Gladiator X850 V-Twin EPS

Dostupné verzie:

X850-A dlhá verzia

9.769 € – T3b
9.349 € – EURO4 – Dopredaj!
9.929 € – EURO5

Plná výbava v základnej cene!!!

Príplatková výbava:

Paket Snowblaster 135 cm – 400 € (sada obsahuje radlicu 135 cm a zateplené návleky)
Paket Snowblaster 150 cm – 480 € (sada obsahuje radlicu 150 cm a zateplené návleky)
Rozširovacie lemy – 60 €

Ceny príplatkovej výbavy platia pri objednaní ku novému stroju!

Dostupné farby:

strieborná – bezpríplatková
oranžová – 40 €
listová kamufláž – 200 €

Ceny uvedené v € vr. DPH a legálneho TP.

 

 

 

ŠPECIFIKÁCIE:
– 3 roky záruka na stroj a doživotná na rám *
– Extrémne výkonný nový 800 ccm motor s valcami do „V“
– EPS – špičkový posilňovač riadenia s progresívnym priebehom
– Elektronické vstrekovanie Delphi (USA)
– Bezspojkové variátor CV-Tech s motorovou brzdou (Canada)
– Nová prevodovka SmartShift s optimalizovanými prevodmi
– 4×4 s uzávierkou predného diferiencálu
– Automatický samosvorný zadný diferenciál Eaton (100% svornosť)
– Úplne nové viacprvkové odpruženie IV. generácie s progresívnou husto vinutou pružinou a 5-polohovým nastavovaním tuhosti
– Nový systém zavesenia zadných kolies umožňujúci vyššie zdvihy tlmičov
– Špeciálne prehnutá spodnej prednej ramená zásadne zvyšujúce svetlú výšku
– Rozmerné ergonomické plastové ochranné kryty riadidiel s duralovou výstuhou
– Elegantné a praktické 14 „duralové disky kolies
– Vysoko odolné 14 „viacplátnové pneumatiky CST Abuzz
– Elektrický navijak 3000 lbs s vodiacimi rolnami
– Homologované ťažné zariadenie ISO50 vr. el. zásuvky
– Komfortné sedačka spolujazdca s opierkou a integrovanými madlami
– Predné aj zadné masívne plastové nosiče Lock n ‚Ride
– Výmenné pružné lemy blatníkov z mäkčeného plastu (voliteľne ako doplnková výbava)
– Špičkové predné i zadné LED osvetlenie
– Homologizácia EÚ, 2 osoby, VP sk. B

