CFMOTO 300NK

Originálne „naháč“ zo spoločnej dielne KTM a CFMOTO za nevídanú cenu!

Spoločný podnik dvoch svetových motogigantů KTM a CFMOTO, designovaný špičkovým rakúskym štúdiom KISKA, majstrom svojho oboru. Výsledkom sú originálne moderné motocykle, ktoré svojím jedinečným vzhľadom, kvalitou spracovania, použitím špičkových komponentov a výkonom prekvapí nejedného skúseného motorkára. Predstavujeme úplne nový model kategórie „naked“ z dielne svetového výrobcu – CFMOTO 300NK!

 

Dostupné verzie:

CFMOTO 300NK

4.079 €  Kategória vodičského preukazu A2

Dostupné farby:
čierna
modrá

Ceny uvedené v € vr. DPH a legálneho TP.

Obrázky majú ilustratívny charakter. Výbava sa môže líšiť (kolesá, pneu, polepy, ochranné prvky).

 • 5 rokov záruka * 
 • 292,4 cc 4-ventilový, 4-taktní jednoválec, DOHC, kvapalinou chladený
 • Prevodovka manuál, 6 stupňov, antihoppingová sojka
 • Predné odpruženie – USD, obrátená teleskopická vidlica
 • Zadné odpruženie – monoshock s nastaviteľným predpätím
 • Pneumatiky CST: Predné: 110/70 R17 Zadné: 140/60 R17
 • Duálne predné 300 mm kotúčové brzdy J.Juan (Španielsko)
 • Predné a zadné pancierované brzdové hadice
 • ABS Continental (GER)
 • Dve mapy  riadenia – RAIN a SPORT
 • ECU Bosch (GER)
 • TFT 5,5″ farebný prepínateľný displej s nastavením intenzity jasu
 •            Podsvietené ovládače
 •            T-Box – komunikačná jednotka
 • Kompletné moderné LED osvetlenie
 • Kiska design
 • farby – strieborno – modrá, čierna
 • Profesionálny servis v našej predajni je úplnou samozrejmosťou.

​*  5 rokov záruka platí pri nákupe strojov CFMOTO v predajnej sieti Journeyman CZ v ČR a SR, pre koncového zákazníka, prvého majiteľa, ktorý nie je podnikateľom. Týka sa všetkých modelov z aktuálnej ponuky strojov CFMOTO oficiálneho dovozcu Journeyman CZ s.r.o. .. U motocyklov CFMOTO je záruka 5 rokov alebo 40.000 km.

CFMOTO 300NK

Rakúsky gigant KTM si pred niekoľkými rokmi vybral ako svojho strategického partnera firmu CFMOTO – jedného z najväčších a najkvalitnejších výrobcov motorov, motocyklov a štvorkoliek (v ČR a SR štvorkolky známe pod názvom Gladiator, dlhodobo absolútna predajná jednotka na trhu) na svete. Najprv distribúcia, neskôr výroba modelov KTM Duke a od roku 2017 plná spolupráca na úrovni „joint-venture“ pod názvom CFMOTO-KTMR2R s budovaním spoločných výrobných, administratívnych i obchodných priestorov. A samozrejme spolupráca na vývoji nových modelov. Nový „entry“ model CFMOTO 300NK ukazuje, ako skvele táto spolupráca funguje.

CFMOTO 300NK prináša do ČR a SR úplne nový pohľad na moderné, kvalitné a cenovo dostupné motocykle pre všetky generácie. Veľmi ľahký, agilný a živý jednovalcový model CFMOTO 300NK (výkon zodpovedajúci kategórii VP sk. A2), plnený nemeckým vstrekovaním BOSCH, ponúka veľkú porciu zábavy a dostatok výkonu pre akýkoľvek štýl jazdy. O maximálne pohodlie, bezpečnosť a komfort sa starajú komponenty renomovaných výrobcov na čele s premiovým radiálnym brzdovým španielskym systémom J.Juan s pancierovanými hadicami (rovnaké brzdy ako modely KTM) či ABS od Continentalu. To všetko uložené v precízne vyrobenom oceľovom trubkovom ráme a zabalené do agresívne športového dizajnu rakúskeho design štúdia Kiska.

