CFMOTO 700CL-X Heritage MY22

Obrázky majú ilustratívny charakter. Výbava sa môže líšiť (kolesá, pneu, polepy, ochranné prvky).

CFMOTO 700CL-X Heritage

!!! AKCIA !!!

“ Vychutnajte si tento okamih …“ Nový produktový segment motocyklov CFMOTO – MODERNÉ RETRO.

Jedna z najdynamickejších značiek v motocyklovom svete – CFMOTO – surfuje na vlne moderných trendov a pridáva do svojho vozového parku zbrusu novú radu exkluzívnych motocyklov.Jedinečný dizajn vznikol v talianskom dizajnovom štúdiu Modena 40 s rukopisom špičkového španielskeho motocyklového dizajnéra Carlesa Solsona Martiho. Nová rada nesie označenie 700CL-X a má mnoho prívlastkov – moderné technológie, jedinečný dizajn, ohromujúcu ergonómiu, manévrovateľnosť, poddajnosť, a to všetko stále v parádnom pomere cena / technika.

Vlastnou cestou.
Štýlový hráč medzi triedami, pri ktorom nie je potrebné premýšľať nad tým, kde by presne mal byť zaradený. Dokáže byť športový, dokáže byť uvoľnený, dokáže byť spoločníkom na každý deň. Vždy s veľkou dávkou štýlu, ktorý priťahuje pozornosť.

Dostupné verzie:

CFMOTO 700CL-X Heritage

Cena model 2022*: 6.799 € AKCIOVÁ CENA model 2022*: 6.349€ Kategória vodičského preukazu A

Príplatková výbava:
                             Bočné boxy/tašky – od 109 €
                             Nosiče bočných boxov/tašiek – 149 €
                             Nosiče SHAD zadného boxu – 142 €
                             Zadný box SHAD – od 76 €

Dostupné farby:
Model 2022:

Midnight Blue – modrá metalická tmavá (bezpríplatková)
Galaxy Grey – šedá metalická matná – 429€

*Cena modelov 2022 platí do vypredania zásob. 

Ceny uvedené v € vr. DPH a legálneho TP.

Vlastnou cestou.
Štýlový hráč medzi triedami, pri ktorom nie je potrebné premýšľať nad tým, kde by presne mal byť zaradený. Dokáže byť športový, dokáže byť uvoľnený, dokáže byť spoločníkom na každý deň. Vždy s veľkou dávkou štýlu, ktorý priťahuje pozornosť.
Motor
Nový motor vychádzajúci z osvedčených jednotiek radu 650. Zvýšenie objemu bolo dosiahnuté vďaka väčšiemu zdvihu. Pre rýchlejšie reakcie motora na plyn boli odľahčené rotujúce časti motora a pre zvýšenie odolnosti sú teraz kované. Nová zliatina bloku pomáha chladiacej sústave udržiavať motor v optimálnej prevádzkovej teplote. Pri zvýšení objemu o 6,5% došlo k navýšeniu výkonu a krútiaceho momentu o 20%.
Športová pevnosť /uvoľnená pohodlnosť
Presnosť riadenia a pevnosť, alebo uvoľnená plávnosť. Vďaka nastaviteľnému podvozku KYB je možné 700CL-X Heritage prispôsobiť vášmu jazdnému štýlu.
Osobitosť
Retro, moderné retro, neo-retro. Rôzne pohľady, rôzne názory. Každý môže v CL-X Heritage vidieť niečo trochu iné. Aj staticky na mieste vyvoláva emócie.
Podpis svetlom
Výnimočný svetelný podpis LED osvetlenia – písmeno „X“, nielen úplne jasne identifikuje rodinu CL-X, ale je tiež účinné.
Minimalistický displej
Naozajstný univerzál
s pneumatikami Pirelli MT60RS máte istotu na rozpálenom asfalte, vode aj šotoline a je len na vás, kam sa vydáte.
Plynulá uvoľnenosť
Vo chvíľach, kedy nepotrebuje hľadať možnosti motocykla a chcete len uvoľnene ukľudňovať nie je nič jednoduchšie, než využiť tempomat a plávať cestou.
Komfortný spoločník
So širokými vyššími riadidlami a veľkým pohodlným sedlom dokážete byť uvoľnení celý deň.
CFMOTO 700CL-X Heritage

Jedinečný design vznikol v talianskom designovom štúdiu Modena 40 s rukopisom španielskeho motocyklového dizajnéra Carlesa Solsona Martiho (oi. Dizajnér i MV Agusta). Premýšľali ste nad významom v písmene „X“ obsiahnutého v názve motocykla? „X“ vás vyzýva k otvoreným možnostiam, „customizácia“ je teda vítaná a váš motocykel CL-X je predpripravený aj na vašu jedinečnú úpravu. Už v základe ale dominuje osobitým štýlom a keď si ho dôkladne prezeráte, vidíte množstvo úžasných dielensky prepracovaných detailov, ako grafických, tak aj v technických pasážach stroja. Moderná LED technológia aj sofistikovaná prístrojová doska majú nádych retra, pričom nemožno odmietnuť modernu napr. v podobe zobrazení prichádzajúceho hovoru do vášho interkomu na prístrojovom paneli.

„X“ -ko sa tento rok stáva súčasťou ponuky svetových značiek tejto triedy a bude svojim jedinečným talianskym dizajnom neprehliadnuteľné, pričom predný svetlomet s inovatívnym prepínaním podľa okolitého jasu svetla osadený písmenom „X“ toto len podčiarkuje.

