CFMOTO 450MT-R/RX

Obrázky majú ilustratívny charakter. Výbava sa môže líšiť (kolesá, pneu, polepy, ochranné prvky).

450MT-R/RX

Cesta alebo cieľ

Šťastie, radosť, vzrušenie, strach, prekvapenie, sebadôvera, inšpirácia… Jazda na motocykli vyvoláva emócie a pocity. Každý jazdec hľadá a cíti niečo trochu iné. Pre niekoho je motocykel len dopravným prostriedkom, pre iného relaxom, odklonom od reality všedných dní a spôsobom, ako si vyčistiť hlavu.
Práve takým môže byť motocykel 450MT. Dokáže vás dopraviť do cieľa bez ohľadu na to, aká je to cesta. A môže vás dopraviť do cieľa, aj keď cieľ nie je dôležitý, ale cesta je dôvodom, prečo idete. Nemá ostrosť superauta, nemá extrémnosť terénneho špeciálu. Má však jednoduchosť a nadšenie, s ktorým prináša emócie a neobmedzuje jazdca v tom, kde chce zažiť a hľadať emócie. Cesta alebo cieľ ? Je to na vás.

Dostupné verzie:

CFMOTO 450MT-R/RX

CENA: predpoklad – 6.649 € Kategória vodičského preukazu A2.

T-Box 279.

Dostupné farby:

Modrá
Sivá

Ceny uvedené v € vr. DPH a legálneho TP.

Kľúčové vlastnosti
Detaily pre vašu expedíciu

Motor
Pohonná jednotka, ktorá potvrdzuje svoje kvality v sesterských modeloch 450SR a 450NK, bola pre model 450MT upravená s dôrazom na tok krútiaceho momentu v strednom pásme. 2 vyvažovacie hriadele výrazne znižujú vibrácie motora a sú jedným z kľúčových prvkov jazdného komfortu. Vďaka kovaným ľahkým piestom a použitiu materiálov s nízkym trením má motor okamžitú odozvu na podnety jazdca.

5″ TFT displej
Jednoduchosť, prehľadnosť, čitateľnosť za všetkých podmienok. 5″ TFT displej zobrazuje všetky dôležité jazdné údaje.

Terénne ambície
Predný a zadný zdvih 200 mm, predné koleso s priemerom 21″ a zadné koleso s priemerom 18″ znamenajú, že ani jazda mimo chodníka nebude prekážkou pri hľadaní nových zážitkov.

Samozrejmá ovládateľnosť
Ľahký motor zabudovaný do rámu z chrómových rúrok, ktorý udržiava ťažisko stroja čo najnižšie, spolu s plne nastaviteľným podvozkom KYB zabezpečujú očividnú manévrovateľnosť.

Pohodlne…
Prepracovaná ergonómia minimalizuje únavu a neobmedzuje vás ani pri niekoľkodňovej jazde. Riadidlá možno nastaviť až o 10 mm dopredu alebo dozadu. Výšku motocykla/sedla možno znížiť o 20 mm, aby bolo možné opätovne zavesiť zadný tlmič.

Pre jazdcov
Ďalším prvkom, ktorý umožňuje prispôsobiť model 450MT individuálnym potrebám každého jazdca, je výškovo nastaviteľné plexi, ktoré možno nastaviť o ± 6 cm.

Dosiahnite cieľa
Vďaka efektívnemu motoru a 17,5-litrovej palivovej nádrži má 450MT-R dojazd až 350 km.

S asistenciou alebo bez
Dvoukanálové ABS a systém trakční kontroly renomovaného výrobce Bosch pomáhá jezdci v nepředvídatelných situacích. Pro maximální kontrolu je možno oba systémy deaktivovat.

Prehľad kedykoľvek
Vďaka výkonným svetlám LED uvidíte na cestu za každých podmienok.

T-BOX / CFMOTO RIDE
Štatistiky jazdy, nepretržité monitorovanie stavu a polohy motocykla. Upozornenia na neštandardný stav motocykla a ďalšie funkcie. Aktualizácia softvéru stroja bez nutnosti návštevy servisu. Ide o aplikáciu CFMOTO RIDE v spojení s komunikačnou jednotkou T-BOX.

Profesionálny servis v našej predajni je úplnou samozrejmosťou.

Aktuálne majú všetky motocykle CFMOTO exkluzívne záruku v dĺžke 5 rokov *!

* 5 rokov záruka platí pri nákupe strojov CFMOTO v predajnej sieti Journeyman CZ v ČR a SR, pre koncového zákazníka, prvého majiteľa, aj podnikateľa. Týka sa všetkých modelov z aktuálnej ponuky strojov CFMOTO oficiálneho dovozcu Journeyman CZ s.r.o.. U štvorkoliek CFMOTO je záruka 5 rokov alebo 10.000 km.

Motor:  dvojvalec, kvapalinou chladený 4-taktný, DOHC, 8 ventilou
Zdvihový objem: 449,5 ccm
Vŕtanie x Zdvih: 72 x 55,2 mm
Kompresia: 11.5: 1
Výkon: 32,5 kw / 8500 ot./min.
Krútiaci moment: 44 Nm / 6250 ot./min.
Prevodovka: manuálná, 6 rýchlostá, spojka s prokluzom („antihoppingová“)
Odpruženie: Predná plne nastaviteľná vidlica KYB „Upside-down“, zdvih 200 mm.
Zadná nastaviteľná vidlica KYB „monoshock“, zdvih kolies 200 mm.
Brzdy: Predný J. Juan, kotúč Ø 320 mm, zadný J. Juan Ø 240 mm
Pneumatiky: Predné R21 Zadné R18
Dĺžka: 2210 mm
Šírka: 870 mm
Výška: 1390 mm
Výška sedáku: 820 mm
Svetlá výška: 220 mm
Nádrž: 17,5 l
Homologizácia: áno
Technický preukaz: áno
COC list: áno

450MT | A New Riding Experience | CFMOTO