CFMOTO Gladiator Z950 SPORT XL

Obrázky majú ilustratívny charakter. Výbava sa môže líšiť (kolesá, pneu, polepy, ochranné prvky).

ZDIEĽAJTE ZÁŽITOK Z DOBRODRUŽNEJ JAZDY…

…so svojimi priateľmi – na jednom mieste, v jednom čase. Predstavujeme 4-miestnu verziu Gladiator Z950Sport  XL. Nová plnohodnotná platforma buginy pre moderných dobrodruhov, ktorí chcú spoznávať a objavovať.

Kľúčové vlastnosti
Pohodlie, bezpečnosť, naladený výkon aj podvozok pre plnohodnotnú 4-člennú posádku..

Motor
K presnému riadeniu stroja je dôležitá presná reakcia na plyn. V-Twin motor disponuje elektronickým plynom, riadiaca jednotka Bosch EFI dáva k dispozícii 2 režimy jazdy SPORT / NORMAL.

Dizajnový unikát
Vytvoriť agresívno-športový dizajn pre 4-člennú posádku nie je nikdy jednoduchá úloha. V tomto prípade sa podaril jedinečný projekt.

Prvá trieda pre 4 osoby
Predĺžený podvozok, zväčšený interiér, ľahký prístup ku každému sedadlu, bezpečnostné polovičné dvere – zvýšená ochrana každého člena posádky.

Prémiové prvky výbavy
Inteligentní partneri pre pohodlnú a bezpečnú jazdu, to sú: svetlomety RIDEVISION LED, dvojstupňový posilňovač riadenia, veľký 5“ displej ale aj navijak so silou 4 500 lbs.

Agilita
Minimálny polomer otáčania je 6,1 m, čo je tretina oproti bežným autám typu pick-up. Okamžitá reakcia volantu na zmenu smeru, presne vedená jazdná stopa.

Revidovaný ochranný rám
Trubky z legovanej ocele (20 CrMn), novo vyvinutý vrchný nosník, nová bočná štruktúra – to všetko pre zvýšenie tuhosti a odolnosti karosérie.

Suverénne pruženie
Tlmiče majú progresívne, dvojstupňové pružiny, revidovaný je celý systém tlmenia pre dosah maximálnej spoľahlivosti a výkon pružiacich jednotiek. Prestavenie kompresie i útlmu pruženia sú nastaviteľné bez použitia náradia. Zdvih vpredu 307 mm / vzadu 334 mm.

Efektívny grip
Beadlock ráfiky kolies obúvajú 27-palcové pneumatiky a nielenže kolesá ako celok vyzerajú úžasne, ale ponúkajú extrémnu priľnavosť a odolnosť v teréne.

Limity bez hraníc
Svetlá výška 307 mm umožňuje prejazd ťažkými nerovnosťami i v plnej konfigurácii posádky. A nielen krokom…

Presné riadenie
Práca volantu je podporovaná duálnym režimom elektrického posilňovača riadenia. Vedenie stroja je predvídavé a reakcia stroja sebavedomá.

Madlo spolujazdca
Madlo pre ruky spolujazdca je s horizontálnym posúvaním, vďaka rýchloupínaciemu systému môže spolujazdec okamžite nastaviť potrebnú polohu.

Integrovaný box
Nodotesný odkladací box je integrovaný do línie zadnej časti stroja.
Box má nosnosť až 150 kg (158 l).

Výbava v základe:
– Ambientné večerné podsvietenie.
– 14“ disky Beadlock zo zliatiny vzácnych kovov
– Ochrana podvozku v celej dĺžke
– Navijak s nylonovým lanom 4500 lbs.
– Zadný box.

Aplikácia CFMOTO RIDE
Stroj je vybavený portom na pripojenie T-Boxu (voliteľná výbava).
Jednotka T-Box umožňuje pripojenie k smartfónu prostredníctvom aplikácie CFMOTO RIDE, čo znamená okamžitý prístup k palubným údajom v reálnom čase, napr.: stav paliva, batérie, históriu jázd, autodiagnostika vybraných základných funkcií pred jazdou.

Variátor CVTech
Kanadský variátor CVTech je špeciálne vyladený pre lineárny a dynamický nástup výkonu a zároveň efektívne prenáša silu motorovej brzdy (EBS) na kolesá. To zvyšuje stupeň bezpečnosti a komfortu v režime akcelerácie a šetrí brzdové komponenty v režime extrémneho spomalenia.

Profesionálny servis v našej predajni je úplnou samozrejmosťou.

* 5 rokov záruka platí pri nákupe strojov CFMOTO v predajnej sieti Journeyman CZ v ČR a SR, pre koncového zákazníka, prvého majiteľa, aj podnikateľa. Týka sa všetkých modelov z aktuálnej ponuky strojov CFMOTO oficiálneho dovozcu Journeyman CZ s.r.o. .. U štvorkoliek CFMOTO je záruka 5 rokov alebo 10.000 km.

 

Motor
V-Twin, 4-taktný, 8-ventilový dvojvalec, SOHC
Vrtánie x zdvih
91 mm x 74 mm x 2
Prevodovka
Automatická prevodovka CVT – variator / uzamykateľný predný diferenciál, prevodové stupne P/R/N/H/L (parkovací / spätný chod / neutrál / rýchly  prevod vpred / pomalý prevod pre terén).
Odpruženie P / Z
Nezávislé nitrogénové, nastaviteľné odpruženie. Vpredu / vzadu: dvojité oceľové A-ramená.
Brzdy
Hydraulické, kotúčové.
Nádrž
37 l
Hmotnosť s náplňami
795 kg
ROZMERY:
Dĺžka
4 034 mm
Šírka
1 524 mm
Výška
1 870 mm
Rázvor
3 048 mm
OSTATNÉ:
Pneumatiky vpredu
27×9-14
Pneumatiky vzadu
27×11-14

 

Najpredávanejšie štvorkolky v Európe!

!!!AKCIA!!!

ZDIEĽAJTE ZÁŽITOK Z DOBRODRUŽNEJ JAZDY…

…so svojimi priateľmi – na jednom mieste, v jednom čase. Predstavujeme 4-miestnu verziu Gladiator Z950Sport  XL. Nová plnohodnotná platforma buginy pre moderných dobrodruhov, ktorí chcú spoznávať a objavovať.

Cena: 17.709  € – T1b  

!!!AKCIA!!!

Gladiator EV110 v cene 3.339 za 50% ceny!

Základná výbava: EPS, Naviják, Pevné polodvere, 14″Alu disky kolies

Príplatková výbava:

Plastová strecha – 250 €                                          

Dostupné farby:
Žltá piesková

Inštalácia príplatkovej výbavy podlieha ďalšiemu spoplatneniu.

Ceny sú uvedené v € vrátane DPH a legálneho TP (kategórie T1b, 2 osoby)