CFMOTO 300SR

Výnimočný, zábavný, agresívny a príťažlivý!

!!! AKCIA !!!

S DNA pretekára. Všetky tieto prívlastky nie sú náhodné, pretože aj tento model bol vyvíjaný v rámci exkluzívneho partnerstva dvoch svetových motogigantov – CFMOTO a KTM. Agresívny a zároveň veľmi osobitý dizajn s úžasnými prvkami okruhového motocykla tentoraz nesie taliansky rukopis a za jeho kvalitu ručí skvelý španielsky designer Carles Solsona Marti. Ako kompaktný celok má stroj už na pohľad všetky dominantné prvky okruhového motocykla, ale skryté vlastnosti motocykla s jazdením na každý deň. „Hrajte a vyhrajte, alebo sa len vozte …“ každý deň jazdy bude Vaša šťastná výhra … to je CFMOTO 300SR!

Inkognito.
300SR obyčajnému pozorovateľovi ukrýva svoje pravé ja. Tomu, kto sadne za riadidlá ukazuje veľkú dávku čistej jazdeckej zábavy, vďaka nízkej hmotnosti, podvozku, točivému motoru a športovej ergonómii. To, že športové nemusí znamenať nepohodlný, zistí jazdec pri celodennej jazde. Priateľská motorka, ktorá neprekvapí začiatočníka a prekvapí skúseného jazdca.

Dostupné verzie:

CFMOTO 300SR
CENA: 4.199 € AKCIOVÁ CENA: 3.869 €  Kategória vodičského preukazu A2

Príplatková výbava:
T-Box 279 €

Dostupné farby:
Nebula White – biela metalická matná
Torquoise Blue – modrá
Nebula Black – čierna

Ceny uvedené v € vr. DPH a legálneho TP.

Obrázky majú ilustratívny charakter. Výbava sa môže líšiť (kolesá, pneu, polepy, ochranné prvky).

Inkognito. 300SR obyčajnému pozorovateľovi ukrýva svoje pravé ja. Tomu, kto sadne za riadidlá ukazuje veľkú dávku čistej jazdeckej zábavy, vďaka nízkej hmotnosti, podvozku, točivému motoru a športovej ergonómii. To, že športové nemusí znamenať nepohodlný, zistí jazdec pri celodennej jazde. Priateľská motorka, ktorá neprekvapí začiatočníka a prekvapí skúseného jazdca.
Motor
Jednoválec s objemom 292 ccm ponúka prekvapivo plynulý záťah od stredných otáčok až k obmedzovaču. Vďaka tejto charakteristike vhodne dopĺňa zábavnú ovládateľnosť celého stroja.
5″ TFT displej
Zobrazenie všetkých dôležitých jazdných údajov, správa telefónnych hovorov, navigačné pokyny, automatický jas. Nadštandardná výbava v triede.
Antihoppingová spojka
Pre maximálnu bezpečnosť začínajúcich jazdcov antihoppingová spojka, ktorá dokáže zachrániť vodičskú neskúsenosť.
LED svetlá
Dominantný prvok prednej aj zadnej časti stroja, ktorý nielen dopĺňa design stroja, ale je tiež maximálne funkčný.
Ovládateľnosť
Nízka hmotnosť a športovo zameraná ergonómia ponúka jednoduchú ovládateľnosť.
Prekvapivé pohodlie
Delené športové riadidlá nemusia nutne znamenať nekompromisnú nepohodlnosť.
Podsvietené ovládače
Začiatočník, aj skúsený jazdec, ocenia podsvietené ovládače.

CFMOTO 300SR

CFMOTO 300SR je pokračovaním precízneho výrobného plánu výrobcu a zároveň ďalším modelom v ponuke spoločnosti Journeyman CZ. Žiadny experiment, ale profesionálne dotiahnutý koncept do sériovej výroby. CFMOTO 300SR je model, na ktorého vývoji pracovali inžinieri a dizajnéri z rôznych kontinentov a dnes vám môžeme predstaviť model, ktorý je vo svojej triede úžitkovosťou, designom, cenou a vlastnosťami na svetovej úrovni. Je to zároveň stroj, ktorý nesie v sebe množstvo komponentov a technológií od svetovo uznávaných dodávateľov.

CFMOTO 300SR. Skratka „SR“ znamená Šport Racing, ale máte pred, či skôr pod sebou, motocykel pre užívanie na každý deň. A aj keď tak vyzerá, nie je to okruhový nástroj na dramatické naháňanie stotín sekúnd na okruhu. Za jedinečným dizajnom stojí tentoraz talianskej design štúdio Modena 40, pod vedením skúseného španielskeho dizajnéra Carles S. Martiho ( podieľal na dizajne motocyklov MV Agusta). Obe svetelné LED rampy sú ako celky projektované s dôrazom na vysoký svetelný a zároveň estetický výkon a tým ponúkajú zvýšenú bezpečnosť v prevádzke cez deň aj v noci. Svetelná technológia nadväzuje na úplne nový prístrojový panel typu TFT (5,5 „), ktorý ponúka dva módy zobrazenia SPORT a ECO. Jas obrazovky sa automaticky prispôsobuje intenzite vonkajšieho svetla a ak ste užívateľom komunikačnej sady v prilbe, váš smartphone si môžete spárovať s TFT displejom, pričom tlačidlá displeja vám umožnia prijať hovor či ukončiť.

