ECOOTER E1R – NOVÉ FARBY V PONUKE, K BIELEJ PRIBUDLI MODRÁ A ČERVENÁ!

Ecooter E1R si obľúbila i česká modelka Andrea Pomeje  @andreapomeje.

Najlepšia SMART elektromobilita v jednej stope na trhu  v pomere: VÝKON / DOJAZD / MAX. RÝCHLOSŤ / CENA

Ecooter E1R je dizajnová lahôdka

Jeho stredná veľkosť ho predurčuje do víru veľkomesta, ale i na vidiek. Exkluzívne sa vyníma jeho „vajíčkový“ dizajn a pri pohľade spredu mu dominuje jednostranný záves predného kolesa s dôrazom na krásu klasiky. Dizajn je doplnený o plné LED osvetlenie a farebne rozlíšený, digitálny, adaptívny palubný prístroj sa prispôsobuje svetelným podmienkam a ukazuje veľmi čitateľne všetky údaje. Ecooter má plne diaľkové ovládanie a SMART technológiu podporenú aplikáciou vo vašom smartfóne kompatibilné pre zariadenia  Andorid  i iOS. Aplikácia zobrazuje napr. aktuálny stav batérie, dojazd ale aj tlak v pneumatikách, počasie  množstvo ďalších informácií. Teraz k bielej farbe pribudli verzie v červenej a modrej farbe.

Neuveriteľný dojazd  atakuje hranicu 150 km* na jedno nabitie, čím sa stáva veľmi oceniteľným pomocníkom na každý deň. Ecooter využíva rekuperáciu energie pri brzdení z kopca a na rovine, kedy práve v tomto momente prebytočnú energiu ukladá späť do akumulátora a tým predlžuje akčný rádius dojazdu. Tým, že je ľahší, je obratnejší a ľahko pochopiteľný v ovládanie pre každú kategóriu užívateľa. Vysoká kvalita povrchovej úpravy, maximálna presnosť dielenského spracovania, vysoko odolné technické a rotujúce časti skútra doplnené o prakticky bezúdržbový motor tvoria Ecooter dokonalým pomocníkom pri preprave na každý deň.

Bezpečnosť je prvoradá a keďže Ecooter dosahuje rýchlosť až 90 km/h o spoľahlivé brzdenie sa stará duálny brzdový systém – CBS. Prenos výkonu na zadné koleso u všetkých modelov zabezpečuje kevlarový remeň od amerického výrobcu GATES. Rám je vysoko sofistikovaný celok, ktorého každá časť je vyvíjaná tak, aby viedla ku komfortnej, bezpečnej jazde a primeranej tuhosti. Záves a pruženie predného kolesa je konštruované pre absolútnu absorpciu nerovností a zároveň čo najväčšiu stabilitu a tuhosť podvozku ako celku.  Ecooter tak prejde tými najprísnejším hodnoteniami kvality, spoľahlivosti a bezpečnosti. Ak hľadáte tú najrozumnejšiu investíciu v tomto segmente, Ecooter vás nesklame po žiadnej stránke.

 

Najdôležitejšie parametre modelu ECOOTER E1R

Motor: Hliníkový, bezkartáčový, jednosmerný E1

Režimy jazdy: SPORT / SMART

Výkon: 4 kW

Max. dosiahnuteľná  rýchlosť: 90 km / h

Dojazd: *150 km (priem. rýchl. 30 km/h)

Konektivita: USB, Bluetooth, GPRS, Wifi

Životnosť remeňa: 20 000 km

Výška sedadla: iba 730 mm

Spätný chod + Tempomat + Rekuperácia energie

Vodičské oprávnenie: A1, A2, A, B

Farby: biela, červená, modrá