KAYO Pitbike TT190R

Cena: 2.039 €

Obrázky majú ilustratívny charakter. Výbava sa môže líšiť (kolesá, pneu, polepy, ochranné prvky).

KAYO  Pitbike TT190R

Určite reagujete na záverečné písmenko v názve „R“. Model TT190R uzatvára ponuku Pitbike KAYO a jedná sa o najsilnejší a najprepracovanejší stroj v ponuke KAYO Pitbike. Stroj určený predovšetkým do línie závodnej dráhy s úmyslom víťaziť.

Najvýkonnejšie Pitbike

S kubatúrou 190 ccm si spojme mohutný výkon až 12 kW. Chladenie motora podporuje chladič oleja, pričom takto vysoký výkon lahodne spracuje štvorventilová technika a jeho dávkovanie na zadné koleso je v tomto prípade prostredníctvom až päťstupňovej prevodovky. Pre štart TT190R využíva nakopávačku, ako aj elektrický štartér. Karburátor je nastavený na čo najefektívnejšie dávkovanie paliva.

Priamo luxusný podvozok -„R“

TT190R využíva disky zo zliatiny vysokopevnostného hliníka a preto sa váha stroja udržala na skvelých 81 kg. Pruženie je na oboch koncoch plne nastaviteľné a tak jazdec ladí podvozok podľa osobnej náročnosti či charakteru trate a to expresným ladením, pričom vďaka vysokému zdvihu pruženia je podvozok nastaviteľný aj na tie najextrémnejšie trate. Navyše svetlá výška 280 mm je v tejto triede veľmi pozitívna hodnota. Predná aj zadná brzda má ostrý, typicky racingový charakter nábehu účinnosti, čo vyspelý pretekár ocení v extrémnych situáciách. Predná USD vidlica sa tu pýši v dizajne krásneho eloxu, ale nie je to len lákavý pohľad. Poskytuje aj vysoký výkon. Do všetkého skvele zapadá veľmi odolná zadná vidlica s mimoriadnou tuhosťou. Tento stroj si už žiada pretekára s písmenkom „R“, ale aj bežný jazdec ho hravo drží pod kontrolou vďaka presne pulzujúcej technike.

MOTOR:
Typ motora: 4-taktný / jednoválec
Prevodovka: manuálna, 5-rýchlostná
Výkon: 12 kW / 9500 ot./min
Krútiaci moment: 13 Nm / 8000 ot./min
Palivový systém : Karburátor NIBBI
Štartovanie : Elektrické a mechanické
PODVOZOK :
Prevedenie rámu : Vysoko pevný oceľový trubkový rám, profesionálny design spracovaný spoločnosťou KAYO
Predné odpruženie : FASTACE plne nastaviteľné
Zadné odpruženie : DNM plne nastaviteľné
Predná brzda: Dvojitý piest
Zadná brzda: Jeden piest
ROZMERY A KAPACITY:
Výška sedadla : 850 mm
Svetlá výška : 280 mm
Kapacita nádrže : 5,5 L
Suchá hmotnosť : 81 KG

Závodne ladený motor s výkonom 12 KW

Elektrický aj nožný štart

Hliníkové ráfiky kolies

5 – rýchlostná prevodovka