CFMOTO 700CL-X Sport

Obrázky majú ilustratívny charakter. Výbava sa môže líšiť (kolesá, pneu, polepy, ochranné prvky).

CFMOTO 700CL-X Sport

!!! AKCIA !!!

Nová definícia temperamentnej zábavy a adrenalínu!
Model CFMOTO 700CL-X SPORT je druhým avizovaným modelom úplne nového radu motocyklov CFMOTO série 700CL-X. Slovo SPORT v označení modelu nesie oveľa viac než len kozmetické zmeny. CL-X SPORT okrem odlišnej grafiky, prináša zmenu designu v zadných partiách, niekoľko zmien v podvozku a ďalšie zmeny charakteru, ktoré od športovo ladeného motocykla právom očakávate. Špičkové brzdy Brembo Stylema potom športový charakter len potvrdzujú!

Vlastný svet pre jazdcov
Zážitky a emócie jazdca ako keby boli to najdôležitejšie, o čo sa CL-X SPORT snaží a spolupracuje skôr ako živý organizmus, než chladný stroj. CL-X SPORT sa otvorene hlási k príbuznosti s CL-X Heritage, s ktorým zdieľa technický základ, ale zmenou komponentov na čele so špičkovou brzdovou sústavou Brembo Stylema a úpravou detailov si vytvára iný, paralelný svet.

Dostupné verzie:

CFMOTO 700CL-X Sport

CENA: 7.349  € AKCIOVÁ CENA: 5.849 € Kategória vodičského preukazu A/A2*

*Úprava stroja pre kategóriu A2 podlieha ďalšiemu spoplatneniu.

Príplatková výbava:
T-Box 279 €

Dostupné farby:

Nebula White – Biela metalická matná<
Velocity Grey – Šedá

Ceny uvedené v € vr. DPH a legálneho TP.

5 rokov záruka!

693 cc 8-ventilový radový dvojvalec, DOHC, kvapalinou chladený
Prevodovka manuál, 6 stupňov
Kompletné moderné LED osvetlenie
Predný 320 mm dvojitý kotúč, štvorpiestkový radiálny strmeň BREMBO STYLEMA (Taliansko)
Zadný – 260 mm kotúč, strmeň BREMBO STYLEMA (Taliansko)
Predné a zadné pancierované brzdové hadice
ABS Continental (GER)
Dve mapy riadenia – ECO a ŠPORT
ECU Bosch (GER)
Odpruženie vpredu (41mm USD) aj vzadu plne nastaviteľné tlmiče KYB (JAP), 150mm / 150mm
Pneumatiky MAXXIS MA-ST2, Predné: 120/70 ZR17 Zadné: 180/55 ZR17
Tempomat (od 40 do 120 km/h)
Antihoppingová spojka
Štýlový monochromatický LCD displej s nastavením intenzity jasu
Podsvietené ovládače
Špeciálne designové prvky – karbón design, štýlové zrkadlá, exkluzívna kombinácia
Farby „Nebula White“ a „Velocity Grey“

Profesionálny servis v našej predajni je úplnou samozrejmosťou.

Aktuálne majú všetky motocykle CFMOTO exkluzívne záruku v dĺžke 5 rokov *!

* 5 rokov záruka platí pri nákupe strojov CFMOTO v predajnej sieti Journeyman CZ v ČR a SR, pre koncového zákazníka, prvého majiteľa, aj podnikateľa. Týka sa všetkých modelov z aktuálnej ponuky strojov CFMOTO oficiálneho dovozcu Journeyman CZ s.r.o.. U motocyklov CFMOTO je záruka 5 rokov alebo 40.000 km.

CFMOTO 700CL-X Šport

Tak ako pri modeli HERITAGE aj tento unikátny „X“ dizajn vznikol v talianskom dizajnovom štúdiu Modena 40 pod vedením skúseného španielskeho dizajnéra Carlesa Solsonu Martiho. Kto testoval model HERITAGE a bol unesený nielen jeho dizajnovým a dielenským spracovaním, ale aj úžasnými jazdnými vlastnosťami, akceleráciou, bezchybnou geometriou a prirodzeným ovládaním, tak model SPORT pokojne môže považovať za zážitok na „druhú“, ktorému bude dominovať predovšetkým slovo „ADRENALIN“.

