CFMOTO 450SR

Obrázky majú ilustratívny charakter. Výbava sa môže líšiť (kolesá, pneu, polepy, ochranné prvky).

Dotyk veľkého sveta

!!! AKCIA !!!

FEM analýza, aerodynamický tunel, magnézium, výrazy spojené so superšportovými motocyklami teraz dostupné v kategórii A2. Hmotnosť a ovládateľnosť tristoviek v ergonómii a dizajne najvyššej ligy a na maximálnej možnej hranici obmedzenia triedy s pomer výkonu a hmotnosti 0,2.
450SR prináša maximum možného pre každý deň.

Dostupné verzie:

CFMOTO 450SR
CENA: 6.249 € AKCIOVÁ CENA: 5.949 € Kategória vodičského preukazu A2

V základnej cene: T-Box.

Dostupné farby:
Zircon Black – čierno-červená
Nebula Black – čierno-biela

Ceny uvedené v € vr. DPH a legálneho TP.

Dotyk veľkého sveta. FEM analýza, aerodynamický tunel, magnézium, výrazy spojené so superšportovými motocyklami teraz dostupné v kategórii A2. Hmotnosť a ovládateľnosť tristoviek v ergonómii a dizajne najvyššej ligy a na maximálnej možnej hranici obmedzenia triedy s pomer výkonu a hmotnosti 0,2. 450SR prináša maximum možného pre každý deň.
Kľúčové vlastnosti
Jedinečný prístup v detailoch
Motor
Výrazne podštvorcová koncepcia, kované piesty, keramická povrchová úprava, prepožičiavajú motoru vysokootáčkový charakter a okamžitú reakciu na plyn. Kľukový hriadeľ pootočený o 270° posúva prejav motora bližšie motorom s usporiadaním do V. Dvojitý vyrovnávací hriadeľ efektívne potláča vibrácie motora.
5″ TFT displej
Prehľadné zobrazenie jazdných údajov na farebnom displeji 5″ neodvádza pozornosť jazdca od sústredenia na jazdu samotnú. U športovo zameraného stroja nemôže chýbať nastaviteľné upozornenie na radenie.
Aerodynamika
Atraktívny ale aj vysoko funkčný dizajn a aerodynamika sú výrazným rozpoznávacím prvkom 450SR. 200 simulácií a celkom 30 hodín testovania v aerodynamickom tuneli viedlo k viac ako dvadsiatim zmenám v konečnom dizajne stroja. Predné prítlačné krídla zvyšujú vo vysokých rýchlostiach aerodynamický prítlak 1.6x. Vďaka tomu je vo vysokých rýchlostiach zaistená výborná stabilita a ovládateľnosť.
LED svetlá
Tak ako na iných motocykloch CFMOTO, sú aj na 450SR LED svetlá výrazným dizajnovým a funkčným prvkom.
Ovládateľnosť
Pri konštrukcii 450SR bol jeden z kľúčových požiadaviek zabezpečenie výbornej ovládateľnosti. Okrem celkovej nízkej hmotnosti, kolies z ľahkej hliníkovej zliatiny a ľahkému rámu, prispieva k excelentnej ovládateľnosti umiestnenia motora v ťažisku stroja a zníženiu ťažiska motora napríklad vďaka použitiu magnéziového krytu hlavy valcov.
Civilne užívateľský
Aj napriek dôrazu na technické detaily a výrazne športové zameranie, dokáže 450SR fungovať ako každodenný spoločník. Pohodlné sedlo s pozíciou stúpačiek a výškou a umiestnením riadidiel dokazujú, že môže existovať kompromis medzi športovým a civilným svetom.
Známa istota
Brzdový systém Brembo M40 v kombinácii s brzdovým kotúčom s priemerom 320 mm poskytujú jazdcovi istotu, nad ktorou nie je potrebné premýšľať.
Na vrchole
Zrýchlenie 0-100 km/h za menej ako 5s a maximálna rýchlosť dosahujúca 190 km/h.

Aktuálne majú všetky motocykle CFMOTO exkluzívne záruku v dĺžke 5 rokov *!

Profesionálny servis v našej predajni je úplnou samozrejmosťou.

* 5 rokov záruka platí pri nákupe strojov CFMOTO v predajnej sieti Journeyman CZ v ČR a SR, pre koncového zákazníka, prvého majiteľa, aj podnikateľa. Týka sa všetkých modelov z aktuálnej ponuky strojov CFMOTO oficiálneho dovozcu Journeyman CZ s.r.o.. U štvorkoliek CFMOTO je záruka 5 rokov alebo 10.000 km.

Špecifikácia
Motor
2-válec, kvapalinou chladený 4-taktný, DOHC, 8 ventilov
Zdvihový objem
449,5 ccm
Vŕtanie / zdvih
72 x 55,2 mm
Kompresný pomer
11,5 : 1
Výkon
34,5 kw / 10 000 ot./min.
Krútiaci moment
39,3 Nm / 7 750 ot./min.
Rozmery
168 kg
Hmotnosť
Dĺžka
1 990 mm
Šírka
735 mm
Výška
1 130 mm
Výška sedadla
795 mm
Svetlá výška
140 mm
Pohotovostná hmotnosť
168 kg
Ostatné
Odpruženie
Predné „Upside-down“, zadné „monoshock“
Brzdy
Predné Brembo M40, kotúč Ø 320 mm, zadné Ø 220 mm.
Pneumatiky
Predné 110/70 R17
Zadné 150/60 R17
Palivová nádrž
14 l