Výsledný dojem dopĺňajú vkusne vytvorené farebné variácie a doplnky, športový vzhľad potom podporuje netradične prevedené špičkové LED osvetlenie, jasný a prehľadný 5,5″ TFT plne farebný displej s nastaviteľnou intenzitou jasu a s prepínateľnými jazdnými módmi RAIN a SPORT, či precízne spracované ergonomické sedadlo.

Motocykle CFMOTO sa vyznačujú veľmi príjemným chodom v celom spektre otáčok, najlepšie im sedia vyššie otáčky. Nesmieme zabudnúť aj na veľmi presné radenie, kvalitný brzdný výkon a celkovo jednoduchú ovládateľnosť a čitateľnosť. CFMOTO 300NK je motocykel reprezentujúci kategóriu strojov, ktorá je vhodná pre všetkých bez rozdielu veku či skúseností. Model CFMOTO 300NK vďaka svojmu výkonu a úplne bezkonkurenčnej cene osloví nielen mladších či menej skúsených jazdcov (VP. sk. A2), ale aj každého, kto si chce užiť kvalitnú, rýchlu a pohodlnú jazdu na originálnom motocykli zo spoločného podniku CFMOTO a KTM.

Za motocyklami CF MOTO stojí silný, 6 najväčší dovozca strojov CFMOTO na svete, firma Journeyman, česká spoločnosť s dlhou históriou, skúsenosťami a rozsiahlou predajnou aj servisnou sieťou. Značka CFMOTO je v SR v rebríčku predajnosti strojov kategórie moto/ATV dlhodobo v TOP3, v kategórii ATV absolútne číslo 1.

 

Motocykel CFMOTO 300NK je homologizovaný pre cestnú prevádzku ako dvojmiestny motocykel pre vodičský preukaz A2 od 18 rokov.

Profesionálny servis v našej predajni je úplnou samozrejmosťou.

Motocykel CFMOTO 300NK – skvelý partner pre vaše budúce on-road dobrodružstvo!

Aktuálne majú všetky motocykle CFMOTO exkluzívne záruku v dĺžke 5 rokov *!

* 5 rokov záruka platí pri nákupe strojov CFMOTO v predajnej sieti Journeyman CZ v ČR a SR, pre koncového zákazníka, prvého majiteľa, ktorý nie je podnikateľom. Týka sa všetkých modelov z aktuálnej ponuky strojov CFMOTO oficiálneho dovozcu Journeyman CZ s.r.o. .. U motocyklov CFMOTO je záruka 5 rokov alebo 40.000 km.

Motor: 1-valec, kvapalinou chladený 4-taktný, DOHC, 4 ventily
Zdvihový objem: 292,4 ccm
Vŕtanie x Zdvih: 78 x 61,2 mm
Kompresia: 11.3:1
Plnenie motor: EFI (Bosch)
Zapaľovanie: ECU
Prevodovka: manuál, 6 rýchlostí, antihoppingová spojka
Odpruženie: predná vidlica USD, zadný monoshock
Brzdy: kotúč Ø 300 mm (p), Ø kolesa 240 mm (z); J.Juan
ABS: Continental ABS systém
Ráfky: 3,5x17MT, 4x17MT
Pneumatiky: 110/70 ZR 17 , 140/60 ZR 17 (h)
Dĺžka: 1990 mm
Šírka: 780 mm
Výška: 1070 mm
Výška sedadla : 795 mm
Svetlá výška: 150 mm
Polomer otáčania: 4,7 m
Nádrž: 12,5 l
Hmotnosť: 151 kg
Homologizácia: áno
Technický preukaz: áno
COC list: áno

CFMOTO

CFMOTO Power Co., Ltd.CFMOTO – V súčasnosti jedna z najväčších, najmodernejších a najprogresívnejších svetových tovární na výrobu kvalitných štvorkoliek, motocyklov a motorov na svete. Hlavná továreň aj centrála firmy sa nachádza v priemyselnej zóne mesta Hangzhou, približne 150km od Šanghaja, v provincii Zhejiang, ktorá patrí do ekonomicky najvyspelejší časti pevninskej Číny a je jedným z hnacích motorov ekonomického rastu celej krajiny.

