CFMOTO 300NK

Originálne „naháč“ zo spoločnej dielne KTM a CFMOTO za nevídanú cenu!

Spoločný podnik dvoch svetových motogigantů KTM a CFMOTO, designovaný špičkovým rakúskym štúdiom KISKA, majstrom svojho oboru. Výsledkom sú originálne moderné motocykle, ktoré svojím jedinečným vzhľadom, kvalitou spracovania, použitím špičkových komponentov a výkonom prekvapí nejedného skúseného motorkára. Predstavujeme úplne nový model kategórie „naked“ z dielne svetového výrobcu – CFMOTO 300NK!

Malý číslami, veľký srdcom. Atraktívny design oslovuje na prvý pohľad, ale jazda ukazuje ten pravý, hravo nadšený charakter, ktorý je vlastný 300NK. Na každý podnet jazdca reaguje, ako keby chcel od jazdca ešte viac. Naozajstné nadšenie z jazdy.

Dostupné verzie:

CFMOTO 300NK
CENA: 3.949 €  Kategória vodičského preukazu A2

Príplatková výbava:
T-Box 279 €

Dostupné farby:
Nebula Black – čierna
Athens Blue – modrá metalická matná svetlá

Ceny uvedené v € vr. DPH a legálneho TP.

Obrázky majú ilustratívny charakter. Výbava sa môže líšiť (kolesá, pneu, polepy, ochranné prvky).

Malý číslami, veľký srdcom. Atraktívny design oslovuje na prvý pohľad, ale jazda ukazuje ten pravý, hravo nadšený charakter, ktorý je vlastný 300NK. Na každý podnet jazdca reaguje, ako keby chcel od jazdca ešte viac. Naozajstné nadšenie z jazdy.
Motor
Jednoválec s objemom 292 ccm ponúka prekvapivo plynulý záťah od stredných otáčok až k obmedzovaču. Vďaka tejto charakteristike vhodne dopĺňa zábavnú ovládateľnosť celého stroja.5″ TFT displej
Zobrazenie všetkých dôležitých jazdných údajov, správa telefónnych hovorov, navigačné pokyny, automatický jas. Nadštandardná výbava v triede.
Antihoppingová spojka
Pre maximálnu bezpečnosť začínajúcich jazdcov antihoppingová spojka, ktorá dokáže zachrániť vodičskú neskúsenosť.
LED svetlá
Dominantný prvok prednej časti stroja, ktorý nielen dopĺňa design stroja, ale je aj maximálne funkčný.
Ovládateľnosť
Nízka hmotnosť je jeden z najdôležitejších faktorov zábavnej ovládateľnosti stroja.
Prekvapivý univerzál
Aj napriek kompaktným rozmerom stroja, je aj pre skúseného jazdca jazda na 300NK zábavou.
Istota v šere
Pre uľahčenie jazdeckého života začiatočníkov aj pohodlia v ovládaní stroja skúsených jazdcov, sú k dispozícii podsvietené ovládače.
CFMOTO 300NK

Rakúsky gigant KTM si pred niekoľkými rokmi vybral ako svojho strategického partnera firmu CFMOTO – jedného z najväčších a najkvalitnejších výrobcov motorov, motocyklov a štvorkoliek (v ČR a SR štvorkolky známe pod názvom Gladiator, dlhodobo absolútna predajná jednotka na trhu) na svete. Najprv distribúcia, neskôr výroba modelov KTM Duke a od roku 2017 plná spolupráca na úrovni „joint-venture“ pod názvom CFMOTO-KTMR2R s budovaním spoločných výrobných, administratívnych i obchodných priestorov. A samozrejme spolupráca na vývoji nových modelov. Nový „entry“ model CFMOTO 300NK ukazuje, ako skvele táto spolupráca funguje.

