CORVUS TerrainDX4 1000 DIESEL

corvus-1000-kravec

Cena na vyžiadanie (verzia DX4 PRO EPS)
Cena na vyžiadanie (verzia DX4 CAB EPS)

Príplatková výbava pre verziu PRO EPS:
Cena na vyžiadanie (predný rám BASIC)
Cena na vyžiadanie (čelné sklo s ostrekovačom)

Dostupné farby:

oranžová

zelená

Inštalácia príplatkovej výbavy podlieha ďalšiemu spoplatneniu.

Ceny sú uvedené v € vrátane DPH a legálneho TP (kategória T1b, 2 osoby)

Obrázky majú ilustratívny charakter. Výbava sa môže líšiť (kolesá, pneu, polepy, ochranné prvky).

Naftové profesionálne pracovné UTV Corvus TerrainDX4 CAB EPS 1000 DIESEL

Španielsky výrobca CORVUS uvádza na trh úplne nový, profesionálny stroj z kategórie UTV s úsporným naftovým 3-valcovým japonským motorom Yanmar s objemom 1000 ccm. Či už pracujete v poľnohospodárstve, v lesnom hospodárstve, so zvieratami na farmách, na stavbách či v komunálnej sfére, nový UTV Corvus TerrainDX4 CAB EPS 1000 DIESEL je presne tým pravým strojom pre vás!

 

Cena verzie DX4 PRE EPS obsahuje: 
Elektrický posilňovač riadenia (EPS), špičkové nastaviteľné anti-dive tlmiče, bočné úložné boxy, 14″ disky, odolné viacplátnové pneumatiky, strechu, homologované ťažné zariadenie s homologovanou zásuvkou, multifunkčný displej, 2 roky záruka

Cena verzie DX4 CAB EPS obsahuje:
Elektrický posilňovač riadenia (EPS), profesionálnu kabínu s vykurovaním, profi predný masívny rám PRO s inštalačnou platňou na navijak, špičkový navijak WARN s nylonovým lanom, bočné úložné boxy, úložné boxy pod sedačkami, predné okno so stieračom a ostrekovačom, zadné okno, strechu, kvalitný plastový kryt podvozku, špičkové nastaviteľné anti-dive tlmiče, bočné úložné boxy, 14″ disky, odolné viacplátnové pneumatiky, homologované ťažné zariadenie s homologovanú zásuvkou, multifunkčný displej, 2 roky záruka

NOVINKA

Corvus TerrainDX4 Diesel 1000 – profesionálne naftové UTV vyrobené v Európe pre vás, vaše pracovné prostredie a maximálne nasadenie

Naftové motory = Úsporná práca

Corvus Terrain DX4 Diesel 1000 je skvele navrhnutý, do posledného detailu premyslený, profesionálny stroj pre najnáročnejších užívateľov, ktorý si zaslúži použitie špičkových komponentov a precízne spracovanie podliehajúce najprísnejším európskym štandardom. Corvus Terrain DX4 Diesel využíva výkonný japonský vznetový 1000 ccm motor Yanmar, ktorý vďaka mamutej sile dokáže v nízkych otáčkach pracovať maximálne efektívne v akomkoľvek teréne pri nesmierne úspornej prevádzke! Spoľahlivý motor a hnacie ústrojenstvo je umiestnené v robustnom a pevnom ráme. Nadštandardne dimenzovaný podvozok s kvalitným krytím zaistí, že motor a prevodovka budú chránené aj v najnáročnejšom teréne. Terrain DX4 je mohutne dimenzované UTV, určené špeciálne pre prepravu materiálov. Hmotnosť nákladu je rozložená cez stred vozidla a vďaka šikovnému nezávislému zaveseniu ostáva kvalita jazdy výnimočne komfortná a súčasne poskytuje stabilitu pre ľubovoľný náklad. Pri použití v ťažkom teréne prispieva aj vysoká svetlá výška (300 mm).

O pohon sa stará osvedčený kanadský variátor CV-Tech, ktorý je navyše v pracovnej polohe „L“ (redukcia) nastavený na doslova jazdu krokom, čím posúva hranice využiteľnosti profi pracovného UTV na maximum. Úplne ideálne napr. pre komunálne upratovanie či farmárčenie a kŕmenie zveri, kedy musíte so strojom rolovať extrémne nízkou rýchlosťou.

