GOES Terrox 400

Obrázky majú ilustratívny charakter. Výbava sa môže líšiť (kolesá, pneu, polepy, ochranné prvky).

GOES TERROX 400

Efektivita pri práci, nezastavitelnosť v teréne.

GOES TERROX 400 je príkladom toho, že spoľahlivosť, výkon i užitkovosť idú ruku v ruke. Tento model sa pýši svojou odolnosťou a širokým rádiusom využitia. TERROX 400 je navrhnutý pre ťažkú, každodennú prácu ale aj pre bezstarostný výjazd za víkendovým odpočinkom.

Dostupné verzie:

GOES TERROX 400 krátka verzia
 CENA: 4.999 € T3b

GOES TERROX 400-A dlhá verzia
 CENA: 5.399 € T3b

 

Príslušenstvo za doplatok:

  • Opierka a madlá pre spolujazdca- 42 €
  • Blastre – 62 €

Ceny doplnkovej výbavy platia pri objednaní ku novému stroju!

Dostupné farby:

  • INJECTED BLACK – ČIERNA

Ceny uvedené v € vr. DPH a legálneho TP.

Záruka 3 roky!

Krátka verzia
Kompaktný GOES TERROX 400 vo svojej krátkej ale dvojmiestnej verzii predstavuje stroj so špičkovou obratnosťou a športovým charakterom, ktorý ponúka vzrušujúci jazdný zážitok pre tých, ktorí hľadajú dynamiku na cestách.

Dlhá verzia
GOES TERROX 400-A dlhá verzia poskytuje pohodlný a priestranný priestor pre dve osoby. Vďaka silnému výkonu a efektívnemu krútiacemu momentu ľahko zvládne akúkoľvek prekážku, a to aj pri maximálnom zaťažení. Tento model je atraktívnou voľbou v kategórii štvorkoliek strednej triedy, ktoré kombinujú praktickosť a zábavu.

Kľúčové vlastnosti
Motor, podvozok a celkový koncept zaisťujú spoľahlivý výkon pre rôzne úlohy, čo sa ešte zdôrazňuje vďaka zariadeniu na ťahanie a odolnému navijaku.

MOTOR
Veľkou výhodou pre užívateľov je plynulý priebeh výkonu, hnacie ústrojenstvo bez rozbehovej spojky a elektrické vstrekovanie paliva.

DISPLEJ
Prístrojový panel je rozdelený na 2 sektory – LCD displej a zóna farebných kontroliek. Všetko jasne a prehľadne v zornom poli vodiča.

VARIÁTOR
Pokročilý kanadský variátor CVTech predstavuje kľúčový prvok pre bezproblémový a efektívny prenos výkonu na kolesá. Vďaka svojej spoľahlivosti a lineárnym vlastnostiam zaisťuje optimálny výkon v akomkoľvek jazdnom scenári.

OVLÁDANIE
Jednoduché, spoľahlivé a predovšetkým nenáročné ovládače uzávierok. Madlá rukovätí sú z mäkčeného materiálu s vynikajúcim gripom v prípade dažďa či chladu.

OCEĽOVÉ NOSIČE
Predné aj zadné oceľové nosiče tohto systému ponúkajú pohodlné riešenie na prepravu rôznych predmetov. S jednoduchým kotviacim systémom je možné ľahko pripevniť doplnky, ako sú boxy alebo ďalší náklad, a zaistiť ich v bezpečnom stave.

POHON 2WD / 4WD
Elektronická uzávierka predného diferenciálu, možnosť voľby pohonu 2×4 alebo 4×4. Do každého terénu, na každý účel. Spoľahnite sa!

ŤAŽNÉ ZARIADENIE
Homologované ťažné zariadenie je prirodzenou súčasťou pracovného zaradenia Terroxu. Je odnímateľné, čo umožňuje v prípade potreby pripojiť iný typ pracovného zariadenia, príklad je zberný kôš na ovocie.

Špecifikácia
Motor: 4-taktný, 4-ventilový jednovalec, SOHC
Vŕtanie x zdvih: 91 mm x 61,5 mm
Prevodovka:  Automatická CVT – variátor / uzamykateľný predný diferenciál / prevody P/R/N/H/L (parkovací/spätný chod/neutrál/rýchlo vpred/terénna redukcia)
Odpruženie: Nezávislé, nastaviteľné odpruženie / Dvojité oceľové A-ramená
Brzdy: Kotúčové hydraulické
Nádrž: 14 l
Pohotovostná hmotnosť: 358 / 382 kg
Rozmery
Dĺžka (krátka / dlhá): 2190 / 2390 mm
Šírka: 1100 mm
Výška: 1200 / 1435 mm
Rázvor (krátka / dlhá): 1260 / 1460 mm
Ostatné
Predné pneumatiky: 25×8-12 / 25×8-12
Zadné pneumatiky: 25×10-12 / 25×10-12

Goes Terrox 400 & 500