KAYO Pitbike TT140

Cena: 1.589 €

Obrázky majú ilustratívny charakter. Výbava sa môže líšiť (kolesá, pneu, polepy, ochranné prvky).

KAYO Pitbike TT140

Vitajte v strednej kategórii Pitbike. Tento model má sedadlo až vo výške 855 mm. A to už samo za seba hovorí, že ho môžu preháňať aj jazdci s vyššou postavou.

Technika o stupeň vyššie

Primerané k TT140 je nielen výkon motora 8,2 kW, ale aj celé telo stroja. Motor sa síce štartuje klasickým nakopnutím, ale nápomocným prvkom mu je osvedčené CDI zapaľovanie. Všimnite si masívny, dvojito vystužený hlavný rám s profesionálnym dizajnom, ktorý ostrú jazdu v teréne odvážne podporuje a pritom váha stroja je stále len neuveriteľných 73 kg. V tejto triede už má motor pridaný aj chladič oleja. A to nie je všetko, väčšie brzdové kotúče, vyššie zdvihy pérovania, samozrejmosťou je popredná USD – obrátená vidlica, ale aj obutie so vzorom do ťažkého terénu.

Pre vyspelejších jazdcov

Všetko vyššie vymenované aktivuje záujem a zmysly už zajazdených a skúsených jazdcov, ktorí už majú za sebou skúsenosti s menšími kubatúrami. Ráfiky kolies vpredu 17″ a vzadu 14″ síce ešte neatakujú dospelé motorky, ale jazdcov tohto stroja k nim rýchlo posúvajú. Manuálna 4-stupňová prevodovka vydá zo seba všetko v rôznych pasážach jazdy. To je pre jazdcov výhodou, pretože veľmi rýchlo pochopí, ktorý stupeň počas jazdy využije čo najefektívnejšie. Zosilnená brzdová sústava disponuje väčšími, tvarovanými kotúčmi a vysokým brzdným účinkom. TT140 je vďaka designu, zosilnenej technike a vysokému výkonu garanciou presnej a zároveň ostrej jazdy s ohľadom na spoľahnutie sa v každej pasáži jazdy, či na podvozok, brzdy, alebo výkon motora.

To všetko v priamej úmere s jednoduchým a pohodovým ovládaním stroja.

MOTOR:
Typ motora : 4-taktný / jednoválec
Prevodovka: manuálna, 4-rýchlosti
Výkon: 8.2 kW / 8000 ot./min
Krútiaci moment: 10.2 Nm / 7500 ot./min
Palivový systém: Karburátor NIBBI
Štartovanie : Mechanické
PODVOZOK :
Prevedenie rámu : Vysoko pevný oceľový trubkový rám, profesionálny design spracovaný spoločnosťou KAYO
Predné odpruženie : 735 mm
Zadné odpruženie : 360 mm
Predná brzda : Dvojitý piest
Zadná brzda : Jeden piest
ROZMERY A KAPACITY :
Výška sedadla: 855 mm
Svetlá výška : 290 mm
Kapacita nádrže: 5,5 L
Suchá hmotnosť : 73 KG

USD (obrátená) predná vidlica

Hlavný rám z dvojitou výstužou 

Predné koleso až 17″

Vyšší výkon až 8,2 KW pre skúsenejších jazdcov