KAYO Pitbike TD125

Cena: 1.299 €

Obrázky majú ilustratívny charakter. Výbava sa môže líšiť (kolesá, pneu, polepy, ochranné prvky).

KAYO Pitbike TD125

Výkonný špeciál s väčšími kolesami, vyšším posedom, USD (obrátenou) prednou vidlicou, nízkou váhou a technicky zladenými prvkami.

Výkonný motor

Tento vzduchom chladený štvortaktný jednoválec s výkonom až 5,6 kW dokáže neskutočne akcelerovať a aby jeho jazdec využil celý potenciál sily krútiaceho momentu, je mu k dispozícii manuálna, 4-stupňová, veľmi dobre odstupňovaná prevodovka.

Bezpečná technika

Vysoký výkon je starostlivo krotený kotúčovou brzdovou sústavou na oboch koncoch, pričom 12 „ráf kolesa vzadu a 14“ ráf predné kolesá už sú v tejto kategórii Pitbike samozrejmosťou a doprajú jazdcovi viac agresívnych manévrov, ktoré jazda na trati prináša. To najväčšie plus sú zdvihy pruženia, ktoré odladia nerovnosti na maximum, pričom v maximálne možnej miere eliminujú zásah nerovností do riadidiel. Aby hlavne pérovanie vpredu neznášalo nával prachu a blata od motocykla pred ním, klzáky pérovania sú precízne chránené odolným plastovým chráničom.

Keď Pitbike vyzerá ako dospelý

Dizajn TD125 evokuje na obrázku k dospelým motorkám a tiež celé technické – dielenské spracovanie, hadičky, ovládacie prvky, či samotné plasty sú na veľmi vysokej úrovni. Nikde nič neprirodzene nezasahuje, všetko je tam, kde má byť. Pitbike vyžaruje nielen detailnú spokojnosť pre oči, ale aj sebavedomie pre off-roadovú jazdu. Svetlá výška až 265 mm s nízkou hmotnosťou 65 kg doprajú primeranému jazdcovi určenému k tejto triede ten najlepší a najbezpečnejší pôžitok z jazdy aj v extrémnom prostredí, pričom vysoké skoky s perinovým dopadom budú len jednou z najlepších lahôdok tohto stroja.

MOTOR:
Typ motora: 4-taktný / jednoválec
Prevodovka : manuálna, 4-rýchlostni
Výkon: 5,6 kW / 8000 ot./min
Krútiaci moment : 8,5 Nm / 5000 ot./min
Palivový systém: Karburátor NIBBI
Štartovanie : Mechanické
PODVOZOK:
Prevedenie rámu : Vysoko pevný oceľový trubkový rám, profesionálny design spracovaný spoločnosťou KAYO
Predné odpruženie : 626 mm
Zadné odpruženie: 280 mm
Predná brzda : Dvojitý piest
Zadná brzda: Jeden piest
ROZMERY A KAPACITY:
Výška sedadla: 750 mm
Svetlá výška : 265 mm
Kapacita nádrže: 3,5 L
Suchá hmotnosť : 65 KG

4- taktný jednoválec s d dynamickým priebehom výkonu

USD (obrátená) predná vidlica

14″ kolesá vpredu a kotúčová brzda

Ostré kotúčové brzdy vpredu aj vzadu