CFMOTO Gladiator X1000

Obrázky majú ilustratívny charakter. Výbava sa môže líšiť (kolesá, pneu, polepy, ochranné prvky).

Najpredávanejšie štvorkolky v Európe!

 

„Ludo Et potest Incipere“ alebo „hry môžu začať“ – týmto vždy Imperátor oznamoval v starovekom Ríme začatie veľkolepých gladiátorských hier. Rovnako tak sme my oznámili nástup nášho Imperátora – najväčšieho a najsilnejšieho Gladiatora, ktorý kedy zišiel z výrobných liniek továrne CFMOTO. Dlho očakávaný GLADIATOR X1000 EPS hneď po nástupe na trh ukázal a dokázal, prečo sa jednalo o jednu z najočakávanejších štvorkoliek posledného desaťročia! Hneď vo svojom prvom predajnom roku sa stal najpredávanejšou štvorkolkov vôbec! Ohromujúci výkon až 85 Hp, špičkové komponenty renomovaných výrobcov, luxusné nitrogénové tlmiče, nový skvele fungujúci posilňovač riadenia, predné aj zadný diferenciál a mnoho ďalšieho …  Najsilnejší a mohutne dimenzovaný pracovný 4×4 Gladiator X1000 prináša do sveta pracovných štvorkoliek množstvo pokrokových a moderných prvkov, ktoré v kombinácii s extrémnou výbavou a fantastickú cenou robia z novinky jasného favorita celého segmentu veľkých dvojvalcových štvorkoliek!

Cena obsahuje: Elektrický posilňovač riadenia (EPS), predný a zadný diferenciál, 14 „alu kolesá, odolné 27“ viacplátnové pneu CST Stag, silný naviják, homologované ťažné zariadenie, špičkové nitrogénové nastaviteľné tlmiče, sedačku spolujazdca s integrovanými madlami, ochranné blástre na riaditkách, predný a zadný nosič Lock n ‚Ride.

Dostupné verzie:

X1000-A dlhá verzia

Cena model 2022: 12.499 € – T3b 
Cena model 2023: 13.249 € – T3b 
Cena model 2022: 12.499 € – EURO5 
Cena model 2022: 13.249 € – EURO5 

Plná výbava v základnej cene!!!

Príplatková výbava:

Rozširovacie lemy – 62 €

Ceny príplatkovej výbavy platia pri objednaní ku novému stroju!

Dostupné farby:

Ghost Grey – šedá pastelová – bezpríplatková
Lava Orange – oranžová – 42 €
Royal Blue – modrá metalická – 42 €
True Tiber Camo – listová kamufláž – 208 €

Ceny uvedené v € vr. DPH a legálneho TP.

ŠPECIFIKÁCIE:

 • 5 rokov záruka na stroj a doživotná na rám *
 • Extrémne výkonný  nový 1000 ccm motor s valcami do „V“ a výkonom 85 Hp
 • EPS – moderný posilňovač riadenia s progresiou v základnej cene
 • Vstrekovanie BOSCH (GER)
 • Bezspojkový variátor CV-Tech (Canada)
 • 4×4 s uzávierkou predného diferenciál
 • Automatický samosvorný zadný diferenciál Eaton (100% svornosť)
 • Nová prevodovka SmartShift s optimalizovanými prevodmi
 • Úplne nové plne nastaviteľné nitrogenové tlmiče
 • Nový systém zavesenia zadných kolies umožňujúci vyššie zdvihy tlmičov
 • Špeciálne prehnuté predné ramená, zásadne zvyšujúce svetlú výšku
 • Rozmerné ergonomické plastové ochranné kryty riadidiel s výstuhou
 • Elegantné a praktické 14 „duralové disky kolies
 • Vysoko odolné 27 „viacplátnové pneumatiky CST STAG s univerzálnym dezénom
 • Elektrický naviják do 3500 lbs s vodiacimi rolkami
 • Homologované ťažné zariadenie ISO50 vr. el. zásuvky
 • Komfortná sedačka spolujazdca s opierkou a integrovanými madlami
 • Predné aj zadné masívne plastové nosiče Lock n ‚Ride
 • Výmenné pružné lemy blatníkov z mäkčeného plastu (voliteľné)
 • Špičkové predné i zadné LED osvetlenie
 • Nová a výkonná 32 Ah gélová batéria s modernou NANO-GEL technológiou
 • Dizajn z dielne medzinárodne uznávaného rakúskeho dizajnového štúdia Kiska (dizajn CF MOTO, KTM, Husquarna …)
 • Homologizácia EÚ, 2 osoby, VP sk. B (automobil).  

Profesionálny servis v našej predajni je úplnou samozrejmosťou.

