CFMOTO Gladiator X850

Obrázky majú ilustratívny charakter. Výbava sa môže líšiť (kolesá, pneu, polepy, ochranné prvky).

Najpredávanejšie štvorkolky v Európe!

!!! AKCIA !!!

 

Dostupné verzie:

X850-A dlhá verzia
Cena model 2023: 11.619 € T3b AKCIOVÁ CENA model 2023: 9.999 € – T3b 
Cena model 2023: 11.619 € – EURO5  AKCIOVÁ CENA model 2023: 9.999 € – EURO5 

Základná výbava:
EPS (elektronický posiľňovač riadenia)
Opierka a madlá spolujazdca
Blástre
Rozširovacie lemy

Dostupné farby:
Ghost Grey – šedá pastelová – bezpríplatková
Lava Orange – oranžová – 84 €
True Tiber Camo – listová kamufláž – 250 €

Ceny uvedené v € vr. DPH a legálneho TP.

!!! AKCIA !!!

 

 

 

ŠPECIFIKÁCIA:
5 rokov záruka na stroj a doživotná na rám *
– Extrémne výkonný nový 800 ccm motor s valcami do „V“
– EPS – špičkový posilňovač riadenia s progresívnym priebehom
– Elektronické vstrekovanie Delphi (USA)
– Bezspojkové variátor CV-Tech s motorovou brzdou (Canada)
– Nová prevodovka SmartShift s optimalizovanými prevodmi
– 4×4 s uzávierkou predného diferiencálu
– Automatický samosvorný zadný diferenciál Eaton (100% svornosť)
– Úplne nové viacprvkové odpruženie IV. generácie s progresívnou husto vinutou pružinou a 5-polohovým nastavovaním tuhosti
– Nový systém zavesenia zadných kolies umožňujúci vyššie zdvihy tlmičov
– Špeciálne prehnutá spodnej prednej ramená zásadne zvyšujúce svetlú výšku
– Rozmerné ergonomické plastové ochranné kryty riadidiel s duralovou výstuhou
– Elegantné a praktické 14 „duralové disky kolies
– Vysoko odolné 26 „viacplátnové pneumatiky CST Abuzz
– Elektrický navijak 3000 lbs s vodiacimi rolnami
– Homologované ťažné zariadenie ISO50 vr. el. zásuvky
– Komfortné sedačka spolujazdca s opierkou a integrovanými madlami
– Predné aj zadné masívne plastové nosiče Lock n ‚Ride
– Výmenné pružné lemy blatníkov z mäkčeného plastu (voliteľne ako doplnková výbava)
– Špičkové predné i zadné LED osvetlenie– Homologizácia EÚ, 2 osoby, VP sk. B
– Nová a výkonná 32 Ah gélová batéria s modernou NANO-GEL technológiou
– Dizajn z dielne medzinárodne uznávaného rakúskeho dizajn štúdia Kiska (dizajn CFMOTO,
KTM, Husqvarna …)

Profesionálny servis v našej predajni je úplnou samozrejmosťou.

* 5 rokov záruka platí pri nákupe strojov CFMOTO v predajnej sieti Journeyman CZ v ČR a SR, pre koncového zákazníka, prvého majiteľa, aj podnikateľa. Týka sa všetkých modelov z aktuálnej ponuky strojov CFMOTO oficiálneho dovozcu Journeyman CZ s.r.o.. U štvorkoliek CFMOTO je záruka 5 rokov alebo 10.000 km.

Nový líder kráľovskej kategórie dvojvalcových štvorkoliek!

