CFMOTO 650NK Facelift

Obrázky majú ilustratívny charakter. Výbava sa môže líšiť (kolesá, pneu, polepy, ochranné prvky).

Originálny dvojvalcový naháč zo spoločnej dielne KTM a CFMOTO!

Spoločný podnik dvoch svetových moto gigantov KTM a CFMOTO, designovaný špičkovým rakúskym štúdiom KISKA, majstrom svojho oboru. Výsledkom sú originálne moderné motocykle, ktoré svojím jedinečným vzhľadom, kvalitou spracovania, použitím špičkových komponentov a výkonom prekvapí nejedného skúseného motorkára. Predstavujeme športový dvojvalcový model kategórie „naked“ z dielne svetového výrobcu – CFMOTO 650NK!

Dostupné verzie:

CFMOTO 650NK Facelift

5.459  €  Kategória vodičského preukazu A

 

Dostupné farby:
modrá metalická matná svetlá

Ceny uvedené v € vr. DPH a legálneho TP.

 • 5 rokov záruka*
 • 649 cc 8-ventilový radový dvojvalec, DOHC, kvapalinou chladený
 • Prevodovka manuál, 6 stupňov
 • Antihoppingová spojka
 • Tlmič zadného aj predného odpruženia KYB (Japan)
 • Pneumatiky Metzeler: Predné: 120/70 R17 Zadné: 160/60 R17
 • Duálne predné 300 mm kotúčové brzdy J.Juan (Španielsko)
 • Predné a zadné pancierované brzdové hadice
 • ABS Continental (GER)
 • ECU Bosch (GER)
 • Moderné LED osvetlenie
 • TFT 5,5″ farebný prepínateľný displej s nastavením intenzity jasu
 • Podsvietené ovládače 
 • Kiska design
 • Farby – exkluzívna royal modrá metalíza 

Profesionálny servis v našej predajni je úplnou samozrejmosťou.

* 5 rokov záruka platí pri nákupe strojov CFMOTO v predajnej sieti Journeyman CZ v ČR a SR, pre koncového zákazníka, prvého majiteľa, ktorý nie je podnikateľom. Týka sa všetkých modelov z aktuálnej ponuky strojov CFMOTO oficiálneho dovozcu Journeyman CZ s.r.o. .. U motocyklov CFMOTO je záruka 5 rokov alebo 40.000 km.

CFMOTO 650NK

Rakúsky gigant KTM si pred niekoľkými rokmi vybral ako svojho strategického partnera pre ázijský trh jedného z najväčších a najkvalitnejších výrobcov motorov, motocyklov a štvorkoliek (v ČR a SR štvorkolky známej pod názvom Gladiator, dlhodobo absolútna predajná jednotka na trhu) na svete. Nový model dvojvalcového motocykla CFMOTO 650NK ukazuje budúcnosť motocyklov CFMOTO.

Novinka CFMOTO 650NK prináša do ČR a SR celkom nový pohľad na moderné, kvalitné a cenovo dostupné motocykle pre všetky generácie. Veľmi živý radový dvojvalec s výkonom 45 kw, plnený nemeckým vstrekovaním BOSCH, ponúka veľkú porciu zábavy a dostatok výkonu pre akýkoľvek štýl jazdy. O maximálne pohodlie, bezpečnosť a komfort sa starajú komponenty renomovaných výrobcov. Japonské tlmiče KYB, prémiový brzdový španielsky systém J.Juan s pancierovými hadicami, ABS od Continentalu a skvele hodnotené pneumatiky Metzeler Roadtec. To všetko uložené v precízne vyrobenom oceľovom rúrkovom ráme, zabalené do pôsobivého dizajnu rakúskeho dizajnového štúdia Kiska.

Výsledný dojem dopĺňajú vkusne podarené farebné variácie a doplnky, športovo agresívny vzhľad podporuje netradične spracované špičkové LED osvetlenie, jasný a prehľadný displej či ergonomické sedadlo.

