CFMOTO 650MT

Obrázky majú ilustratívny charakter. Výbava sa môže líšiť (kolesá, pneu, polepy, ochranné prvky).

Moderné cestovné enduro zo společnej dielne KTM a CF MOTO!

Spoločný podnik dvoch svetových motogigantov KTM a CFMOTO, designovaný špičkovým rakúskym štúdiom KISKA, majstrom svojho oboru. Výsledkom sú originálne dvojvalcové motocykle, ktoré svojím jedinečným vzhľadom, kvalitou spracovania, použitím špičkových komponentov a výkonom prekvapia nejedného skúseného motorkára. Predstavujeme modernizovanú motocyklovú vlajkovú loď z dielne svetového výrobcu CFMOTO!

Dostupné verzie:

CFMOTO 650MT

6.649  €  Kategória vodičského preukazu A

Príplatková výbava:

Nosič zadného boxu SHAD 100 €
Zadný box SHAD (top case) od 70 €

Ceny doplnkovej výbavy platia pri objednaní ku novému stroju!

Dostupné farby:
biela metalická, matná
modrá metalická matná svetlá

Ceny uvedené v € vr. DPH a legálneho TP.

 • 5 rokov záruka *
 • 649.3 cc 8-ventilový radový dvojvalec, DOHC, kvapalinou chladený
 • Prevodovka manuál, 6 stupňov
 • Kompletné moderné LED osvetlenie
 • Duálne predné 300 mm kotúčové brzdy J.Juan (Španielsko)
 • Predné a zadné pancierované brzdové hadice
 • ABS Continental (GER)
 • ECU Bosch (GER)
 • Vynikajúco nastaviteľné odpruženie, USD vidlice 
 • Pneumatiky Metzeler RoadTec: Predné: 120/70 R17 Zadné: 160/60 R17
 • Praktický nastaviteľný veterný štít
 • Kvalitné objemné španielské kufre SHAD (voliteľné)
 • Odolný padací rám (voliteľné)
 • farby – modrá matná, antracitová šedá

Profesionálny servis v našej predajni je úplnou samozrejmosťou.

* 5 rokov záruka platí pri nákupe strojov CFMOTO v predajnej sieti Journeyman CZ v ČR a SR, pre koncového zákazníka, prvého majiteľa, aj podnikateľa. Týka sa všetkých modelov z aktuálnej ponuky strojov CFMOTO oficiálneho dovozcu Journeyman CZ s.r.o. .. U motocyklov CFMOTO je záruka 5 rokov alebo 40.000 km.

Rakúsky gigant KTM si pred niekoľkými rokmi vybral ako svojho strategického partnera pre ázijské trhy jedného z najväčších a najkvalitnejších výrobcov motorov, motocyklov a štvorkoliek (v ČR a SR štvorkolky známej pod názvom Gladiator, dlhodobo absolútna predajné jednotka na trhu) na svete. Sprvu distribúcia, následne výroba modelov KTM Duke a od roku 2017 plná spolupráca na úrovni „joint-venture“ pod názvom CFMOTO- KTMR2R s budovaním spoločných výrobných, administratívnych i obchodných priestorov. A samozrejme spolupráca na vývoji nových modelov. Modernizovaný dvojvalcový cestovné model CFMOTO 650MT nadväzuje na svoj predchádzajúci úspech a ukazuje všestrannosť motocyklov CFMOTO.

Cestovné CFMOTO 650MT je moderný, kvalitný a cenovo dostupný motocykel pre všetky generácie. Veľmi živý radový dvojvalec s výkonom 45 kw plnený nemeckým vstrekovaním BOSCH, ponúka veľkú porciu zábavy a dostatok výkonu pre akýkoľvek štýl jazdy. Motocykle CFMOTO sa vyznačujú veľmi príjemným chodom v celom spektre otáčok s dostatkom výkonu pre športovú jazdu aj bežné pohodové cestovanie. Motor je naladený na vyššie otáčky a najväčší výkon podáva v 9000 ot./min. O maximálne pohodlie, bezpečnosť a komfort sa starajú komponenty renomovaných výrobcov – prémiový brzdový španielsky systém J.Juan s pancierovými hadicami, ABS od Continentalu či skvele hodnotené pneumatiky CST Adreno Sport / príp. Metzeler Roadtec. O predné tlmenie sa stará masívna USD vidlica, o zadnú potom cantileverové šesťpolohové odpruženie.