* 5 rokov záruka platí pri nákupe strojov CFMOTO v predajnej sieti Journeyman CZ v ČR a SR, pre koncového zákazníka, prvého majiteľa, ktorý nie je podnikateľom. Týka sa všetkých modelov z aktuálnej ponuky strojov CFMOTO oficiálneho dovozcu Journeyman CZ s.r.o. .. U štvorkoliek CFMOTO je záruka 5 rokov alebo 10.000 km.

CFMOTO Gladiator X1000 V-twin EPS

Ohromujúca sila úplne nového motora kategórie 1000 ccm (963 ccm) s maximálnym offroad výkonom až 85 koní / 79 Nm spoločne s osvedčeným bezspojkovým variátorom CV Tech (Canada) a vstrekovaním Bosch (GER), prináša úplne novú dimenziu práce, cestovania a zábavy. Skvelé jazdné vlastnosti podporuje štandardne dodávaný nový posilňovač riadenia (EPS) s progresívnym priebehom a úplne nový systém zavesenia zadných kolies umožňujúci vyššie zdvihy moderných plne nastaviteľných nitrogénových tlmičov. Použitie dvoch diferenciálov (100% prepínateľný predný, špičkový samosvorný americký zadný diferenciál Eaton) povyšuje jazdné vlastnosti do kategórie najlepšie ovládateľných štvorkoliek pre bežnú jazdu aj použitie v extrémnom teréne. Medzi ďalšie zásadné novinky patrí úplne nová prevodovka SmartShift s optimalizovaným pomalým prevodom pre efektívne využitie masívneho krútiaceho momentu či zdokonalený systém mazania motora. Modernizáciou prešla aj celá chladiaca sústava, ktorá zaisťuje vyššiu efektivitu chladenia motora pri ťažkom pracovnom využití.

Mohutný výkon prenáša Gladiator X1000 kardanovým hriadeľom prostredníctvom osvedčeného kanadského bezúdržbového bezspojkového variátora CVTech, ktorý zaisťuje okamžitú odozvu na plyn. Pohon predných kolies je samozrejme možné elektronicky pripojiť. Prevodovka umožňuje jazdu vpred i vzad pre bežné použitie a redukovaný, super silný pomalý prevod  pre pracovné použitie a ťahanie prívesu. Novinka prináša aj plne automatický samosvorný zadný diferenciál Eaton so 100% svornosťou! Brzdiaci výkon je zaistený silne dimenzovanou 4-kotúčovou hydraulickou brzdovou sústavou s pancierovými brzdovými hadicami.

CFMOTO Gladiator X1000 je kompletne odpružený pomocou celkom nových špičkových plne nastaviteľných nitrogénových tlmičov. Toto moderné špičkové odpruženie s dlhými zdvihy zaisťuje komfortnú a pohodlnú jazdu na veľkých nerovnostiach a v každom druhu terénu. Novinku prinášajú nové predné mohutne dimenzovaná dvojité A-ramená a zadné vlečné ramená. Smerom dohora prehnuté spodné predné ramená zásadne zvyšujú už tak vysokú svetlú výšku a priechodnosť ťažkým terénom. Širší rozchod kolies a nový systém zadného zavesenia zaisťujú dosiahnutie vyššej bočnej stability a celkovo dokonalé jazdné dojmy.

Pracovné zaradenie stroja podporuje skvele fungujúci pomalý prevod „L“, masívna ťažná sila či silný navijak. Cestovateľov zase potom poteší mohutné dimenzovanie celého stroja, vysoko komfortný nastaviteľný podvozok a veľkorysé rozmery stroja, kde je všade dostatok miesta pre vodiča aj spolujazdca ..

Už v základnej cene je Gladiator X1000 vybavený silným elektrickým navijakom, homologovaným ťažným s el. zásuvkou, precízne spracovanými ochrannými a farebne zladenými krytmi riadidiel, luxusnými 14 „ALU kolesami s lešteným povrchom, extrémne odolnými a kvalitnými viacplátnovými 27“ pneu CST Stag či komfortnou sedačkou spolujazdca s integrovanými madlami. Gladiator X1000 je osadený vynikajúcim, dizajnovo veľmi vydareným LED osvetlením s výrazne vyššou svietivosťou hlavných svetlometov.

Gladiator X1000 úspešne nadväzuje na svojich legendárnych predchodcov, ktorý dosiahli veľ víťazstiev v domácich aj svetových off-road pretekoch a tiež skvele slúži v náročnom pracovnom nasadení, napr. v polície SR. Pri modeli X1000 boli v nevídanej miere použité najmodernejšie technológie a materiály pre dosiahnutie špičkového výkonu, výnimočnej odolnosti a fantastických jazdných vlastností, ktoré z tohto modelu robia favorita celého segmentu veľkých pracovných štvorkoliek na trhu. Pokrokový dizajn z rakúskeho dizajnového štúdia Kiska potvrdzuje najvyššie ambície vlajkovej lodi CFMOTO! Profesionálny servis, rozsiahly sklad náhradných dielov a technická podpora na území SR a ČR sú úplne samozrejmé.