Monumentálni záťah. Vyrážajúca sila, dokonalé a presné ovládanie.Absolútna novinka jedného z najväčších výrobcov štvorkoliek na svete zvyšuje adrenalín v krvi hneď pri najbližšom blízkom stretnutí. Najsilnejší a mohutne dimenzovaný pracovný 4×4 CFMOTO Gladiator X850 prináša do sveta štvorkoliek množstvo progresívnych a moderných prvkov, ktoré v kombinácii s maximálnou výbavou a výbornou cenou robia z novinky favorita celého segmentu veľkých dvojvalcových štvorkoliek!
Ohromujúca sila úplne nového 800 cc motora so špičkovým výkonom 68 koní / 75 Nm (off-road úprava) spoločne s osvedčeným bezespojkovým variátorom CV Tech (Canada) a vstrekovaním Delphi (USA), prináša úplne novú dimenziu práce i zábavy. Skvelé jazdné vlastnosti podporuje štandardne dodávaný modernizovaný posilňovač riadenia (EPS) s progresívnym priebehom a úplne nový systém zavesenia zadných kolies umožňujúci vyššie zdvihy tlmičov. Použitie dvoch diferenciálov povyšuje jazdné vlastnosti do kategórie najlepšie ovládateľných štvorkoliek pre bežnú jazdu aj použitie v extrémnom teréne. Medzi ďalšie zásadné novinky patrí úplne nová prevodovka SmartShift s optimalizovaným pomalým prevodom pre efektívne využitie masívneho krútiaceho momentu či zdokonalený systém mazania motora. Modernizáciou prešla aj celá chladiaca sústava, ktorá má až o 35% vyššiu účinnosť a zaisťuje vyššiu efektivitu chladenia motora pri ťažkom pracovnom využití.
Mohutný výkon prenáša CFMOTO Gladiator X850 kardanovým hriadeľom prostredníctvom osvedčeného kanadského bezúdržbového variátora CV TECH s funkciou brzdenia motorom. Pohon predných kolies je samozrejme možné elektronicky pripojiť. Prevodovka umožňuje jazdu vpred i vzad pre bežné použitie a redukovaný, supersilný, prevod do pomala pre pracovné použitie a ťahanie prívesu. Novinka prináša aj plne automatický samosvorný zadný diferenciál Eaton so 100% svornosťou! Brzdiaci výkon je zaistený silne dimenzovanú 4-kotúčovou hydraulickú brzdovou sústavou s pancierovými brzdovými hadicami.
CFMOTO Gladiator X850 je kompletne odpružený pomocou celkom nových viacprvkových tlmičov IV. generácie s progresívnou husto vinutou pružinou a 5-polohovým nastavovaním tuhosti. Toto špičkové odpruženie s dlhými zdvihy zaisťuje komfortnú a pohodlnú jazdu i na veľkých nerovnostiach. Novinka prináša nová predná mohutne dimenzovaná dvojité A-ramená a zadné vlečné ramená. Smerom hore prehnutá spodnej prednej ramená zásadne zvyšujú už tak vysokú svetlú výšku a priechodnosť ťažkým terénom. Širší rozchod kolies a nový systém zadného zavesenia zaisťujú dosiahnutie vyššej bočnej stability a celkovo dokonalé jazdné dojmy.
Už v základnej cene je CFMOTO Gladiator X850 vybavený silným elektrickým navijakom, homologovaným ťažným s el. zásuvkou, precízne spracovanými ochranými kryty riadidiel, 14 „ALU kolesami, víceplátnovými pneu Abuzz či komfortné sedačkou spolujazdca s integrovanými madlami. CFMOTO Gladiator X850 je osadený vynikajúcim, dizajnovo veľmi vydareným, LED osvetlením s výrazne vyššou svietivosťou hlavných svetlometov.
Gladiator X850 úspešne nadväzuje na svoje legendárne predchodcu, ktorý dosiahli mnohých víťazstiev v domácich i svetových off-road pretekoch a tiež skvele slúži v náročnom pracovnom nasadení, napr. U polície SR. Pri modeli X850 boli v nevídanej miere použité najmodernejšie technológie a materiály pre dosiahnutie špičkového výkonu, výnimočnej odolnosti a fantastických jazdných vlastností, ktoré z tohto modelu robia jednu z najlepšie ovládateľných veľkých pracovných štvorkoliek na trhu. Pokrokový dizajn z rakúskeho dizajnového štúdia Kiska potvrdzuje najvyššie ambície aktuálne vlajkovej lodi CFMOTO!

