CFMOTO 650MT Premium

Obrázky majú ilustratívny charakter. Výbava sa môže líšiť (kolesá, pneu, polepy, ochranné prvky).

Moderné cestovné enduro zo společnej dielne KTM a CF MOTO!

!!! AKCIA !!!

Spoločný podnik dvoch svetových motogigantov KTM a CFMOTO, designovaný špičkovým rakúskym štúdiom KISKA, majstrom svojho oboru. Výsledkom sú originálne dvojvalcové motocykle, ktoré svojím jedinečným vzhľadom, kvalitou spracovania, použitím špičkových komponentov a výkonom prekvapia nejedného skúseného motorkára. Predstavujeme modernizovanú motocyklovú vlajkovú loď z dielne svetového výrobcu CFMOTO!

Premýšľajte nad miestom a atmosférou kde ste. Ako ste sa na vaše miesta dostali a kam chcete pokračovať. Sústreďte sa na zážitky a plánujte ďalšie. 650MT PREMIUM je len prostriedkom a nástrojom, ako zažiť cestu a miesta. Nechá vás sústrediť sa na seba a neruší vás nutnosťou sústrediť sa na motocykel.

Dostupné verzie:

CFMOTO 650MT Premium

CENA: 6.499  € AKCIOVÁ CENA: 6.249 €  Kategória vodičského preukazu A/A2*

*Úprava stroja pre kategóriu A2 podlieha ďalšiemu spoplatneniu.

Verzia PREMIUM obsahuje v základnej cene praktický padák, inštalačný rámy na kufre SHAD a dva špičkové cestovné kufre SHAD.

Príplatková výbava:

Nosič zadného boxu SHAD 106 €
Zadný box SHAD (top case) od 76 €   
Centrálny stojan 189 €
T-Box 279 €

Ceny doplnkovej výbavy platia pri objednaní ku novému stroju!

Dostupné farby:
Nebula White – biela metalická, matná
Athens Blue – modrá metalická matná svetlá

Ceny uvedené v € vr. DPH a legálneho TP.

Premýšľajte nad miestom a atmosférou kde ste. Ako ste sa na vaše miesta dostali a kam chcete pokračovať. Sústreďte sa na zážitky a plánujte ďalšie. 650MT PREMIUM je len prostriedkom a nástrojom, ako zažiť cestu a miesta. Nechá vás sústrediť sa na seba a neruší vás nutnosťou sústrediť sa na motocykel.
Motor
Radový dvojválec s objemom 649 ccm vyniká robustnosťou, odolnosťou, lineárnym priebehom výkonu a vodičskou prívetivosťou.
A2
K dispozícii je aj prevedenie spĺňajúce požiadavky triedy A2.
Aerodynamika
Elegantná, funkčná a účinná aerodynamika sa premieta do celkového dizajnu stroja.
Nastaviteľný plexi štít
Na maximálne využitie ochrany, ktorú stroj poskytuje, je k dispozícii nastaviteľný plexi štít.
Cestovne…
Podvozok KYB je naladený s dôrazom na cestovnú pohodlnosť so športovým nádychom.
Farebný displej
5″ TFT farebný displej pre zobrazenie všetkých údajov pre vašu jazdu. Navyše doplnený o konektivitu, vďaka ktorej spravujete telefónne hovory a je možné zobraziť navigačné pokyny.
LED osvetlenie
Končiaci deň nemusí znamenať koniec cesty s vysoko účinným LED osvetlením, ktoré je tiež výrazným prvkom prednej časti stroja.
USB nabíjanie
Pre záznam vašich zážitkov je k dispozícii 2x USB a 1x 12V zásuvka na nabíjanie rôznych zariadení.
Boxy SHAD
Bočné boxy SHAD, ktoré dopĺňajú vzhľad stroja a výrazne zvyšujú cestovnú využiteľnosť.

Rakúsky gigant KTM si pred niekoľkými rokmi vybral ako svojho strategického partnera pre ázijské trhy jedného z najväčších a najkvalitnejších výrobcov motorov, motocyklov a štvorkoliek (v ČR a SR štvorkolky známej pod názvom Gladiator, dlhodobo absolútna predajné jednotka na trhu) na svete. Sprvu distribúcia, následne výroba modelov KTM Duke a od roku 2017 plná spolupráca na úrovni „joint-venture“ pod názvom CFMOTO- KTMR2R s budovaním spoločných výrobných, administratívnych i obchodných priestorov. A samozrejme spolupráca na vývoji nových modelov. Modernizovaný dvojvalcový cestovné model CFMOTO 650MT nadväzuje na svoj predchádzajúci úspech a ukazuje všestrannosť motocyklov CFMOTO.