Motocykle CFMOTO sa vyznačujú veľmi príjemným chodom v celom spektre otáčok, najlepšie im sedia vyššie otáčky. Nesmieme zabudnúť ani na veľmi presné radenie, kvalitný brzdný výkon a celkovo ľahkú ovládateľnosť a čitateľnosť. CFMOTO 650NK je motocyklom pre kohokoľvek, kto si chce užiť kvalitnú, rýchlu a pohodlnú jazdu na originálnom motocykli zo spoločného podniku CFMOTO a KTM.

Za motocyklami CFMOTO stojí silný, 6 najväčší dovozca strojov CFMOTO na svete, firma Journeyman, česká spoločnosť s dlhou históriou, skúsenosťami a rozsiahlou predajnou aj servisnou sieťou. Značka CFMOTO je v SR v rebríčku predajnosti strojov kategórie moto / ATV dlhodobo v TOP3, v kategórii ATV absolútne číslo 1.

Motocykel 650NK je homologovaný pre cestnú prevádzku ako dvojmiestny motocykel pre vodičské oprávnenie skupiny A – motocykel. Ako tradične je u strojov CFMOTO dovozcom poskytovaná exkluzívna nadštandardná päť  ročná záruka. Profesionálny servis, rozsiahly sklad náhradných dielov a technická podpora na území SR a ČR sú úplnou samozrejmosťou.

Profesionálny servis v našej predajni je úplnou samozrejmosťou.

Motocykel CFMOTO 650NK – skvelý partner pre vaše budúce on-road dobrodružstvo!

Aktuálne majú všetky motocykle CFMOTO exkluzívne záruku v dĺžke 5 rokov *!

* 5 rokov záruka platí pri nákupe strojov CFMOTO v predajnej sieti Journeyman CZ v ČR a SR, pre koncového zákazníka, prvého majiteľa, ktorý nie je podnikateľom. Týka sa všetkých modelov z aktuálnej ponuky strojov CFMOTO oficiálneho dovozcu Journeyman CZ s.r.o. .. U motocyklov CFMOTO je záruka 5 rokov alebo 40.000 km.

Motor: 2-válec, kvapalinou chladený 4-taktný, DOHC, 8 ventilov
Zdvihový objem: 649,3 ccm
Vŕtanie x Zdvih: 83 x 60 mm
Kompresia: 11,3: 1
Plnenie motora: EFI (BOSCH)
Zapaľovanie: ECU
Prevodovka: 6 rýchlostí
Odpruženie: KYB
Brzdy: dual kotúč Ø 300 mm (v), Ø kolesá 240 mm (h); J.Juan
Ráfiky: 3,5x17MT (v), 4,5x17MT (h)
Pneumatiky: Pirelli 120/70 ZR 17 (v), 160/60 ZR 17 (h)
Dĺžka: 2120 mm
Šírka: 780 mm
Výška: 1100 mm
Výška sedadla : 795 mm
Svetlá výška: 150 mm
Polomer otáčania: 5,4 m
Nádrž: 17 l
Hmotnosť: 206 kg
Homologizácia: áno
Technický preukaz: áno
COC list: áno

CFMOTO

CFMOTO Power Co., Ltd.CFMOTO – V súčasnosti jedna z najväčších, najmodernejších a najprogresívnejších svetových tovární na výrobu kvalitných štvorkoliek, motocyklov a motorov na svete. Hlavná továreň aj centrála firmy sa nachádza v priemyselnej zóne mesta Hangzhou, približne 150km od Šanghaja, v provincii Zhejiang, ktorá patrí do ekonomicky najvyspelejší časti pevninskej Číny a je jedným z hnacích motorov ekonomického rastu celej krajiny.