Aktuálne majú všetky štvorkolky CFMOTO exkluzívne záruku v dĺžke 5 rokov *!

Pracovná štvorkolka CFMOTO Gladiator X1000 je svojou pevnou konštrukciou pripravená pre všetky pracovné nasadenia. Vďaka svojim vlastnostiam, konštrukcii a výbave je predurčená pre ťažkú ​​prácu v lesnom alebo poľnohospodárstve, rovnako potom aj v komunálnej sfére, pri zimnej údržbe. Ťažký terén, sneh, zložito prístupné miesta v lesných porastoch, úpravy polí, kosenie a mulčovanie lúk, odhrabávanie snehu, štrku … Toto – a ešte viac – pracovné ATV CFMOTO Gladiator X1000 vďaka mohutným terénnym pneumatikám, ťažnému zariadeniu, terénnej redukciu, silnému navijáku, brzdenia všetkých 4kolies a výkonu, ktorý dovolí odtiahnuť aj odtlačiť mnohonásobne ťažšie náklady, ako by ste vôbec očakávali, bezo zvyšku spĺňa. CFMOTO Gladiator – „definícia pracovnej štvorkolky“.

Profesionálny servis v našej predajni je úplnou samozrejmosťou.

* 5 rokov záruka platí pri nákupe strojov CFMOTO v predajnej sieti Journeyman CZ v ČR a SR, pre koncového zákazníka, prvého majiteľa, ktorý nie je podnikateľom. Týka sa všetkých modelov z aktuálnej ponuky strojov CFMOTO oficiálneho dovozcu Journeyman CZ s.r.o. .. U štvorkoliek CFMOTO je záruka 5 rokov alebo 10.000 km.

 

 

 

 

 

Kapacity:
Benzínová nádrž: 30 litrov
Olej motorový: N/A
Dĺžka: 2310 mm
Šírka: 1250 mm
Výška: 1420 mm
Rázvor: 1480 mm
Suchá hmotnosť: 430 kg
Systém pohonu:
Prevodovka: Automatická CVT – variátor CV Tech / prevody P/R/N/H/L (parkovací/spätný chod/neutrál/rýchlo dopredu/terénna redukcia) / uzamykateľný prední diferenciál / automatický zadný samosvorný diferenciál Eaton (100% svornosť)
Náhon kolies: Kardanovými hriadeľami
4×4 pohon: Odpojiteľný
Predné pneu: 27×9-14
Zadné pneu: 27×11-14
Brzdový systém:
Brzdy predné: Kotúčové hydraulické
Brzdy  zadné: Kotúčové hydraulické
Parkovacia brzda: Áno
Odpruženie:
Predné Nezávislé, nastaviteľné odpruženie / Dvojité oceľová A-ramená
Zadné Nezávislé, nastaviteľné odpruženie / Vlečené oceľové ramená
Tlmiče Nové plne nastaviteľné nitrogénové tlmiče
Motor:
Typ motora: 4-taktný, 8-ventilový dvojvalec, SOHC
Vŕtanie x zdvih: 91 mm x 74 mm
Objem motora: 963 cm3
Štartovanie: Elektrickým štartérom
Chladenie motora: Kvapalinou a nezávislým olejovým okruhom
Mazanie: S mokrou skriňou
Plnenie motora: Elektronické vstrekovanie Bosch EFI (GER)
Zapaľovanie: ECU Bosch
Palivo: Bezolovnatý benzín 95 Oktánový
Legislatíva:
Homologizácia: áno, T3B, EURO5
COC list: áno
Technický preukaz: áno
Vodičské oprávnenie: skupina B (osobný automobil)

