, tlumiče 260 mm
Zadné: Pevná zadní náprava / centrální tlumič 310 mm
Motor:
Typ motoru: 4-taktný jednovalec
Výkon motora: 9 kW/8000 ot.
Točivý moment: 10 Nm/6000 ot.
Kompresia: 9,7:1
Objem motora: 175 cm3
Štartovanie: Elektrickým štartérom
Karburátor: Standard karburátor
Zapalovanie: CDI – elektronické
Palivo: Bezolovnatý benzin 95 Oktanov
Homologácia: ano, VP sk. B (automobil)
                 

Predný nárazník                                                 Homologizované ťažné zariadenie                          Výkonný 200 ccm motor

Priestranné nosiče

KAYO Journeyman motoonline - KAYO detské a rekreačné štvorkolky