Grafický dizajn modelu SPORT je opäť jedinečný a jednoznačne s ničím nezameniteľný. Motocykel si prijal za svoje v detaile nenápadnú žltú a typicky modrú CFMOTO farbu a v dvoch grafických prevedeniach sa práve tieto dve farby skoro nenápadne a zároveň výrazne prejavujú na jednotlivých detailoch – špičke predného blatníka, interiéru sania či zadného krytu spolujazdca a nakoniec v jemnom detaile na ráfikoch kolies. Nemenej prehliadnuteľným farebným prvkom je farba lemu masky svetlometu podľa zvolenej verzie.

Žltým detailom dominuje farba „Nebula White“ a modrým „Velocity Grey“. Ale ten najdominantnejší športovo-dizajnový prvok je iný – uhlíkové vlákno je na paneloch prednej časti nádrže, bočných krytov chladiča a má ich aj komplet zadnej podsedlovej partie. Veľmi čisto a ladne pôsobia zalakované nálepky na nádrži. Jemné označenie SPORT nájdete práve na karbóne pod sedadlom. Všetky signifikantné „X“-ka sú samozrejmosťou na nádrži, motore, prednom blatníku, ale aj na kryte sedadla spolujazdca a dominantou zostáva písmeno „X“ vryté do obrysu predného svetlometu.

Technický dizajn 700CL-X SPORT prevažuje predovšetkým v zadných partiách motocykla a športový kryt sedadla spolujazdca je práve dominantou tejto zmeny. Rozdiel je aj v základnom tvare, teraz športovejšie tvarovaného sedáka, ktoré je o 5 mm nižšie ako pri modeli Heritage. Aby sa zachoval café-race štýl, spätné zrkadlá sú zavesené na krajoch rukovätí. Športový štýl zase výrobca pridal na kryte prístrojového panelu, ktorý je tvarovaný do aerodynamicky ladeného skeletu z uhlíkových vlákien. Je až napodiv, ako taký malý aerodynamický prvok ovplyvní pocity z jazdy pri vyšších rýchlostiach. Súčasťou designu je aj priznaný rúrkový rám, ktorý je vyrobený z vysokopevnostnej chróm-molybdénovej zliatiny a váži len neskutočných 16,5 kg. V kombinácii s odlievanou zadnou kyvnou vidlicou zo zliatiny vzácnych kovov je táto zostava nielen dizajnovým, ale predovšetkým technologickým prvkom pre ľahké a presné ovládanie motocykla.

Zásadné zmeny v podvozku ovplyvňujú najviac pocity predovšetkým športovo ladeným jazdcom. Rýchly jazdec vyžaduje ostré a presné brzdenie. Zatiaľ čo model Heritage si vďaka svojmu poslaniu vystačí s jedným brzdovým kotúčom vpredu (ϕ 320 mm), model SPORT obdržal kotúče dva s priemerom 300 mm. Ale tá najzásadnejšia zmena je inde. Kompletná brzdová sústava je BREMBO STYLEMA a motorkári vedia, že sa bavíme o technickom prvku používanom v superšportových či agresívne ladených motorkách. Pre presnejšie zatáčanie vo vysokých rýchlostiach motocykla bola vpredu použitá 17“. Rotujúca technika doplnená o radiálnu Brembo Stylema je zavesená na osvedčenom pružení KYB, pričom predná obrátená (USD) vidlica umožňuje nastaviť predpätie, kompresiu a odskok a zadné predpätie a odskok. Športové obutie MAXXIS MA-ST2 pri jazde poskytujú nielen potrebný grip, ale zároveň aj pohodlnú a bezpečnú jazdu nielen vo vysokých rýchlostiach, ale aj na mokrej vozovke. Pancierované brzdové hadice sú samozrejmosťou.

Výkonný motor používa dve mapy riadenia SPORT a ECO. Obe sú charakterom priebehu nástupu výkonu zásadne odlíšené, čo v praxi jazdcovi veľmi uľahčí ovládanie stroja v rôznych situáciách. Predovšetkým mód ECO je nielen o nižšej spotrebe, ale aj o bezpečnej reakcii na elektronickú plynovú rukoväť za dažďa alebo na podchladenej vozovke. Naopak mód SPORT je stvorený na bleskové zdolávanie horských pásov a rýchlostných polygónov. Ľahké, presné radenie a netrhavý prísun energie na zadné koleso zamatovo ladí antihoppingová spojková sústava. Pri potrebe rýchlej akcelerácie či v momentoch presnej odozvy plynu na rukoväť je prínosom optimalizovaný systém sania vzduchu. Motor je výrazne poddajný, dokáže byť podľa potreby agresívny práve pomocou spomínaných máp riadenia motora a pre jazdcov, čo si zájdu aj na verejné jazdenie na závodnom okruhu, je priam ideálne nastavený. Pokiaľ sa motocykel z akýchkoľvek dôvodov prevráti, zareaguje náklonové čidlo, ktoré vypne zapaľovanie.