Továreň CFMOTO bola založená v roku 1989 a teraz zamestnáva viac ako 1500 ľudí. Od svojho vzniku vyrobila 98 typov vozidiel a 51 typov motorov, kvalitné CFMOTO produkty distribuuje vo viac ako 70 krajinách a regiónoch sveta. Výskumný a vývojový tím spoločnosti CFMOTO sa skladá z viac ako 200 zamestnancov z niekoľkých krajín, CFMOTO vlastní viac ako 110 patentových riešení. Čas, úsilie a odborné znalosti investované do rozvoja systému riadenia kvality umožňujú poskytovať vynikajúce a dôveryhodné produkty bezkonkurenčnej kvality za vynikajúcu cenu. Dlhodobý a úspešný rast firmy umožnil ďalší rozvoj aj na medzinárodnom poli. CFMOTO už niekoľko rokov veľmi úspešne spolupracuje na úrovni „joint venture“ s rakúskym motogigantom KTM a špičkovým dizajnérskym štúdiom KISKA.

CFMOTO Power Co., Ltd. sa zaoberá produkciou kvalitných úžitkových štvorkoliek. Štvorkolky CFMOTO patria medzi najpredávanejšie po celom svete. V Českej a Slovenskej republike sú štvorkolky CFMOTO všeobecne známe pod menom GLADIATOR a distribuované v predajnej sieti firmy Journeyman CZ s.r.o. Modelový rad GLADIATOR je dlhodobo najpredávanejšia a najobľúbenejšia úžitková štvorkolka v Českej aj Slovenskej republike. Vynikajúca kvalita, skvelá cena, perfektná dostupnosť náhradných dielov a profesionálneho servisu v najväčšej dealerskej sieti, nadštandardná 3 ročná záruka, úspešná závodná história v najnáročnejších off-road seriáloch a zázemie najväčšieho importéra robia zo štvorkoliek Gladiator jasnú voľbu!

Dnes medzi hlavné produkty CFMOTO patria úžitkové pracovné štvorkolky ATV (all terrain vehicles), nákladné UTV (universal terrain vehicles), športové SBS (sidebyside), motocykle, skútre a motorové jednotky.

Väčšina produktov sa testuje a ladí v Amerike a v Európe (okrem iného aj v ČR), takže výsledné výrobky sú pripravené priamo na mieru požiadaviek skúsených distribútorov.

Každý rok továreň investuje obrovské prostriedky do ďalšieho vývoja a neustále modernizuje svoje linky, z ktorých schádzajú desaťtisíce nových strojov do celého sveta. V roku 2009 pribudla v továrni úplne nová výrobná linka, kde sa vyrábajú nové modely kategórie UTV / SSV. Táto linka pomohla ďalej zvýšiť kvalitu a kvantitu produkcie a zaradiť štvorkolky CFMOTO medzi svetových lídrov. V roku 2014 pribudla úplne nová linka robotického zvárania rámov a nová lakovňa plastov. Rok 2017 priniesol rozšírenie kapacity pre nové modelové rady motocyklov, ktoré vznikajú v spolupráci so svetoznámym rakúskym dizajnérskym štúdiom Kiska. A výhľad do budúcnosti? Firma zakúpila ďalšie obrovské priestory na úplne novú výrobnú halu a administratívne zázemie i testovací polygón. CFMOTO jasne ukazuje svoj ďalší smer a nenecháva nikoho na pochybách, že sa stalo jedným zo svetových lídrov v oblasti „Powersports“. Úspešným vstupom na svetovú burzu v roku 2017 tento fakt pevne potvrdzuje.

          

Dynamická predná maska                                        Japonské tlmiče KYB                                              Mohutné brzdové kotúče

          

Design studia KISKA                                                               Silný 650ccm motor                                          Kvalitné pneumatiky PIRELLI

Prehľadný TFT displej

Pepa Sršeň testuje CFMOTO 650NK v pořadu Autosalon 👍

CFMOTO 650NK - Michal "Indi" Dokoupil testuje naháče v TV Sport5

CFMOTO Journeyman motoonline - CFMOTO 650NK - stylový naked bike.

CFMOTO Journeyman motoonline - řada 2020 - CFMOTO motocykly

CFMOTO Jaroslav Šíma a motocykly CFMOTO