CFMOTO 300NK prináša do ČR a SR úplne nový pohľad na moderné, kvalitné a cenovo dostupné motocykle pre všetky generácie. Veľmi ľahký, agilný a živý jednovalcový model CFMOTO 300NK (výkon zodpovedajúci kategórii VP sk. A2), ponúka veľkú porciu zábavy a dostatok výkonu pre akýkoľvek štýl jazdy. O maximálne pohodlie, bezpečnosť a komfort sa starajú komponenty renomovaných výrobcov na čele s premiovým radiálnym brzdovým španielskym systémom J.Juan s pancierovanými hadicami (rovnaké brzdy ako modely KTM) či ABS od Continentalu. To všetko uložené v precízne vyrobenom oceľovom trubkovom ráme a zabalené do agresívne športového dizajnu rakúskeho design štúdia Kiska.

Výsledný dojem dopĺňajú vkusné farebné variácie a doplnky, športový vzhľad potom podporuje netradične prevedené špičkové LED osvetlenie, jasný a prehľadný 5,5″ TFT plne farebný displej s nastaviteľnou intenzitou jasu a s prepínateľnými jazdnými módmi RAIN a SPORT, či precízne spracované ergonomické sedadlo.

Motocykle CFMOTO sa vyznačujú veľmi príjemným chodom v celom spektre otáčok, najlepšie im sedia vyššie otáčky. Nesmieme zabudnúť aj na veľmi presné radenie, kvalitný brzdný výkon a celkovo jednoduchú ovládateľnosť a čitateľnosť. CFMOTO 300NK je motocykel reprezentujúci kategóriu strojov, ktorá je vhodná pre všetkých bez rozdielu veku či skúseností. Model CFMOTO 300NK vďaka svojmu výkonu a úplne bezkonkurenčnej cene osloví nielen mladších či menej skúsených jazdcov (VP. sk. A2), ale aj každého, kto si chce užiť kvalitnú, rýchlu a pohodlnú jazdu na originálnom motocykli zo spoločného podniku CFMOTO a KTM.

Za motocyklami CF MOTO stojí silný, 6 najväčší dovozca strojov CFMOTO na svete, firma Journeyman, česká spoločnosť s dlhou históriou, skúsenosťami a rozsiahlou predajnou aj servisnou sieťou. Značka CFMOTO je v SR v rebríčku predajnosti strojov kategórie moto/ATV dlhodobo v TOP3, v kategórii ATV absolútne číslo 1.

Motocykel CFMOTO 300NK – skvelý partner pre vaše budúce on-road dobrodružstvo!

Motocykel CFMOTO 300NK je homologizovaný pre cestnú prevádzku ako dvojmiestny motocykel pre vodičský preukaz A2 od 18 rokov.

Profesionálny servis v našej predajni je úplnou samozrejmosťou.

Aktuálne majú všetky motocykle CFMOTO exkluzívne záruku v dĺžke 5 rokov *!

* 5 rokov záruka platí pri nákupe strojov CFMOTO v predajnej sieti Journeyman CZ v ČR a SR, pre koncového zákazníka, prvého majiteľa, aj podnikateľa. Týka sa všetkých modelov z aktuálnej ponuky strojov CFMOTO oficiálneho dovozcu Journeyman CZ s.r.o.. U motocyklov CFMOTO je záruka 5 rokov alebo 40.000 km.

Špecifikácia
Motor
Jednoválec, kvapalinou chladený 4-taktný, DOHC, 4 ventilov
Zdvihový objem
292 ccm
Vŕtanie / zdvih
78 x 61,2 mm
Kompresný pomer
11:01
Výkon
20,5 kW / 8 750 ot./min.
Krútiaci moment
25 Nm / 7 000 ot./min.
Prevodovka
manuálna, 6 rýchlostí, spojka s preklzom („antihoppingová“)
Rozmery
Dĺžka
1 990 mm
Šírka
780 mm
Výška
1 070 mm
Výška sedadla
795 mm
Svetlá výška
150 mm
Pohotovostná hmotnosť
151 kg
Ostatné
Odpruženie
Predné „Upside-down“, zadné „monoshock“
Brzdy
Štvorpiestkový strmeň, predný kotúč Ø 292 mm, zadný Ø 220 mm.
Pneumatiky
Predné 110/70 R17
Zadné 140/60 R17
Palivová nádrž
12,5 l