Užitočné vlastnosti pre každý deň, akými je aj tempomat, ktorý pracuje od rýchlosti 40 do 120 km/h s pozvoľným pridávaním či uberaním rýchlosti dopĺňa systém automatického vypínania LED blinkrov. Samostatnou kapitolou je predný, komplet LED svetlomet, ktorý pracuje v automatickom režime. Rozoznáva okolitý jas, sám spúšťa denné svietenie, cez deň rozpozná napr. vjazd do tunela. Unikátom je zadná LED svetelná rampa s výrazným bezpečnostným brzdovým svetlom. Nechýba USB zásuvka. Motocykel disponuje funkciou Limp Home Mode, to pre prípad poruchy riadiacej jednotky, kedy vás motocykel síce obmedzenou rýchlosťou, ale dopraví až do servisu či domov.

CFMOTO 700CL-X SPORT – neskutočne sexy, proeurópsky ladený športový naháč s veľmi jemným nádychom retro prvkov. Je určený pre vášnivých jazdcov, ktorí milujú adrenalín, rýchle horské pasy a radi navštívia aj závodný okruh. Vďaka ideálnemu jazdeckému trojuholníku a jemným charakterom ovládacích prvkov ho môže sedlať aj každá motorkárka. Nízke ťažisko uľahčuje manévrovanie na parkovisku alebo v garáži. Sebavedomie, ktoré jazdec získava od techniky pod sebou počas jazdy, je mimoriadne príjemné a návykové. Pokiaľ má jazdec základné znalosti jazdy, CL-X SPORT už ďalšiu výučbu nevyžaduje.

Jednoducho stačí… nasadnúť… naštartovať… a ísť… Všetko ostatné už ide samo…

Motocykel CFMOTO 700CL-X SPORT je homologizovaný pre cestnú premávku ako dvojmiestny motocykel pre vodičské oprávnenie skupiny A (motocykel).

Aktuálne majú všetky štvorkolky CFMOTO exkluzívne záruku v dĺžke 5 rokov *!

Profesionálny servis v našej predajni je úplnou samozrejmosťou.

* 5 rokov záruka platí pri nákupe strojov CFMOTO v predajnej sieti Journeyman CZ v ČR a SR, pre koncového zákazníka, prvého majiteľa, aj podnikateľa. Týka sa všetkých modelov z aktuálnej ponuky strojov CFMOTO oficiálneho dovozcu Journeyman CZ s.r.o.. U motocyklov CFMOTO je záruka 5 rokov alebo 40.000 km.

Motor: 2-válec, kvapalinou chladený 4-taktný, DOHC, 8 ventilov
Zdvihový objem: 693 ccm
Vŕtanie x Zdvih: 83 x 64 mm
Kompresia: 11.6: 1
Plnenie motora: EFI (Bosch)
Zapaľovanie: ECU
Prevodovka: manuál, 6 rýchlostí
Odpruženie: USD predná vidlica KYB, zadný monoshock KYB, plne nastaviteľné
Brzdy: dvojitý kotúč Ø 320 mm (p), Ø 260 mm  (z); BREMBO STYLEMA
ABS: Continental ABS system
Tempomat: áno
Ráfiky: 3,5x17MT (p), 5,5x17MT (z)
Pneumatiky: MAXXIS MA-ST2, Predné: 120/70 ZR17 Zadné: 180/55 ZR17
Dĺžka: 2096 mm
Šírka: 790 mm
Výška: 1130 mm
Výška sedáku : 795 mm
Rázvor: 1435 mm
Nádrž: 13 l
Hmotnosť: 192 kg (205 kg pohotovostná)
Homologizácia: áno
Technický preukaz: áno
COC list: áno
               

 

               

  • Brzdy Brembo Stylame
  • LED osvetlenie
  • Športová štýlová sedačka
  • Luxusný povrch a detaily
  • Výrazný design
  • Nový agilný 700 cc motor. 2 jazdné módy
  • Štýlová koncovka výfuku

CFMOTO 700CL-X SPORT - "unboxingový" Journeyman motoonline 📽

CFMOTO 700CL-X SPORT je tu!