CFMOTO

CFMOTO Power Co., Ltd. CFMOTO – V súčasnosti jedna z najväčších, najmodernejších a najprogresívnejších svetových tovární na výrobu kvalitných štvorkoliek, motocyklov a motorov na svete. Hlavná továreň aj centrála firmy sa nachádza v priemyselnej zóne mesta Hangzhou, približne 150km od Šanghaja, v provincii Zhejiang, ktorá patrí do ekonomicky najvyspelejší časti pevninskej Číny a je jedným z hnacích motorov ekonomického rastu celej krajiny.
Továreň CFMOTO bola založená v roku 1989 a teraz zamestnáva viac ako 1500 ľudí. Od svojho vzniku vyrobila 98 typov vozidiel a 51 typov motorov, kvalitné CFMOTO produkty distribuuje vo viac ako 70 krajinách a regiónoch sveta. Výskumný a vývojový tím spoločnosti CFMOTO sa skladá z viac ako 200 zamestnancov z niekoľkých krajín, CFMOTO vlastní viac ako 110 patentových riešení. Čas, úsilie a odborné znalosti investované do rozvoja systému riadenia kvality umožňujú poskytovať vynikajúce a dôveryhodné produkty bezkonkurenčnej kvality za vynikajúcu cenu. Dlhodobý a úspešný rast firmy umožnil ďalší rozvoj aj na medzinárodnom poli. CFMOTO už niekoľko rokov veľmi úspešne spolupracuje na úrovni „joint venture“ s rakúskym moto gigantom KTM a špičkovým dizajnérskym štúdiom KISKA.
CFMOTO Power Co., Ltd. sa zaoberá produkciou kvalitných úžitkových štvorkoliek. Štvorkolky CFMOTO patria medzi najpredávanejšie po celom svete. V Českej a Slovenskej republike sú štvorkolky CFMOTO všeobecne známe pod menom Gladiator a distribuované v predajnej sieti firmy Journeyman CZ s.r.o. Modelový rad Gladiator je dlhodobo najpredávanejšia a najobľúbenejšia úžitková štvorkolka v Českej aj Slovenskej republike. Vynikajúca kvalita, skvelá cena, perfektná dostupnosť náhradných dielov a profesionálneho servisu v najväčšej dealerskej sieti, nadštandardná 3 ročná záruka, úspešná závodná história v najnáročnejších off-road seriáloch a zázemie najväčšieho importéra robia zo štvorkoliek Gladiator jasnú voľbu!
Dnes medzi hlavné produkty CFMOTO patria úžitkové pracovné štvorkolky ATV (all terrain vehicles), nákladné UTV (universal terrain vehicles), športové SBS (side-by-side), motocykle, skútre a motorové jednotky.

Väčšina produktov sa testuje a ladí v Amerike a v Európe (okrem iného aj v ČR), takže výsledné výrobky sú pripravené priamo na mieru požiadaviek skúsených distribútorov.
Každý rok továreň investuje obrovské prostriedky do ďalšieho vývoja a neustále modernizuje svoje linky, z ktorých schádzajú desaťtisíce nových strojov do celého sveta. V roku 2009 pribudla v továrni úplne nová výrobná linka, kde sa vyrábajú nové modely kategórie UTV / SSV. Táto linka pomohla ďalej zvýšiť kvalitu a kvantitu produkcie a zaradiť štvorkolky CFMOTO medzi svetových lídrov. V roku 2014 pribudla úplne nová linka robotického zvárania rámov a nová lakovňa plastov. Rok 2017 priniesol rozšírenie kapacity pre nové modelové rady motocyklov, ktoré vznikajú v spolupráci so svetoznámym rakúskym dizajnérskym štúdiom Kiska. A výhľad do budúcnosti? Firma zakúpila ďalšie obrovské priestory na úplne novú výrobnú halu a administratívne zázemie i testovací polygón. CFMOTO jasne ukazuje svoj ďalší smer a nenecháva nikoho na pochybách, že sa stalo jedným zo svetových lídrov v oblasti „Powersports“. Úspešným vstupom na svetovú burzu v roku 2017 tento fakt pevne potvrdzuje.

Pepa Sršeň a CFMOTO Gladiator X1000 - test nejprodávanější čtyřkolky ČR a SR v Autosalonu TV Prima

CFMOTO Journeyman motoonline - Gladiator X1000, kanadské pásy Camso a česká kabína DFK

CFMOTO Gladiator X1000 MY2021 - mrazivý "Journeyman motoonline" s nejprodávanější čtyřkolkou ČR

CFMOTO Gladiator X1000 s kabinou české firmy DFK v dalším díle „Journeyman motoonline 🎥“!

Pepa Sršeň a čtyřkolky CFMOTO Gladiator - tohle funguje na 💯%💪

Kľúčové vlastnosti

Úplne nové nastaviteľné nitrogénové tlmiče

Úplne nové nastaviteľné nitrogénové tlmiče

Nový ergonomický design radiacej páky

Atraktívny LED displej

Špičkové ultra odolné 27″ viacplátnové pneumatiky STAG

Moderný design rakúskeho designového štúdia KISKA

Bez spojkový variátor CV-Tech (Canada)

Nový špičkový posiľovač riadenia (EPS) s progresívnym priebehom

Extrémne výkonný nový 1000 ccm motor (85 HP) s valcami do „V“

Modifikovaná luxusná sedačka spolujazdca s ergonomickými madlami

Precízne spracované farebné blástre

Nové a elegantné 14″ duralové disky kolies