Model CFMOTO 650MT je predurčený pre cestovanie, nesmie teda chýbať taká výbava ako je praktický nastaviteľný predný štít s bočnými deflektory, kvalitné ochranné kryty rukoväťou a ďalšie továrenské voliteľné príslušenstvo, kde z ponuky vyčnieva dvojice špičkových španielskych kufrov SHAD (36 l) či praktické ochranné padáky (pozn. kufre a padáky možno u modelového roku 2019 zakúpiť za extra zvýhodnenú cenu k novému motocyklu – viď ceny). Výsledný ľúbivý dojem dopĺňajú vkusne vyvedené farebné variácie a doplnky, vysoká kvalita spracovania celého stroja a použité kvalitné materiály. Že sa nie jedná len o „cesťák“, dokazuje športovo ladený vzhľad, ktorý podporuje netradične vykonanej špičkové LED osvetlenie, jasný a prehľadný displej či ergonomické sedadlo.

Cestovné enduro CFMOTO 650MT je motocykel reprezentujúci kategórii strojov, ktorá je vhodná pre všetkých bez rozdielu veku či skúseností. Vďaka svojim parametrom a zameranie v kombinácii s bezkonkurenčnou cenou osloví nielen mladší či začínajúcich jazdcov, ale aj skúsených matadorov, ktorí si chcú užiť kvalitnú a pohodlnú jazdu na originálnom motocykli zo spoločného podniku CFMOTO a KTM.

Za motocykle CFMOTO stojí silný, 6-tý najväčší dovozca strojov CFMOTO na svete, firma Journeyman, česká spoločnosť s dlhou históriou, skúsenosťami a rozsiahlu predajnú aj servisnou sieťou. Značka CFMOTO je v SR v rebríčku predajnosti strojov kategórie moto / ATV dlhodobo v TOP3, v kategórii ATV absolútne číslo 1.

Motocykel CFMOTO 650MT je homologovaný pre cestnú prevádzku ako dvojmiestny motocykel pre vodičské oprávnenie skupiny A (motocykel). Ako tradične je u strojov CFMOTO dovozcom poskytovaná exkluzívny trojročná záruka na celý stroj. Profesionálny servis, rozsiahly sklad náhradných dielov a technická podpora na území SR a ČR sú úplnou samozrejmosťou.

Profesionálny servis v našej predajni je úplnou samozrejmosťou.

Aktuálne majú všetky motocykle CFMOTO exkluzívne záruku v dĺžke 5 rokov *!

* 5 rokov záruka platí pri nákupe strojov CFMOTO v predajnej sieti Journeyman CZ v ČR a SR, pre koncového zákazníka, prvého majiteľa, ktorý nie je podnikateľom. Týka sa všetkých modelov z aktuálnej ponuky strojov CFMOTO oficiálneho dovozcu Journeyman CZ s.r.o. .. U motocyklov CFMOTO je záruka 5 rokov alebo 40.000 km.

Motor: 2-válec, kvapalinou chladený 4-taktný, DOHC, 8 ventilov
Zdvihový objem: 649,3 ccm
Vŕtanie x Zdvih: 83 x 60 mm
Kompresia: 11.3: 1
Plnenie motora: EFI (Bosch)
Zapaľovanie: ECU
Prevodovka: manuál, 6 rýchlostí
Odpruženie: CFMOTO, predná vidlica (USD), zadná nastaviteľná pružina aj tlmič
Brzdy: dual kotúč Ø 300 mm (v), Ø kolesá 240 mm (h); J.Juan
ABS: Continental ABS systém
Ráfiky: 3,5x17MT (v), 4,5x17MT (h)
Pneumatiky: 120/70 ZR 17 (v), 160/60 ZR 17 (h)
Dĺžka: 2150 mm
Šírka: 835 mm
Výška: 1332 mm
Výška sedadla : 840 mm
Svetlá výška: 170 mm
Polomer otáčania: 5,4 m
Nádrž: 18 l
Hmotnosť: 209 kg
Homologizácia: áno
Technický preukaz: áno
COC list: áno