Továreň CFMOTO bola založená v roku 1989 a teraz zamestnáva viac ako 1500 ľudí. Od svojho vzniku vyrobila 98 typov vozidiel a 51 typov motorov, kvalitné CFMOTO produkty distribuuje vo viac ako 70 krajinách a regiónoch sveta. Výskumný a vývojový tím spoločnosti CFMOTO sa skladá z viac ako 200 zamestnancov z niekoľkých krajín, CFMOTO vlastní viac ako 110 patentových riešení. Čas, úsilie a odborné znalosti investované do rozvoja systému riadenia kvality umožňujú poskytovať vynikajúce a dôveryhodné produkty bezkonkurenčnej kvality za vynikajúcu cenu. Dlhodobý a úspešný rast firmy umožnil ďalší rozvoj aj na medzinárodnom poli. CFMOTO už niekoľko rokov veľmi úspešne spolupracuje na úrovni „joint venture“ s rakúskym motogigantom KTM a špičkovým dizajnérskym štúdiom KISKA.

CFMOTO Power Co., Ltd. sa zaoberá produkciou kvalitných úžitkových štvorkoliek. Štvorkolky CFMOTO patria medzi najpredávanejšie po celom svete. V Českej a Slovenskej republike sú štvorkolky CFMOTO všeobecne známe pod menom GLADIATOR a distribuované v predajnej sieti firmy Journeyman CZ s.r.o. Modelový rad GLADIATOR je dlhodobo najpredávanejšia a najobľúbenejšia úžitková štvorkolka v Českej aj Slovenskej republike. Vynikajúca kvalita, skvelá cena, perfektná dostupnosť náhradných dielov a profesionálneho servisu v najväčšej dealerskej sieti, nadštandardná 3 ročná záruka, úspešná závodná história v najnáročnejších off-road seriáloch a zázemie najväčšieho importéra robia zo štvorkoliek Gladiator jasnú voľbu!

Dnes medzi hlavné produkty CFMOTO patria úžitkové pracovné štvorkolky ATV (all terrain vehicles), nákladné UTV (universal terrain vehicles), športové SBS (sidebyside), motocykle, skútre a motorové jednotky.

Väčšina produktov sa testuje a ladí v Amerike a v Európe (okrem iného aj v ČR), takže výsledné výrobky sú pripravené priamo na mieru požiadaviek skúsených distribútorov.

Každý rok továreň investuje obrovské prostriedky do ďalšieho vývoja a neustále modernizuje svoje linky, z ktorých schádzajú desaťtisíce nových strojov do celého sveta. V roku 2009 pribudla v továrni úplne nová výrobná linka, kde sa vyrábajú nové modely kategórie UTV / SSV. Táto linka pomohla ďalej zvýšiť kvalitu a kvantitu produkcie a zaradiť štvorkolky CFMOTO medzi svetových lídrov. V roku 2014 pribudla úplne nová linka robotického zvárania rámov a nová lakovňa plastov. Rok 2017 priniesol rozšírenie kapacity pre nové modelové rady motocyklov, ktoré vznikajú v spolupráci so svetoznámym rakúskym dizajnérskym štúdiom Kiska. A výhľad do budúcnosti? Firma zakúpila ďalšie obrovské priestory na úplne novú výrobnú halu a administratívne zázemie i testovací polygón. CFMOTO jasne ukazuje svoj ďalší smer a nenecháva nikoho na pochybách, že sa stalo jedným zo svetových lídrov v oblasti „Powersports“. Úspešným vstupom na svetovú burzu v roku 2017 tento fakt pevne potvrdzuje.

                       

Vyvážený charakter motora                                        Radenie s prepákovaním                                                Ergonomické sedadlo

              

Atraktívne LED osvetlenie                                              Aerodynamická zadná kapotáž

CFMOTO Journeyman motoonline - CFMOTO 300NK - velká porce zábavy za super cenu!

CFMOTO Journeyman motoonline - řada 2020 - CFMOTO motocykly

CFMOTO Jaroslav Šíma a motocykly CFMOTO