SMC Snake 100

Báječný partner pre výlety!
SMC Snake 100 je koncepčne unikátna štvorkolka. Je navrhnutá ako ľahký úžitkový model s dôrazom na jednoduchosť konštrukcie a jednoduchosť použitia obvyklého u rekreačných štvorkoliek. Vďaka tejto koncepcii ju ľahko môžu používať ako skúsení jazdci, tak začínajúci „výletníci“ alebo dokonca aj odrastenejšie deti. Aj napriek jej priaznivým a kompaktným rozmerom na nej nemá ani 190 cm vysoký jazdec problém kam s kolenami. SMC u tejto štvorkolky zdôrazňuje jeho ľahkú použiteľnosť a udržiavateľnosť. Jej predĺžený rázvor a rozchod výrazne prispievajú k vysokej jazdnej stabilite a pocitu bezpečia. Štvorkolka obsahuje praktický zadný nosič a ďalšie voliteľné príslušenstvo, ktoré uľahčia prepravu ľahších nákladov.

Hoci je SMC Snake 100 ľahká úžitková štvorkolka, jej dizajn je navrhnutý v slušivom „športovo-úžitkovom“ štýle. Stroj je vybavený plnohodnotnými podlahovými stupačkami pre optimálnu bezpečnosť a ochranu nôh pred nečistotami. Športový dizajn štvorkolky je podporený aj použitým dynamickým motorom 100 ccm s oddeleným mazaním a veľmi priaznivou spotrebou. Motor je vybaveným spoľahlivým elektrickým a núdzovým mechanickým štartérom a automatickú, úplne bezúdržbovou prevodovkou. Motor samozrejme disponuje aj ľahko raditelným spätným chodom. Bezpečnostné prvky použité v konštrukcii stroja významne prispievajú k ochrane jazdca pri nečakaných situáciách. Vďaka svojej unikátnej konštrukcii a vysoko spoľahlivému motoru patrí model SMC Snake 100 medzi naše stálice v ponuke po mnoho rokov a stále sa teší nebývalej popularite v segmente rekreačných štvorkoliek.

Štvorkolka SMC Snake 100 vám jednoducho dokáže, že je spoľahlivým, nenáročným a úsporným partnerom pre každodenné nákupy, dochádzanie do práce, na kratšie výlety a rad ďalších užitočných činností!

Štandardná záruka tohto stroja je v trvaní dvoch rokov a vzťahuje sa na všetky vady materiálu, alebo výrobné chyby. Kvalifikovaný servis, dodávky náhradných dielov a technická podpora na území SR a ČR sú samozrejmé.

Medzi osvedčené bezpečnostné prvky stroja SMC Snake 100 patria: 
– Výkonný dvojtaktný motor
– Dostatočne robustná oceľová konštrukcia stroja
– Plné zakrytie všetkých točivých častí
– Veľkoplošné podlahové stupačky s ochranou proti prestrčeniu nohy
– Voliteľný obmedzovač pridanie plynu
– Maximálne zjednodušené ovládanie

Galéria

Kapacity:
Benzínová nádrž: 5,6 litrov
Dĺžka: 1400 mm
Šírka: 840 mm
Výška: 910 mm
Max. rýchlosť: cca 65 km/h
Hmotnosť stroja: n/a
Nosnosť (jazdec a náklad v teréne):
60 kg
Systém pohonu:
Prevodovka: Automatická CVT – variátor – prevod H  dopredu
Náhon kolies: Reťazou
Predné pneumatiky:
19×7-8″
Zadné pneumatiky:
19×7-8″
Brzdový systém:
Brzdy: Diskové
Parkovacia brzda: Áno
Odpruženie:
Predné: Nezávislé /  spodné A-ramená
Zadné: Pevná zadná náprava / centrálny tlmič
Motor:
Typ motoru: 2-taktný jednovalec,
Výkon motora:
5,8 kW / 7200 ot. min
Točivý moment: 8,5 Nm/4500 ot./min
Vrtanie x zdvih: 52 mm x 45 mm
Objem motora: 96 cm3
Štartovanie: Elektrickým štartérom
Chladenie motora: Vzduchom s núteným okruhom
Mazanie: Oddelené olejovým čerpadlom
Karburátor: Mikuni VM16
Zapalovanie: C.D.C.I – elektronické
Palivo: Bezolovnatý benzín 95 Oktánov