* Platí pre prvého majiteľa, ktorý nie je podnikateľom

Nový líder kráľovskej kategórie dvojvalcových štvorkoliek!
Monumentálni záťah. Vyrážajúca sila, dokonalé a presné ovládanie.Absolútna novinka jedného z najväčších výrobcov štvorkoliek na svete zvyšuje adrenalín v krvi hneď pri najbližšom blízkom stretnutí. Najsilnejší a mohutne dimenzovaný pracovný 4×4 Gladiator X850 prináša do sveta štvorkoliek množstvo progresívnych a moderných prvkov, ktoré v kombinácii s maximálnou výbavou a výbornou cenou robia z novinky favorita celého segmentu veľkých dvojvalcových štvorkoliek!
Ohromujúca sila úplne nového 800 cc motora so špičkovým výkonom 68 koní / 75 Nm (off-road úprava) spoločne s osvedčeným bezespojkovým variátorom CV Tech (Canada) a vstrekovaním Delphi (USA), prináša úplne novú dimenziu práce i zábavy. Skvelé jazdné vlastnosti podporuje štandardne dodávaný modernizovaný posilňovač riadenia (EPS) s progresívnym priebehom a úplne nový systém zavesenia zadných kolies umožňujúci vyššie zdvihy tlmičov. Použitie dvoch diferenciálov povyšuje jazdné vlastnosti do kategórie najlepšie ovládateľných štvorkoliek pre bežnú jazdu aj použitie v extrémnom teréne. Medzi ďalšie zásadné novinky patrí úplne nová prevodovka SmartShift s optimalizovaným pomalým prevodom pre efektívne využitie masívneho krútiaceho momentu či zdokonalený systém mazania motora. Modernizáciou prešla aj celá chladiaca sústava, ktorá má až o 35% vyššiu účinnosť a zaisťuje vyššiu efektivitu chladenia motora pri ťažkom pracovnom využití.
Mohutný výkon prenáša Gladiator X850 kardanovým hriadeľom prostredníctvom osvedčeného kanadského bezúdržbového variátora CV TECH s funkciou brzdenia motorom. Pohon predných kolies je samozrejme možné elektronicky pripojiť. Prevodovka umožňuje jazdu vpred i vzad pre bežné použitie a redukovaný, supersilný, prevod do pomala pre pracovné použitie a ťahanie prívesu. Novinka prináša aj plne automatický samosvorný zadný diferenciál Eaton so 100% svornosťou! Brzdiaci výkon je zaistený silne dimenzovanú 4-kotúčovou hydraulickú brzdovou sústavou s pancierovými brzdovými hadicami.
Gladiator X850 je kompletne odpružený pomocou celkom nových viacprvkových tlmičov IV. generácie s progresívnou husto vinutou pružinou a 5-polohovým nastavovaním tuhosti. Toto špičkové odpruženie s dlhými zdvihy zaisťuje komfortnú a pohodlnú jazdu i na veľkých nerovnostiach. Novinka prináša nová predná mohutne dimenzovaná dvojité A-ramená a zadné vlečné ramená. Smerom hore prehnutá spodnej prednej ramená zásadne zvyšujú už tak vysokú svetlú výšku a priechodnosť ťažkým terénom. Širší rozchod kolies a nový systém zadného zavesenia zaisťujú dosiahnutie vyššej bočnej stability a celkovo dokonalé jazdné dojmy.
Už v základnej cene je Gladiator X850 vybavený silným elektrickým navijakom, homologovaným ťažným s el. zásuvkou, precízne spracovanými ochranými kryty riadidiel, 14 „ALU kolesami, víceplátnovými pneu Abuzz či komfortné sedačkou spolujazdca s integrovanými madlami. Gladiator X850 je osadený vynikajúcim, dizajnovo veľmi vydareným, LED osvetlením s výrazne vyššou svietivosťou hlavných svetlometov.
Gladiator X850 úspešne nadväzuje na svoje legendárne predchodcu, ktorý dosiahli mnohých víťazstiev v domácich i svetových off-road pretekoch a tiež skvele slúži v náročnom pracovnom nasadení, napr. U polície SR. Pri modeli X850 boli v nevídanej miere použité najmodernejšie technológie a materiály pre dosiahnutie špičkového výkonu, výnimočnej odolnosti a fantastických jazdných vlastností, ktoré z tohto modelu robia jednu z najlepšie ovládateľných veľkých pracovných štvorkoliek na trhu. Pokrokový dizajn z rakúskeho dizajnového štúdia Kiska potvrdzuje najvyššie ambície aktuálne vlajkovej lodi CF Moto!

 • Motor
  typ 4-taktný, 4-ventilový dvojvalec, SOHC
  Objem 800 ccm
  Vŕtanie x zdvih 91 mm x 76,2 mm
  Zapalovanie ECU Delphi
  Chladenie Kvapalinou s nezávislým olejovým okruhom
  Hnací systém
  Pohon 4×4/2×2
  Prevodovka Automatická CVT – variátor CV Tech / prevody P/R/N/H/L (parkovací/ spätný chod/ neutrál/ rychýlo vpred/ terénna redukcia) / uzamykateľný predný diferenciál
  Uzávierka p. diferenciálu śno aj zadný samosvorný diferenciál Eaton (100% svornosť)
  Prevod áno
  Podvozok kardanové hriadele
  Zavesenie predné Dvojité oceľové A-ramená
  Zavesenie zadné Vlečené oceľové ramená
  Tlmiče predné Nové viacprvkové odpruženie IV. generácie s progresívnou husto vinutou pružinou a 5-polohovým nastavovaním tuhosti
  Tlmiče zadné Nové viacprvkové odpruženie IV. generácie s progresívnou husto vinutou pružinou a 5-polohovým nastavovaním tuhosti
  Brzdy predné Kotúčové, hydraulické
  Brzdy zadné Kotúčové, hydraulické
  Pneu predné 27×9-14
  Pneu zadné 27×11-14
  Rozmery a hmotnosti
  Celková dĺžka 2310 mm
  Celková šírka 1250 mm
  Celková výška 1420 mm
  Rázvor 1480 mm
  Hmotnosť bez náplní 430 kg
  Palivová nádrž 30 litrov
  Legislatíva
  Homologizácia EURO4
  COC list Áno
  Technický preukaz Áno
  Vodičské oprávnenie B
  Ostatné
  Farba čierna, oranžová, kamufláž