CFMOTO 700CL-X Heritage

Obrázky majú ilustratívny charakter. Výbava sa môže líšiť (kolesá, pneu, polepy, ochranné prvky).

CFMOTO 700CL-X Heritage

“ Vychutnajte si tento okamih …“ Nový produktový segment motocyklov CFMOTO – MODERNÉ RETRO.

Jedna z najdynamickejších značiek v motocyklovom svete – CFMOTO – surfuje na vlne moderných trendov a pridáva do svojho vozového parku zbrusu novú radu exkluzívnych motocyklov.Jedinečný dizajn vznikol v talianskom dizajnovom štúdiu Modena 40 s rukopisom špičkového španielskeho motocyklového dizajnéra Carlesa Solsona Martiho. Nová rada nesie označenie 700CL-X a má mnoho prívlastkov – moderné technológie, jedinečný dizajn, ohromujúcu ergonómiu, manévrovateľnosť, poddajnosť, a to všetko stále v parádnom pomere cena / technika.

Dostupné verzie:

CFMOTO 700CL-X Heritage

7.349  €  Kategória vodičského preukazu A

Dostupné farby:
„twilight“ modrá
„coal“ šedá

Ceny uvedené v € vr. DPH a legálneho TP.

 • 5 rokov záruka *
 • 693 cc 8-ventilový radový dvojuvalec, DOHC, kvapalinou chladený
 • Prevodovka manuál, 6 stupňov
 • Kompletné moderné LED osvetlenie
 • Predný 320 mm kotúč, štvorpiestový radiálny strmeň J.Juan (Španielsko)
 • Zadný – kotúč, strmeň J.Juan (Španielsko)
 • Predné a zadné pancierované brzdové hadice
 • ABS Continental (GER)
 • Dve mapy riadenia – ECO a SPORT
 • ECU Bosch (GER)
 • Odpruženie vpredu aj vzadu plne nastaviteľné tlmiče KYB (JAP)
 • Pneumatiky Pirelli MT60RS, Predné: 110/80 R18 Zadné: 180/55 R17
 • Tempomat
 • Antihoppingová spojka
 • Štýlový monochromatický LCD displej s nastavením intenzity jasu
 • Podsvietené ovládače
 • Farby – modrá „twilight“, šedá „coal“

Profesionálny servis v našej predajni je úplnou samozrejmosťou.

* 5 rokov záruka platí pri nákupe strojov CFMOTO v predajnej sieti Journeyman CZ v ČR a SR, pre koncového zákazníka, prvého majiteľa, ktorý nie je podnikateľom. Týka sa všetkých modelov z aktuálnej ponuky strojov CFMOTO oficiálneho dovozcu Journeyman CZ s.r.o. .. U štvorkoliek CFMOTO je záruka 5 rokov alebo 40.000 km.

CFMOTO 700CL-X Heritage

Jedinečný design vznikol v talianskom designovom štúdiu Modena 40 s rukopisom španielskeho motocyklového dizajnéra Carlesa Solsona Martiho (oi. Dizajnér i MV Agusta). Premýšľali ste nad významom v písmene „X“ obsiahnutého v názve motocykla? „X“ vás vyzýva k otvoreným možnostiam, „customizácia“ je teda vítaná a váš motocykel CL-X je predpripravený aj na vašu jedinečnú úpravu. Už v základe ale dominuje osobitým štýlom a keď si ho dôkladne prezeráte, vidíte množstvo úžasných dielensky prepracovaných detailov, ako grafických, tak aj v technických pasážach stroja. Moderná LED technológia aj sofistikovaná prístrojová doska majú nádych retra, pričom nemožno odmietnuť modernu napr. v podobe zobrazení prichádzajúceho hovoru do vášho interkomu na prístrojovom paneli.

„X“ -ko sa tento rok stáva súčasťou ponuky svetových značiek tejto triedy a bude svojim jedinečným talianskym dizajnom neprehliadnuteľné, pričom predný svetlomet s inovatívnym prepínaním podľa okolitého jasu svetla osadený písmenom „X“ toto len podčiarkuje.

Najmodernejšie technológie držia krok s globálnymi trendmi a CFMOTO 700CL-X nie je výnimkou. Presné dávkovanie výkonu umožňuje elektronický plyn s riadiacou jednotkou BOSCH, pri prudkom štarte alebo spomalení vám bude asistovať antihoppingová spojka a na asfalte vás udržia kvalitné pneumatiky radu Pirelli MT60 RS obuté na 18 „disku vpredu a 17“ vzadu. O spoľahlivý grip sa postará špičkové plne nastaviteľné japonskej pruženia KYB, vpredu s priemerom 41 mm s obrátenou vidlicou (USD), ktorá zaistí presné vedenie stopy aj v extrémnych situáciách. Kým ľavý tlmič umožňuje nastavenie predpätia pružiny a kompresie, pravý umožňuje nastaviť predpätie a útlm. nastavenie predpätia aj útlmu pruženia na oboch koncoch motocykla umožní ideálnu prípravu stroja presne podľa vašich potrieb. Nezabudnime na systém ABS Continental, senzor polohy motocykla, ktorý zastaví motor pri nechcenom páde či prevrátení na mieste, ale aj asistenta na dlhšie trate – tempomat. Španielsky brzdový systém J.JUAN je u CFMOTO rokmi osvedčenou stálicou. USB port je samozrejmosťou.