Aktuálne majú všetky štvorkolky CFMOTO exkluzívne záruku v dĺžke 5 rokov *!

Pracovná štvorkolka CFMOTO Gladiator X850 je svojou pevnou konštrukciou pripravená pre všetky pracovné nasadenia. Vďaka svojim vlastnostiam, konštrukcii a výbave je predurčená pre ťažkú ​​prácu v lesnom alebo poľnohospodárstve, rovnako potom aj v komunálnej sfére, pri zimnej údržbe. Ťažký terén, sneh, zložito prístupné miesta v lesných porastoch, úpravy polí, kosenie a mulčovanie lúk, odhrabávanie snehu, štrku … Toto – a ešte viac – pracovné ATV CFMOTO Gladiator X850 vďaka mohutným terénnym pneumatikám, ťažnému zariadeniu, terénnej redukciu, silnému navijáku, brzdenia všetkých 4kolies a výkonu, ktorý dovolí odtiahnuť aj odtlačiť mnohonásobne ťažšie náklady, ako by ste vôbec očakávali, bezo zvyšku spĺňa. CFMOTO Gladiator – „definícia pracovnej štvorkolky“.

Profesionálny servis v našej predajni je úplnou samozrejmosťou.

* 5 rokov záruka platí pri nákupe strojov CFMOTO v predajnej sieti Journeyman CZ v ČR a SR, pre koncového zákazníka, prvého majiteľa, ktorý nie je podnikateľom. Týka sa všetkých modelov z aktuálnej ponuky strojov CFMOTO oficiálneho dovozcu Journeyman CZ s.r.o. .. U štvorkoliek CFMOTO je záruka 5 rokov alebo 10.000 km.

Kapacity:
Benzínová nádrž: 30 litrov
Olej motorový: N/A
Dĺžka: 2310 mm
Šírka: 1250 mm
Výška: 1420 mm
Rázvor: 1480 mm
Suchá hmotnosť: 430 kg
Systém pohonu:
Prevodovka: Automatická CVT – variátor CV Tech / prevody P/R/N/H/L (parkovací/spätný chod/neutrál/rychlo dopredu/terénna redukcia) / uzamykateľný prední diferenciál / automatický zadný samosvorný diferenciál Eaton (100% svornosť)
Náhon kolies: Kardanovými hriadeľami
4×4 pohon: Odpojiteľný
Predné pneu: 26×9-14
Zadné pneu: 26×11-14
Brzdový systém:
Brzdy predné: Kotúčové hydraulické
Brzdy  zadné: Kotúčové hydraulické
Parkovacia brzda: Áno
Odpruženie:
Predné Nezávislé, nastaviteľné odpruženie / Dvojité oceľová A-ramená
Zadné Nezávislé, nastaviteľné odpruženie / Vlečené oceľové ramená
Tlmiče Nové viacprvkové odpruženie IV. generácie s progresivne husto vynutou pružinou a 5-polohovým nastavovaním tuhosti
Motor:
Typ motora: 4-taktný, 8-ventilový dvojvalec, SOHC
Vŕtanie x zdvih: 91 mm x 76,2 mm
Objem motora: 800 cm3
Štartovanie: Elektrickým štartérom
Chladenie motora: Kvapalinou a nezávislým olejovým okruhom
Mazanie: S mokrou skriňou
Plnenie motora: Elektronické vstrekovanie Delphi EFI (USA)
Zapaľovanie: ECU Delphi
Palivo: Bezolovnatý benzín 95 Oktánový
Legislatíva:
Homologizácia: áno, T3B, EURO5
COC list: áno
Technický preukaz: áno
Vodičské oprávnenie: skupina B (osobný automobil)