CFMOTO
CFMOTO Power Co., Ltd.CFMOTO – V súčasnosti jedna z najväčších, najmodernejších a najprogresívnejších svetových tovární na výrobu kvalitných štvorkoliek, motocyklov a motorov na svete. Hlavná továreň aj centrála firmy sa nachádza v priemyselnej zóne mesta Hangzhou, približne 150km od Šanghaja, v provincii Zhejiang, ktorá patrí do ekonomicky najvyspelejší časti pevninskej Číny a je jedným z hnacích motorov ekonomického rastu celej krajiny.
Továreň CFMOTO bola založená v roku 1989 a teraz zamestnáva viac ako 1500 ľudí. Od svojho vzniku vyrobila 98 typov vozidiel a 51 typov motorov, kvalitné CFMOTO produkty distribuuje vo viac ako 70 krajinách a regiónoch sveta. Výskumný a vývojový tím spoločnosti CFMOTO sa skladá z viac ako 200 zamestnancov z niekoľkých krajín, CFMOTO vlastní viac ako 110 patentových riešení. Čas, úsilie a odborné znalosti investované do rozvoja systému riadenia kvality umožňujú poskytovať vynikajúce a dôveryhodné produkty bezkonkurenčnej kvality za vynikajúcu cenu. Dlhodobý a úspešný rast firmy umožnil ďalší rozvoj aj na medzinárodnom poli. CFMOTO už niekoľko rokov veľmi úspešne spolupracuje na úrovni „joint venture“ s rakúskym motogigantom KTM a špičkovým dizajnérskym štúdiom KISKA.
CFMOTO Power Co., Ltd. sa zaoberá produkciou kvalitných úžitkových štvorkoliek. Štvorkolky CFMOTO patria medzi najpredávanejšie po celom svete. V Českej a Slovenskej republike sú štvorkolky CFMOTO všeobecne známe pod menom GLADIATOR a distribuované v predajnej sieti firmy Journeyman CZ s.r.o. Modelový rad GLADIATOR je dlhodobo najpredávanejšia a najobľúbenejšia úžitková štvorkolka v Českej aj Slovenskej republike. Vynikajúca kvalita, skvelá cena, perfektná dostupnosť náhradných dielov a profesionálneho servisu v najväčšej dealerskej sieti, nadštandardná 3 ročná záruka, úspešná závodná história v najnáročnejších off-road seriáloch a zázemie najväčšieho importéra robia zo štvorkoliek Gladiator jasnú voľbu!
Dnes medzi hlavné produkty CFMOTO patria úžitkové pracovné štvorkolky ATV (all terrain vehicles), nákladné UTV (universal terrain vehicles), športové SBS (side–by–side), motocykle, skútre a motorové jednotky.
Väčšina produktov sa testuje a ladí v Amerike a v Európe (okrem iného aj v ČR), takže výsledné výrobky sú pripravené priamo na mieru požiadaviek skúsených distribútorov.
Každý rok továreň investuje obrovské prostriedky do ďalšieho vývoja a neustále modernizuje svoje linky, z ktorých schádzajú desaťtisíce nových strojov do celého sveta. V roku 2009 pribudla v továrni úplne nová výrobná linka, kde sa vyrábajú nové modely kategórie UTV / SSV. Táto linka pomohla ďalej zvýšiť kvalitu a kvantitu produkcie a zaradiť štvorkolky CFMOTO medzi svetových lídrov. V roku 2014 pribudla úplne nová linka robotického zvárania rámov a nová lakovňa plastov. Rok 2017 priniesol rozšírenie kapacity pre nové modelové rady motocyklov, ktoré vznikajú v spolupráci so svetoznámym rakúskym dizajnérskym štúdiom Kiska. A výhľad do budúcnosti? Firma zakúpila ďalšie obrovské priestory na úplne novú výrobnú halu a administratívne zázemie i testovací polygón. CFMOTO jasne ukazuje svoj ďalší smer a nenecháva nikoho na pochybách, že sa stalo jedným zo svetových lídrov v oblasti „Powersports“. Úspešným vstupom na svetovú burzu v roku 2017 tento fakt pevne potvrzuje

CFMOTO 650MT

CFMOTO MT 650 recenzia od volgera "Miluju motorky" na youtube

CFMOTO 650MT - Michal "Indi" Dokoupil a jeho parádní test v TV Sport5

CFMOTO 650MT - Expedice PATAGONIA 2020 aneb s CFMOTO 650MT až na konec světa

CFMOTO 650MT vs. CFMOTO 650GT Journeyman motoonline porovnání, technika a jízda

CFMOTO 650MT vs. CFMOTO 650GT - Journeyman motoonline polemika "tak kterou vybrat"

CFMOTO Jaroslav Šíma a motocykly CFMOTO

Aké je CF MOTO 650 MT po 10 000 km - Solídny bike na cestu aj do terénu - motoride.sk

     

Nové rozšírené predné plexi + postranné                           Silný 650ccm motor