KAYO Pitbike TS90

Cena: 1.179 €

Obrázky majú ilustratívny charakter. Výbava sa môže líšiť (kolesá, pneu, polepy, ochranné prvky).

KAYO Pitbike TS90

Jednoducho zábavná, prirodzená, skvele  ovládeteľná motorka, ktorá nikdy nepokazí zážitok z jazdy. Nízka váha, vysoký výkon, odolná technika doplnená o agresívny dizajn.

Optimálne ladený motor

Dominantou tohto Pitbike je 4-taktný motor, s výkonom až 4,1 kW, čo má na svedomí štandardný karburátor. Aby mal jazdec maximálne pohodlie a neunavil sa hneď na začiatku jazdy, k dispozícii je elektrický štartér, ktorý je doplnený klasickou nakopávačkou.

Množstvo zladenej techniky

Model TS90 nielen skvele vyzerá, ale má množstvo úžasných technických prvkov. Jednou z týchto vecí je perfektná 4-stupňová poloautomatická prevodovka, ktorá nezaťažuje jazdca počas jazdy v teréne zbytočným radením a tak sa jazdec sústredí iba na techniku ​​jazdy.

Skvelý podvozok a ergonómia

Na oboch koncoch podvozku jazdec využije kotúčové brzdy, ktoré sú garanciou presného a spoľahlivého spomalenia. Perfektne tvarované sedadlo s výškou 625 mm je potiahnuté takým klzným materiálom, aký jazdec potrebuje pri svojom pohybe, navyše je vodeodolné a ľahko umývateľné. Do rúk presne zapadnú riadidlá s optimálnou šírkou presne pre tento typ stroja. Výrobca si dal veľa práce s podvozkovými prvkami, neprehliadnuteľná je masívna zadná kyvná vidlica zapojená do trubkového, chrbticového, veľmi silného rámu. Použité konvenčné pérovanie je v tejto kategórii prirodzené, pričom je pripravené a nastavené na optimálne hodnoty v tejto triede Pitbike. Riadne stúpačky, vyvýšené riadidlá vystužené hrazdičkou a presne tvarované sedadlo sú starostlivo zladené do jazdeckého trojuholníka potrebného pre tento typ športu.

Ak hľadáte Pitbike v tejto triede, tak po technickej aj designovej stránke vzhľadom na cenu je TS90 to najhodnotnejšie na trhu.

MOTOR :
Typ motora: 4-taktný / jednoválec
Prevodovka : poloautomat, 4-rýchlostný
Výkon: 4,1 kW / 8000 ot./min
Krútiaci moment: 5,8 kW / 5000 ot./min
Palivový systém: Karburátor NIBBI
Štartovanie : Elektrické a mechanické
PODVOZOK:
Prevedenie rámu : Vysoko pevný oceľový trubkový rám, profesionálny design spracovaný spoločnosťou KAYO
Predné odpruženie : 540 mm
Zadné odpruženie: 270 mm
Predná brzda: Jeden piest
Zadná brzda: Jeden piest
ROZMERY A KAPACITY:
Výška sedadla : 625 mm
Svetlá výška : 344 mm
Kapacita nádrže: 3,5 L
Suchá hmotnosť : 60 KG
 

Agresívny design skutočného závodníka

 

Elektrický štartér v kombinácii s nakopávačkou

 

4 – stupňová poloautomatická prevodovka

Kotúčové brzdy na oboch koncoch