CFMOTO
CFMOTO Power Co., Ltd.CFMOTO – V súčasnosti jedna z najväčších, najmodernejších a najprogresívnejších svetových tovární na výrobu kvalitných štvorkoliek, motocyklov a motorov na svete. Hlavná továreň aj centrála firmy sa nachádza v priemyselnej zóne mesta Hangzhou, približne 150km od Šanghaja, v provincii Zhejiang, ktorá patrí do ekonomicky najvyspelejší časti pevninskej Číny a je jedným z hnacích motorov ekonomického rastu celej krajiny.
Továreň CFMOTO bola založená v roku 1989 a teraz zamestnáva viac ako 1500 ľudí. Od svojho vzniku vyrobila 98 typov vozidiel a 51 typov motorov, kvalitné CFMOTO produkty distribuuje vo viac ako 70 krajinách a regiónoch sveta. Výskumný a vývojový tím spoločnosti CFMOTO sa skladá z viac ako 200 zamestnancov z niekoľkých krajín, CFMOTO vlastní viac ako 110 patentových riešení. Čas, úsilie a odborné znalosti investované do rozvoja systému riadenia kvality umožňujú poskytovať vynikajúce a dôveryhodné produkty bezkonkurenčnej kvality za vynikajúcu cenu. Dlhodobý a úspešný rast firmy umožnil ďalší rozvoj aj na medzinárodnom poli. CFMOTO už niekoľko rokov veľmi úspešne spolupracuje na úrovni „joint venture“ s rakúskym motogigantom KTM a špičkovým dizajnérskym štúdiom KISKA.
CFMOTO Power Co., Ltd. sa zaoberá produkciou kvalitných úžitkových štvorkoliek. Štvorkolky CFMOTO patria medzi najpredávanejšie po celom svete. V Českej a Slovenskej republike sú štvorkolky CFMOTO všeobecne známe pod menom GLADIATOR a distribuované v predajnej sieti firmy Journeyman CZ s.r.o. Modelový rad GLADIATOR je dlhodobo najpredávanejšia a najobľúbenejšia úžitková štvorkolka v Českej aj Slovenskej republike. Vynikajúca kvalita, skvelá cena, perfektná dostupnosť náhradných dielov a profesionálneho servisu v najväčšej dealerskej sieti, nadštandardná 3 ročná záruka, úspešná závodná história v najnáročnejších off-road seriáloch a zázemie najväčšieho importéra robia zo štvorkoliek Gladiator jasnú voľbu!
Dnes medzi hlavné produkty CFMOTO patria úžitkové pracovné štvorkolky ATV (all terrain vehicles), nákladné UTV (universal terrain vehicles), športové SBS (sidebyside), motocykle, skútre a motorové jednotky.
Väčšina produktov sa testuje a ladí v Amerike a v Európe (okrem iného aj v ČR), takže výsledné výrobky sú pripravené priamo na mieru požiadaviek skúsených distribútorov.
Každý rok továreň investuje obrovské prostriedky do ďalšieho vývoja a neustále modernizuje svoje linky, z ktorých schádzajú desaťtisíce nových strojov do celého sveta. V roku 2009 pribudla v továrni úplne nová výrobná linka, kde sa vyrábajú nové modely kategórie UTV / SSV. Táto linka pomohla ďalej zvýšiť kvalitu a kvantitu produkcie a zaradiť štvorkolky CFMOTO medzi svetových lídrov. V roku 2014 pribudla úplne nová linka robotického zvárania rámov a nová lakovňa plastov. Rok 2017 priniesol rozšírenie kapacity pre nové modelové rady motocyklov, ktoré vznikajú v spolupráci so svetoznámym rakúskym dizajnérskym štúdiom Kiska. A výhľad do budúcnosti? Firma zakúpila ďalšie obrovské priestory na úplne novú výrobnú halu a administratívne zázemie i testovací polygón. CFMOTO jasne ukazuje svoj ďalší smer a nenecháva nikoho na pochybách, že sa stalo jedným zo svetových lídrov v oblasti „Powersports“. Úspešným vstupom na svetovú burzu v roku 2017 tento fakt pevne potvrdzuje.

CFMOTO Journeyman motoonline - CFMOTO 300NK - velká porce zábavy za super cenu!

CFMOTO Journeyman motoonline - řada 2020 - CFMOTO motocykly

CFMOTO Jaroslav Šíma a motocykly CFMOTO