Najmodernejšie technológie držia krok s globálnymi trendmi a CFMOTO 700CL-X nie je výnimkou. Presné dávkovanie výkonu umožňuje elektronický plyn s riadiacou jednotkou BOSCH, pri prudkom štarte alebo spomalení vám bude asistovať antihoppingová spojka a na asfalte vás udržia kvalitné pneumatiky radu Pirelli MT60 RS obuté na 18 „disku vpredu a 17“ vzadu. O spoľahlivý grip sa postará špičkové plne nastaviteľné japonskej pruženia KYB, vpredu s priemerom 41 mm s obrátenou vidlicou (USD), ktorá zaistí presné vedenie stopy aj v extrémnych situáciách. Kým ľavý tlmič umožňuje nastavenie predpätia pružiny a kompresie, pravý umožňuje nastaviť predpätie a útlm. nastavenie predpätia aj útlmu pruženia na oboch koncoch motocykla umožní ideálnu prípravu stroja presne podľa vašich potrieb. Nezabudnime na systém ABS Continental, senzor polohy motocykla, ktorý zastaví motor pri nechcenom páde či prevrátení na mieste, ale aj asistenta na dlhšie trate – tempomat. Španielsky brzdový systém J.JUAN je u CFMOTO rokmi osvedčenou stálicou. USB port je samozrejmosťou.

Motor v 700CL-X je novinkou a jeho manažment hneď ponúka 2 štýly riadenia ECO / SPORT s citeľným výkonovým aj zvukovým rozdielom. Výkon 70 Hp je plynule dávkovateľný, s presnou odozvou na rukoväť plynovej páčky. Motocykel disponuje funkciou „Limp Home Mode“, ktorá je pre prípad poruchy riadiacej jednotky, kedy vás motocykel síce obmedzenou rýchlosťou, ale predsa len, dopraví až do servisu, či domov. „X“ -ko sa so svojou váhou iba 184 kg (pohotovostná hmotnosť je 198 kg) ideálne nechá ovládať v rôznych pasážach užívaní. Luxusne spracované a pohodlné sedadlo je vo veľmi sympatickej výške 800 mm, vhodné pre všetky typy postáv. Vďaka všetkým elektronickým asistentom sa na motocykli budete cítiť nielen bezpečne, ale aj bezpochyby pohodlne. Majiteľa tiež iste poteší veľmi jednoduchý prístup napr. k vzduchovému filtru, olejovému viečku a v neposlednom rade poteší aj servisný interval 9000 km.

Modelom CFMOTO 700CL-X HERITAGE začína ďalšia éra motocyklov CFMOTO, nasledovať budú ďalšie dva modely, CL-X SPORT a CL-X ADVENTURE. Každý typ je individuálny, špeciálne upravený tak, aby naplnil svoje označenie a v ponuke budú k dostaniu aj v rôznych farebných kombináciách.

Motocykel CFMOTO 700CL-X HERITAGE je homologovaný pre cestnú prevádzku ako dvojmiestny motocykel pre vodičské oprávnenie skupiny A (motocykel).

Aktuálne majú všetky motocykle CFMOTO exkluzívne záruku v dĺžke 5 rokov *!

Profesionálny servis v našej predajni je úplnou samozrejmosťou.

* 5 rokov záruka platí pri nákupe strojov CFMOTO v predajnej sieti Journeyman CZ v ČR a SR, pre koncového zákazníka, prvého majiteľa, aj podnikateľa. Týka sa všetkých modelov z aktuálnej ponuky strojov CFMOTO oficiálneho dovozcu Journeyman CZ s.r.o.. U motocyklov CFMOTO je záruka 5 rokov alebo 40.000 km.

Špecifikácia
Motor
Radový dvojválec, kvapalinou chladený
4-taktný, DOHC, 8 ventilov
Zdvihový objem
693 ccm
Vŕtanie / zdvih
83 x 64 mm
Kompresný pomer
11,6 : 1
Výkon
51,5 kW / 8 750 ot./min.
Krútiaci moment
61 Nm / 6 500 ot./min.
Prevodovka
manuálna, 6 rýchlostí, spojka s preklzom („antihoppingová“)
Rozmery
Dĺžka
2 107 mm
Šírka
887 mm
Výška
1 200 mm
Výška sedadla
800 mm
Svetlá výška
160 mm
Pohotovostná hmotnosť
198 kg
Ostatné
Odpruženie
Predná KYB plne nastaviteľná vidlica Ø 41 mm „Upside-down“,
Zadné KYB nastavitelný „monoshock“
Brzdy
J. Juan, predný kotúč Ø 320 mm,
zadný kotúč Ø 260 mm
Pneumatiky
Predné 110/80 R18
Zadné 180/55 R17
Palivová nádrž
13 l

CFMOTO 700CL-X Heritage Emotional Video

CFMOTO 700CL-X Heritage - představení

CFMOTO CL-X 700 Heritage - první jízdní dojmy

CFMOTO 700CL-X Heritage

CFMOTO 700CL-X Heritage v představení Veroniky Hankocyové v testu Motorbike TV SPORT5 🆕👍

CFMOTO 700CL-X Heritage – skvelý článok s dokonale padnúcim názvom – „Generátor dobrej nálady“ 👌

👍 Niekedy netreba nič dodať. Tento článok je dobrým príkladom😉.
👌 V podstate netreba nič dodať, stačí si prečítať skvelú rozprávku od Petr Fryč o štýlových strojoch od skvelého dizajnéra Carles Solsona Marti
CFMOTO – 5-ročná záruka 💪