Cestovné CFMOTO 650MT je moderný, kvalitný a cenovo dostupný motocykel pre všetky generácie. Veľmi živý radový dvojválec s výkonom 41 kw, ponúka veľkú porciu zábavy a dostatok výkonu pre akýkoľvek štýl jazdy. Motocykle CFMOTO sa vyznačujú veľmi príjemným chodom v celom spektre otáčok s dostatkom výkonu pre športovú jazdu aj bežné pohodové cestovanie. Motor je naladený na vyššie otáčky a najväčší výkon podáva v 8250 ot./min. O maximálne pohodlie, bezpečnosť a komfort sa starajú komponenty renomovaných výrobcov – prémiový brzdový španielsky systém J.Juan s pancierovými hadicami, ABS od Continentalu či skvele hodnotené pneumatiky CST Adreno Sport / príp. Metzeler Roadtec. O predné tlmenie sa stará masívna USD vidlica, o zadnú potom cantileverové šesťpolohové odpruženie.

Model CFMOTO 650MT je predurčený pre cestovanie, nesmie teda chýbať taká výbava ako je praktický nastaviteľný predný štít s bočnými deflektory, kvalitné ochranné kryty rukoväťou a ďalšie továrenské voliteľné príslušenstvo, kde z ponuky vyčnieva dvojice špičkových španielskych kufrov SHAD (36 l) či praktické ochranné padáky. Výsledný príjemný dojem dopĺňajú vkusne prevedené farebné variácie a doplnky, vysoká kvalita spracovania celého stroja a použité kvalitné materiály. Že sa nie jedná len o „cesťák“, dokazuje športovo ladený vzhľad, ktorý podporuje netradične vykonanej špičkové LED osvetlenie, jasný a prehľadný displej či ergonomické sedadlo.

Cestovné enduro CFMOTO 650MT je motocykel reprezentujúci kategórii strojov, ktorá je vhodná pre všetkých bez rozdielu veku či skúseností. Vďaka svojim parametrom a zameranie v kombinácii s bezkonkurenčnou cenou osloví nielen mladší či začínajúcich jazdcov, ale aj skúsených matadorov, ktorí si chcú užiť kvalitnú a pohodlnú jazdu na originálnom motocykli zo spoločného podniku CFMOTO a KTM.

Za motocykle CFMOTO stojí silný, 6-tý najväčší dovozca strojov CFMOTO na svete, firma Journeyman, česká spoločnosť s dlhou históriou, skúsenosťami a rozsiahlu predajnú aj servisnou sieťou. Značka CFMOTO je v SR v rebríčku predajnosti strojov kategórie moto / ATV dlhodobo v TOP3, v kategórii ATV absolútne číslo 1.

Motocykel CFMOTO 650MT je homologovaný pre cestnú prevádzku ako dvojmiestny motocykel pre vodičské oprávnenie skupiny A (motocykel). Ako tradične je u strojov CFMOTO dovozcom poskytovaná exkluzívny trojročná záruka na celý stroj. Profesionálny servis, rozsiahly sklad náhradných dielov a technická podpora na území SR a ČR sú úplne samozrejmé.

Profesionálny servis v našej predajni je úplnou samozrejmosťou.

Aktuálne majú všetky štvorkolky CFMOTO exkluzívne záruku v dĺžke 5 rokov *!

* 5 rokov záruka platí pri nákupe strojov CFMOTO v predajnej sieti Journeyman CZ v ČR a SR, pre koncového zákazníka, prvého majiteľa, aj podnikateľa. Týka sa všetkých modelov z aktuálnej ponuky strojov CFMOTO oficiálneho dovozcu Journeyman CZ s.r.o.. U motocyklov  CFMOTO je záruka 5 rokov alebo 40.000 km.

Špecifikácia
Motor
Radový dvojválec, kvapalinou chladený
4-taktný, DOHC, 8 ventilou
Zdvihový objem
649 ccm
Vŕtanie / zdvih
83 x 60 mm
Kompresný pomer
11,3 : 1
Výkon
41,5 kW / 8 250 ot./min.
33 kW A2
Krútiaci moment
54,4 Nm / 7 000 ot./min.
50 Nm A2
Prevodovka
manuálna, 6 rýchlostí
Rozmery
Dĺžka
2 180 mm
Šírka
835 mm
Výška
1 332 mm
Výška sedadla
820 mm
Svetlá výška
170 mm
Pohotovostná hmotnosť
218 kg
Ostatné
Odpruženie
Predná úplne nastaviteľná vidlica „Upside-down“, zdvih 140 mm.
Zadná nastaviteľný „monoshock“, 45 mm zdvih
Brzdy
J. Juan, predný dvojitý kotúč Ø 300 mm,
zadný kotúč Ø 240 mm
Pneumatiky
Predné 120/70 R17
Zadné 160/60 R17
Palivová nádrž
18 l