Veľkorysá kapacita

Ďalšia vlastnosť, ktorá činí model Terrain DX4 jedinečným, je schopnosť využiť nevídanú úžitkovú kapacitu, a to až bezkonkurenčných 720 kg! Corvus UTV sa môže pochváliť celkovým počtom 6 rôznych priestorov, kde možno všetku pracovnú výbavu v poriadku a bezpečne uložiť a zamknúť. Corvus ponúka ohromné ​​množstvo voliteľných odkladacích priestorov a schránok v celkovom objeme až 244 l. Robustná sklopná korba má homologovanú nadštandardnú nosnosť 450 kg a je vyrobená z vysoko kvalitnej ocele. Napriek veľkosti (1340 x 1203 x 300 – EURO paleta tu zmizne ako nič), je korba prekvapivo ľahká a ľahko sa sklápa pomocou rukoväte.

Zadné výklopné dvere sú zaistené dvoma západkami a pri otvorení vytvoria úplne rovnú plochu s nakladacou plochou korby, čo umožňuje veľmi jednoduchý prístup k nákladu.

Veľkorysé rozmery kabíny (1440 x 1300 mm) spolu s ergonomicky navrhnutým usporiadaním vnútorných ovládacích prvkov zaisťujú vynikajúcu viditeľnosť a špičkovú ergonómiu ovládania. Navyše vďaka absencii prekážok medzi sedadlami, a úplne rovnej podlahovej ploche, poskytuje UTV Corvus vodičovi a spolujazdcovi jednoduchý a voľný prístup do kabíny.

Efektívna údržba

Celková ergonómia a ľahká údržba sú ďalšie tromfy tohto profi pracovného UTV. Je tu jednoduchý prístup k motoru, filtrom, remeňu, rohové podlahové rohože umožňujú jednoduché čistenie kabíny. Zvýšené sania prívodu vzduchu a odvzdušňovacie potrubie CVT zabraňuje vnikaniu prachu a nečistôt. Corvus Terrain UTV DX4 Diesel 1000 môžete v prípade obstarania exkluzívne vybavenej verzie PRO CAB používať aj v tých najnáročnejších podmienkach. Verzia CAB ponúka už priamo z výroby plne vybavenú kabínu vr. kúrenia, klimatizácie a profi skla so stieračom s ostrekovačom. Aj pre verziu PRO je k dispozícii množstvo originálneho príslušenstva vo forme boxov, dverí, skiel, priehradiek, svetiel atď.

K maximálnemu komfortu a skvelej obratnosti je nutné samozrejme spomenúť aj štandardne dodávaný precízne nastavený elektrický posilňovač riadenia (EPS) a uzamykateľný zadný diferenciál. Špičková výbava, precízne spracovanie a šikovné riešenie celého stroja, robí z tohto stroja maximálne pohodlné UTV pre každodennú profesionálnu prácu. Corvus Terrain UTV DX4 Diesel je homologovaný pre cestnú prevádzku ako dvojmiestne vozidlo pre vodičský preukaz skupiny B1 (automobil). Kvalifikovaný servis, záruka, rozsiahly sklad náhradných dielov a technická podpora na území SR a ČR sú úplne samozrejmé.

Stroj je dostupný aj vo verzii DX4 CAB EPS:
(verzia CAB obsahuje klimatizovanú / vykurovanú kabínu a veľké množstvo inak bežne príplatkovej výbavy)

Technické parametre

Typ motora: Štvortaktný,  6-ventilový trojvalec, OHV – Yanmar 3TNM74F-SACVS
Objem motora: 1000 ccm
Krútiaci moment: 52,1 Nm/2400 ot./min
Zapaľovanie: ECU Bosch (GER)
Štartovanie: Elektrickým štartérom
Chladenie: Kvapalinou
Mazanie: S mokrou skriňou
Plnenie motora: Elektronické vstrekovanie Yanmar
Zapaľovanie: ECU
Palivo: Motorová nafta
Pohon náprav: Kardanovými hriadeľmi
4×4: Odpojiteľný
Odpruženie predné / zadné: Nezávislé, dvojité zavesenie so systémom AntiDive,  280 mm / nezávislé, dvojité zavesenie so systémom AntiDive, 267 mm
Brzdy predné / zadné: Hydraulické kotúčové/ hydraulická kotúčová
Parkovacia brzda: Áno
Pneumatiky predná / zadná: 26×9-14  / 26×11-14

Rozmery a hmotnosti:

Celková dĺžka: 3414 mm
Celková šírka: 1656 mm
Celková výška: 1973 mm
Rázvor: 2238 mm
Suchá hmotnosť: 764 kg
Nosnosť korby: 450 kg, hydraulické vyklápanie
Rozmery korby: 1060 x 760 x 300
Objem nádrže: 40 litrov

Výbava v cene: Elektrický posilňovač riadenia (EPS), 14“ hliníkové disky, špičkové viacplátnové odolné pneumatiky, homologované ťažné zariadenie s homologovanou zásuvkou.