CFMOTO 300SR

Výnimočný, zábavný, agresívny a príťažlivý!

S DNA pretekára. Všetky tieto prívlastky nie sú náhodné, pretože aj tento model bol vyvíjaný v rámci exkluzívneho partnerstva dvoch svetových motogigantov – CFMOTO a KTM. Agresívny a zároveň veľmi osobitý dizajn s úžasnými prvkami okruhového motocykla tentoraz nesie taliansky rukopis a za jeho kvalitu ručí skvelý španielsky designer Carles Solsona Marti. Ako kompaktný celok má stroj už na pohľad všetky dominantné prvky okruhového motocykla, ale skryté vlastnosti motocykla s jazdením na každý deň. „Hrajte a vyhrajte, alebo sa len vozte …“ každý deň jazdy bude Vaša šťastná výhra … to je CFMOTO 300SR!

Dostupné verzie:

CFMOTO 300SR

4.489 €  Kategória vodičského preukazu A2

Dostupné farby:
biela
modrá metalická matná svetlá
čierna

 

Ceny uvedené v € vr. DPH a legálneho TP.

Obrázky majú ilustratívny charakter. Výbava sa môže líšiť (kolesá, pneu, polepy, ochranné prvky).

 • 5 rokov záruka * 
 • 292,4 cc 4-ventilový, 4-taktný jednovalec, DOHC, kvapalinou chladené
 • Prevodovka manuál, 6 stupňov
 • Antihoppingová spojka 
 • Predné odpruženie – USD, obrátená teleskopická vidlica
 • Zadné odpruženie – monoshock s nastaviteľným predpätím
 • Pneumatiky CST: Predné: 110/70 R17 Zadné: 140/60 R17
 • Kotúčové brzdy J.Juan (Španielsko)
 • Predné a zadné pancierované brzdové hadice
 • ABS Continental (GER)
 • Dve mapy riadenie – RAIN a SPORT
 • ECU Bosch (GER)
 • TFT 5,5 „farebný prepínateľný displej s nastavením intenzity jasu
 • Podsvietené ovládače
 • T-Box – komunikačná jednotka 
 • Kompletné moderné LED osvetlenie
 • Design Modena 40
 • Farby – modrá, čierna, biela

Profesionálny servis v našej predajni je úplnou samozrejmosťou.

​*  5 rokov záruka platí pri nákupe strojov CFMOTO v predajnej sieti Journeyman CZ v ČR a SR, pre koncového zákazníka, prvého majiteľa, ktorý nie je podnikateľom. Týka sa všetkých modelov z aktuálnej ponuky strojov CFMOTO oficiálneho dovozcu Journeyman CZ s.r.o. .. U motocyklov CFMOTO je záruka 5 rokov alebo 40.000 km.

CFMOTO 300SR

CFMOTO 300SR je pokračovaním precízneho výrobného plánu výrobcu a zároveň ďalším modelom v ponuke spoločnosti Journeyman CZ. Žiadny experiment, ale profesionálne dotiahnutý koncept do sériovej výroby. CFMOTO 300SR je model, na ktorého vývoji pracovali inžinieri a dizajnéri z rôznych kontinentov a dnes vám môžeme predstaviť model, ktorý je vo svojej triede úžitkovosťou, designom, cenou a vlastnosťami na svetovej úrovni. Je to zároveň stroj, ktorý nesie v sebe množstvo komponentov a technológií od svetovo uznávaných dodávateľov.

CFMOTO 300SR. Skratka „SR“ znamená Šport Racing, ale máte pred, či skôr pod sebou, motocykel pre užívanie na každý deň. A aj keď tak vyzerá, nie je to okruhový nástroj na dramatické naháňanie stotín sekúnd na okruhu. Za jedinečným dizajnom stojí tentoraz talianskej design štúdio Modena 40, pod vedením skúseného španielskeho dizajnéra Carles S. Martiho ( podieľal na dizajne motocyklov MV Agusta). Obe svetelné LED rampy sú ako celky projektované s dôrazom na vysoký svetelný a zároveň estetický výkon a tým ponúkajú zvýšenú bezpečnosť v prevádzke cez deň aj v noci. Svetelná technológia nadväzuje na úplne nový prístrojový panel typu TFT (5,5 „), ktorý ponúka dva módy zobrazenia SPORT a ECO. Jas obrazovky sa automaticky prispôsobuje intenzite vonkajšieho svetla a ak ste užívateľom komunikačnej sady v prilbe, váš smartphone si môžete spárovať s TFT displejom, pričom tlačidlá displeja vám umožnia prijať hovor či ukončiť.

Vaším skvelým spoločníkom pri jazde bude skvele výkonovo naladený motor, ktorý vás aj vďaka silnému krútiacemu momentu v prevádzke udrží presne tam, kde potrebujete. Kontrolované zrýchlenie zaisťuje vstrekovanie BOSCH, ktoré má za úlohu optimálne spaľovanie aj maximálnu výkonnostnú účinnosť vstrekovaného paliva. Tomu je prispôsobené aj sacie potrubie a spaľovacia komora, čo má za účinok maximum dodávaného výkonu pri minimálnej spotrebe. Aby motor šliapal hladko, o to sa stará vyvažovací hriadeľ ako aj technika DOHC, teda dvojitá vačka. Výsledkom je citlivý prejav výkonu vo vysokých otáčkach. Zaujímavosťou je aj tepelno-izolačná vrstva na povrchu piestu, ktorá minimalizuje trenie piesta vo valci, tým znižuje chladenie a zároveň napomáha k úspore paliva pri najlepšej účinnosti spaľovania. A nakoniec hlava valca je vybavená technológiou, ktorá nielen znižuje vibrácie, ale prispieva aj k menšej hlučnosti motora.