CFMOTO
CFMOTO Power Co., Ltd.CFMOTO – V súčasnosti jedna z najväčších, najmodernejších a najprogresívnejších svetových tovární na výrobu kvalitných štvorkoliek, motocyklov a motorov na svete. Hlavná továreň aj centrála firmy sa nachádza v priemyselnej zóne mesta Hangzhou, približne 150km od Šanghaja, v provincii Zhejiang, ktorá patrí do ekonomicky najvyspelejší časti pevninskej Číny a je jedným z hnacích motorov ekonomického rastu celej krajiny.
Továreň CFMOTO bola založená v roku 1989 a teraz zamestnáva viac ako 1500 ľudí. Od svojho vzniku vyrobila 98 typov vozidiel a 51 typov motorov, kvalitné CFMOTO produkty distribuuje vo viac ako 70 krajinách a regiónoch sveta. Výskumný a vývojový tím spoločnosti CFMOTO sa skladá z viac ako 200 zamestnancov z niekoľkých krajín, CFMOTO vlastní viac ako 110 patentových riešení. Čas, úsilie a odborné znalosti investované do rozvoja systému riadenia kvality umožňujú poskytovať vynikajúce a dôveryhodné produkty bezkonkurenčnej kvality za vynikajúcu cenu. Dlhodobý a úspešný rast firmy umožnil ďalší rozvoj aj na medzinárodnom poli. CFMOTO už niekoľko rokov veľmi úspešne spolupracuje na úrovni „joint venture“ s rakúskym motogigantom KTM a špičkovým dizajnérskym štúdiom KISKA.
CFMOTO Power Co., Ltd. sa zaoberá produkciou kvalitných úžitkových štvorkoliek. Štvorkolky CFMOTO patria medzi najpredávanejšie po celom svete. V Českej a Slovenskej republike sú štvorkolky CFMOTO všeobecne známe pod menom GLADIATOR a distribuované v predajnej sieti firmy Journeyman CZ s.r.o. Modelový rad GLADIATOR je dlhodobo najpredávanejšia a najobľúbenejšia úžitková štvorkolka v Českej aj Slovenskej republike. Vynikajúca kvalita, skvelá cena, perfektná dostupnosť náhradných dielov a profesionálneho servisu v najväčšej dealerskej sieti, nadštandardná 3 ročná záruka, úspešná závodná história v najnáročnejších off-road seriáloch a zázemie najväčšieho importéra robia zo štvorkoliek Gladiator jasnú voľbu!
Dnes medzi hlavné produkty CFMOTO patria úžitkové pracovné štvorkolky ATV (all terrain vehicles), nákladné UTV (universal terrain vehicles), športové SBS (side–by–side), motocykle, skútre a motorové jednotky.
Väčšina produktov sa testuje a ladí v Amerike a v Európe (okrem iného aj v ČR), takže výsledné výrobky sú pripravené priamo na mieru požiadaviek skúsených distribútorov.
Každý rok továreň investuje obrovské prostriedky do ďalšieho vývoja a neustále modernizuje svoje linky, z ktorých schádzajú desaťtisíce nových strojov do celého sveta. V roku 2009 pribudla v továrni úplne nová výrobná linka, kde sa vyrábajú nové modely kategórie UTV / SSV. Táto linka pomohla ďalej zvýšiť kvalitu a kvantitu produkcie a zaradiť štvorkolky CFMOTO medzi svetových lídrov. V roku 2014 pribudla úplne nová linka robotického zvárania rámov a nová lakovňa plastov. Rok 2017 priniesol rozšírenie kapacity pre nové modelové rady motocyklov, ktoré vznikajú v spolupráci so svetoznámym rakúskym dizajnérskym štúdiom Kiska. A výhľad do budúcnosti? Firma zakúpila ďalšie obrovské priestory na úplne novú výrobnú halu a administratívne zázemie i testovací polygón. CFMOTO jasne ukazuje svoj ďalší smer a nenecháva nikoho na pochybách, že sa stalo jedným zo svetových lídrov v oblasti „Powersports“. Úspešným vstupom na svetovú burzu v roku 2017 tento fakt pevne potvrdzuje.

CFMOTO 650MT - Expedice PATAGONIA 2020 aneb s CFMOTO 650MT až na konec světa

CFMOTO 650MT vs. CFMOTO 650GT Journeyman motoonline porovnání, technika a jízda

CFMOTO 650MT vs. CFMOTO 650GT - Journeyman motoonline polemika "tak kterou vybrat"

CFMOTO Jaroslav Šíma a motocykly CFMOTO

CFMOTO 650MT - Michal "Indi" Dokoupil a jeho parádní test v TV Sport5