Motor v 700CL-X je novinkou a jeho manažment hneď ponúka 2 štýly riadenia ECO / SPORT s citeľným výkonovým aj zvukovým rozdielom. Výkon 70 Hp je plynule dávkovateľný, s presnou odozvou na rukoväť plynovej páčky. Motocykel disponuje funkciou „Limp Home Mode“, ktorá je pre prípad poruchy riadiacej jednotky, kedy vás motocykel síce obmedzenou rýchlosťou, ale predsa len, dopraví až do servisu, či domov. „X“ -ko sa so svojou váhou iba 184 kg (pohotovostná hmotnosť je 198 kg) ideálne nechá ovládať v rôznych pasážach užívaní. Luxusne spracované a pohodlné sedadlo je vo veľmi sympatickej výške 800 mm, vhodné pre všetky typy postáv. Vďaka všetkým elektronickým asistentom sa na motocykli budete cítiť nielen bezpečne, ale aj bezpochyby pohodlne. Majiteľa tiež iste poteší veľmi jednoduchý prístup napr. k vzduchovému filtru, olejovému viečku a v neposlednom rade poteší aj servisný interval 9000 km.

Modelom CFMOTO 700CL-X HERITAGE začína ďalšia éra motocyklov CFMOTO, nasledovať budú ďalšie dva modely, CL-X SPORT a CL-X ADVENTURE. Každý typ je individuálny, špeciálne upravený tak, aby naplnil svoje označenie a v ponuke budú k dostaniu aj v rôznych farebných kombináciách.

Motocykel CFMOTO 700CL-X HERITAGE je homologovaný pre cestnú prevádzku ako dvojmiestny motocykel pre vodičské oprávnenie skupiny A (motocykel).

Aktuálne majú všetky štvorkolky CFMOTO exkluzívne záruku v dĺžke 5 rokov *!

Profesionálny servis v našej predajni je úplnou samozrejmosťou.

* 5 rokov záruka platí pri nákupe strojov CFMOTO v predajnej sieti Journeyman CZ v ČR a SR, pre koncového zákazníka, prvého majiteľa, ktorý nie je podnikateľom. Týka sa všetkých modelov z aktuálnej ponuky strojov CFMOTO oficiálneho dovozcu Journeyman CZ s.r.o. .. U štvorkoliek CFMOTO je záruka 5 rokov alebo 40.000 km.

Motor: 2-válec, kvapalinou chladený 4-taktný, DOHC, 8 ventilov
Zdvihový objem: 693 ccm
Vŕtanie x Zdvih: 83 x 64 mm
Kompresia: 11.6: 1
Plnenie motora: EFI (Bosch)
Zapaľovanie: ECU
Prevodovka manuál, 6 rýchlostí
Odpruženie: predné vidlica KYB, zadné monoshock KYB
Brzdy: predný kotúč Ø 320 mm (v), Ø zadný kotúč 260 mm (h); J.Juan
ABS: Continental ABS systém
Tempomat: áno
Ráfiky: 3,5x18MT (p), 4,5x17MT (z)
Pneumatiky: 110/80 R 18 (p), 180/55 ZR 17 (z) Pirelli MT60 RS
Dĺžka: 2107 mm
Šírka: 887 mm
Výška: 1200 mm
Výška sedadla : 800 mm
Rázvor: 1435 mm
Nádrž: 13 l
Hmotnosť: 184 kg (196 kg pohotovostná)
Homologizácia: áno
Technický preukaz: áno
COC list: áno
      

Štýlová koncovka výfuku                                         Skvelý monochromatický LED displej                    Precízne stupačky, brzdy, radenie.

        

Nový agilný 700 cc motor. 2 jazdné módy.                   Luxusne spracované sedadlo.                    Plne nastaviteľné Japonské pruženie KYB.

 

          

Exkluzívny Taliansky dizajn.                                      Ušľachtilé povrchy, vrátane lešteného hliníka.

CFMOTO 700CL-X Heritage Emotional Video

CFMOTO 700CL-X Heritage - představení

CFMOTO CL-X 700 Heritage - první jízdní dojmy

CFMOTO 700CL-X Heritage

CFMOTO 700CL-X Heritage v představení Veroniky Hankocyové v testu Motorbike TV SPORT5 🆕👍

CFMOTO 700CL-X Heritage – skvelý článok s dokonale padnúcim názvom – „Generátor dobrej nálady“ 👌

👍 Niekedy netreba nič dodať. Tento článok je dobrým príkladom😉.
👌 V podstate netreba nič dodať, stačí si prečítať skvelú rozprávku od Petr Fryč o štýlových strojoch od skvelého dizajnéra Carles Solsona Marti
CFMOTO – 5-ročná záruka 💪