Vaším skvelým spoločníkom pri jazde bude skvele výkonovo naladený motor, ktorý vás aj vďaka silnému krútiacemu momentu v prevádzke udrží presne tam, kde potrebujete. Kontrolované zrýchlenie zaisťuje vstrekovanie, ktoré má za úlohu optimálne spaľovanie aj maximálnu výkonnostnú účinnosť vstrekovaného paliva. Tomu je prispôsobené aj sacie potrubie a spaľovacia komora, čo má za účinok maximum dodávaného výkonu pri minimálnej spotrebe. Aby motor šliapal hladko, o to sa stará vyvažovací hriadeľ ako aj technika DOHC, teda dvojitá vačka. Výsledkom je citlivý prejav výkonu vo vysokých otáčkach. Zaujímavosťou je aj tepelno-izolačná vrstva na povrchu piestu, ktorá minimalizuje trenie piesta vo valci, tým znižuje chladenie a zároveň napomáha k úspore paliva pri najlepšej účinnosti spaľovania. A nakoniec hlava valca je vybavená technológiou, ktorá nielen znižuje vibrácie, ale prispieva aj k menšej hlučnosti motora.

CFMOTO 300SR disponuje USD vidlicou so zdvihom 37 mm. V tejto triede nie je vôbec štandardom používať tento typ vidlice, motocykel aj vďaka nej presne vedie stopu a predvídavo zatáča do mysleného smeru, pričom hravo zvláda problémové nástrahy asfaltu. Spoločne s centrálnym zadným tlmičom s nastaviteľným predpätím umožní spokojnú jazdu celej posádke motocykla. Kyvná vidlica je odlievaná zo zliatiny hliníka a v kombinácii s oceľovým rámom vytvárajú pevný charakter pre sebavedomú jazdu v rôznom prostredí a situáciách. Brzdy si delí po jednom kotúči vpredu a vzadu a sústredená brzdná sila je vždy vpredu (4-piestikové strmeň), preto je páčka prednej brzdy veľmi presná a jemná. Ale keď už na ňu zatlačíte, spoľahnúť sa môžete na spoľahlivé ABS Continental.

Ergonomické ovládanie je spojené s príjemným posedom, pričom sedadlo vo výške 780 mm je optimálne skoro pre každého jazdca. Ako jazdec sa pozeráte do kokpitu nefalšovanej závodnej mašiny. Tento dojem vám umocňuje predovšetkým osadenie a pozície riadidiel, ale obsluha motocylku je úplne prirodzená a civilná. Príjemný posed dovolí jazdcovi doslova zapadnúť do motocykla, pri jazde sa stávate súčasťou motocykla s jemným náznakom športového posedu. Obratná manipulácia, sebavedomá jazda na ceste, minimálna neodpružená váha, precízne fungujúca 6 stupňová prevodovka. Všetky parametre v tejto triede sú priamo ideálne a všetko na motocykli je nastavené v zmysle prirodzenej ergonómie, pohodliu a intuitívneho ovládania.

Za motocykle CFMOTO stojí silný, 6 najväčší dovozca strojov CFMOTO na svete, firma Journeyman, česká spoločnosť s dlhou históriou, skúsenosťami a rozsiahlou predajnou aj servisnou sieťou. Značka CFMOTO je v SR v rebríčku predajnosti strojov kategórie moto / ATV dlhodobo v TOP3, v kategórii ATV absolútne číslo 1.

Motocykel CFMOTO 300SR je homologizovaný pre cestnú prevádzku ako dvojmiestny motocykel, vodičský preukaz A2 od 18 rokov.

Profesionálny servis v našej predajni je úplnou samozrejmosťou.

Aktuálne majú všetky motocykle CFMOTO exkluzívne záruku v dĺžke 5 rokov *!

* 5 rokov záruka platí pri nákupe strojov CFMOTO v predajnej sieti Journeyman CZ v ČR a SR, pre koncového zákazníka, prvého majiteľa, aj podnikateľa. Týka sa všetkých modelov z aktuálnej ponuky strojov CFMOTO oficiálneho dovozcu Journeyman CZ s.r.o.. U motocyklov CFMOTO je záruka 5 rokov alebo 40.000 km.

Špecifikácia
Motor
Jednoválec, kcapalinou chladený 4-taktný, DOHC, 4 ventilov
Zdvihový objem
292 ccm
Vŕtanie / zdvih
78 x 61,2 mm
Kompresný pomer
11:01
Výkon
20,5 kW / 8 750 ot./min.
Krútiaci moment
25 Nm / 7 000 ot./min.
Prevodovka
manuálna, 6 rýchlostí, spojka s preklzom („antihoppingová“)
Rozmery 
Dĺžka
2 010 mm
Šírka
750 mm
Výška
1 080 mm
Výška sedadla
780 mm
Svetlá výška
135 mm
Pohotovostná hmotnosť
165 kg
Ostatné
Odpruženie
Predné „Upside-down“, zadné „monoshock“
Brzdy
Štvorpiestkový strmeň, predný kotúč Ø 292 mm, zadný Ø 220 mm.
Pneumatiky
Predné 110/70 R17
Zadné 140/60 R17
Palivová nádrž
12 l

CFMOTO 300SR Emotional Video