CFMOTO 300SR disponuje USD vidlicou so zdvihom 37 mm. V tejto triede nie je vôbec štandardom používať tento typ vidlice, motocykel aj vďaka nej presne vedie stopu a predvídavo zatáča do mysleného smeru, pričom hravo zvláda problémové nástrahy asfaltu. Spoločne s centrálnym zadným tlmičom s nastaviteľným predpätím umožní spokojnú jazdu celej posádke motocykla. Kyvná vidlica je odlievaná zo zliatiny hliníka a v kombinácii s oceľovým rámom vytvárajú pevný charakter pre sebavedomú jazdu v rôznom prostredí a situáciách. Brzdy si delí po jednom kotúči vpredu a vzadu a sústredená brzdná sila je vždy vpredu (4-piestikové strmeň), preto je páčka prednej brzdy veľmi presná a jemná. Ale keď už na ňu zatlačíte, spoľahnúť sa môžete na spoľahlivé ABS Continental.

Ergonomické ovládanie je spojené s príjemným posedom, pričom sedadlo vo výške 780 mm je optimálne skoro pre každého jazdca. Ako jazdec sa pozeráte do kokpitu nefalšovanej závodnej mašiny. Tento dojem vám umocňuje predovšetkým osadenie a pozície riadidiel, ale obsluha motocylku je úplne prirodzená a civilná. Príjemný posed dovolí jazdcovi doslova zapadnúť do motocykla, pri jazde sa stávate súčasťou motocykla s jemným náznakom športového posedu. Obratná manipulácia, sebavedomá jazda na ceste, minimálna neodpružená váha, precízne fungujúca 6 stupňová prevodovka. Všetky parametre v tejto triede sú priamo ideálne a všetko na motocykli je nastavené v zmysle prirodzenej ergonómie, pohodliu a intuitívneho ovládania.

Za motocykle CFMOTO stojí silný, 6 najväčší dovozca strojov CFMOTO na svete, firma Journeyman, česká spoločnosť s dlhou históriou, skúsenosťami a rozsiahlou predajnou aj servisnou sieťou. Značka CFMOTO je v SR v rebríčku predajnosti strojov kategórie moto / ATV dlhodobo v TOP3, v kategórii ATV absolútne číslo 1.

Motocykel CFMOTO 300SR je homologizovaný pre cestnú prevádzku ako dvojmiestny motocykel, vodičský preukaz A2 od 18 rokov. Ako tradične je u strojov CFMOTO dovozcom poskytovaná exkluzívny nadštandardná záruka.

Profesionálny servis, rozsiahly sklad náhradných dielov a technická podpora na území SR a ČR sú úplnou samozrejmosťou.

Profesionálny servis v našej predajni je úplnou samozrejmosťou.

Aktuálne majú všetky motocykle CFMOTO exkluzívne záruku v dĺžke 5 rokov *!

* 5 rokov záruka platí pri nákupe strojov CFMOTO v predajnej sieti Journeyman CZ v ČR a SR, pre koncového zákazníka, prvého majiteľa, ktorý nie je podnikateľom. Týka sa všetkých modelov z aktuálnej ponuky strojov CFMOTO oficiálneho dovozcu Journeyman CZ s.r.o. .. U motocyklov CFMOTO je záruka 5 rokov alebo 40.000 km.

Motor: 1-válec, kvapalinou chladený 4-taktný, DOHC, 4 ventily
Zdvihový objem: 292,4 ccm
Vŕtanie x Zdvih: 78 x 61,2 mm
Kompresia: 11.3:1
Plnenie motora: EFI (Bosch)
Zapaľovanie: ECU
Prevodovka manuál, 6 rýchlostí, antihoppingová spojka
Odpruženie: predná vidlica USD, zadný monoshock
Brzdy: kotúč Ø 292 mm štvorpiestkový (p), Ø 220 mm (z); J.Juan
ABS: Continental ABS systém
Ráfiky: 3,5x17MT, 4x17MT
Pneumatiky: 110/70 ZR 17 , 140/60 ZR 17 (h)
Dĺžka: 2010 mm
Šírka: 750 mm
Výška: 1080 mm
Výška sedadla: 780 mm
Svetlá výška: 135 mm
Polomer otáčania: 4,7 m
Nádrž: 12 l
Hmotnosť: 165 kg
Homologizácia: áno
Technický preukaz: áno
COC list: áno
           

Športový 300 ccm motor                                          Jasná LED maska                                                   Moderný TFT Displej

 

      

Nočné LED osvetlenie                             Dávkovanie paliva zaisťuje BOSH EFI

CFMOTO 300SR Emotional Video