CFMOTO Gladiator X1000 OVERLAND

Obrázky majú ilustratívny charakter. Výbava sa môže líšiť (kolesá, pneu, polepy, ochranné prvky).

Najpredávanejšie štvorkolky v Európe!

!!! AKCIA !!!

Cena obsahuje: Exkluzívna výbava Overland, progresívny elektrický posilňovač riadenia (EPS), predný a zadný diferenciál, 14″ alu kolesá, odolné 27″ viacplátnové pneu CST Stag, silný navijak, homologizované  ťažné zariadenie, špičkové nitrogénové nastaviteľné tlmiče, sedačku spolujazdca s integrovanými madlami , ochranné blástre na riadidlá, predný a zadný nosič Lock n‘ Ride.

Dostupné verzie:

X1000-A OVERLAND dlhá verzia 

Cena model 2023: 13.749 € – T3B AKCIOVÁ CENA model 2023: 13.249 € – T3b  
Cena model 2023: 13.749 € – EURO5 AKCIOVÁ CENA model 2023: 13.249 € – EURO5 

Základná  nadštandardná výbava:
EPS (elektronický posiľňovač riadenia)
Plexi štít & blástre
Úložné boxy
Ultrajasné LED svetlá + prídavné  integrované svetlá
Offroad rámy
Disky BEADLOCK
Ochrana podvozku

Dostupné farby:

 • Midnight Camo – šedá kamufláž – bezpríplatková
 • Desert Tan – pieskovo žltá – bezpríplatková – len homologizácia EURO5

 

Ceny uvedené v € vr. DPH a legálneho TP.

!!! AKCIA !!!

ŠPECIFIKÁCIE:

 • 5 rokov záruka na stroj a doživotná na rám *
 • Kompletná výbava Overland v cene – viď popis stroja!
 • Extrémne výkonný úplne nový 1000 ccm motor s valcami do “V” s výkonom až 85 Hp
 • EPS – moderný posilňovač riadenia s progresiou v základnej cene
 • Vstrekovanie BOSCH (GER)
 • Bezspojkový variátor CV-Tech (Canada)
 • 4×4 s uzávierkou predného diferenciálu
 • Automatický samosvorný zadný diferenciál Eaton (100% svornosť)
 • Nová prevodovka Smartshift s optimalizovanými prevodmi
 • Úplne nové plne nastaviteľné nitrogénové tlmiče / ELKA St.3 (voliteľne, zvýhodnená cena)
 • Nový systém zavesenia zadných kolies umožňujúci vyššie zdvihy tlmičov
 • Špeciálne prehnuté spodné predné ramená zásadne zvyšujúce svetlú výšku
 • Rozmerné ergonomické plastové ochranné kryty riadidiel s integrovaným ochranným štítom
 • Elegantné a praktické 14” duralové disky kolies so systémom BEADLOCK
 • Vysoko odolné 27” viacplátnové pneumatiky CST Stag s univerzálnym vzorom
 • Elektrický navijak 3500 lbs s vodiacimi rolnami
 • Homologizované ťažné zariadenie ISO50 vr. el. zásuvky
 • Komfortná sedačka spolujazdca s opierkou a integrovanými madlami
 • Predné aj zadné masívne plastové nosiče Lock n‘ Ride
 • Výmenné pružné lemy blatníkov z mäkčeného plastu
 • Špičkové predné aj zadné LED osvetlenie
 • Nová a výkonná 32 Ah gélová batéria s modernou NANO-GEL technológiou
 • Homologizácia EÚ, 2 osoby, VP sk. B (automobil)
 • Dizajn z dielne medzinárodne uznávaného rakúskeho design štúdia Kiska (design CFMOTO, KTM, Husqvarna…)

Profesionálny servis v našej predajni je úplnou samozrejmosťou.

* 5 rokov záruka platí pri nákupe strojov CFMOTO v predajnej sieti Journeyman CZ v ČR a SR, pre koncového zákazníka, prvého majiteľa, aj podnikateľa. Týka sa všetkých modelov z aktuálnej ponuky strojov CFMOTO oficiálneho dovozcu Journeyman CZ s.r.o.. U štvorkoliek CFMOTO je záruka 5 rokov alebo 10.000 km.

CFMOTO Gladiator X1000 Overland – zaostrené na dobrodružstvo!

Prichádza nová úroveň dobrodružstva, voľnosti, skúmania, objavovania, kempovania… prichádza vaša sloboda. Nebojte sa neznámych, vzdialených, či neprebádaných miest. Nový CFMOTO Gladiator X1000 Overland vytvára nové poňatie štvorkolky a zistíte, že význam slov „úžitkový stroj“, sa týmto modelom mení aj na „dobrodružný partner“. Po motorickej a konštrukčnej stránke je takmer zhodný s najpredávanejšou štvorkolkou ČR a SR, modelom CFMOTO Gladiator X1000 V-Twin EPS.

V čom sa ale od klasickej verzie líši? Jeho jedinečnosť je v zameraní na dobrodružstvo – zvýšená ochrana a výbava po všetkých stránkach – to je OVERLAND – maximálne vybavený stroj pre všetky druhy dobrodružných výprav, expedícií aj pre ťažké pracovné nasadenie.

Exkluzívna výbava Overland:

Veľkoobjemové prémiové boxy – dizajnovo, ale aj technicky zladené do kompaktného celku a samozrejme poskytujú dva samostatné úložné priestory (105 l hlavný + 41 l stredový box, celkom 146 l) s ochranou proti vode IP56.

Modulárny systém sedadla spolujazdca – umožňuje buď pridať alebo odňať stredný box, čím vás automaticky napadne, že Overland je homologizovaný pre dvojčlennú posádku. Oba boxy sú odnímateľné, sedačku za box vymeníte expresne a keď dobrodružstvo pominie, máte doma opäť poslušnú ale veľmi silnú, úžitkovú, dvojmiestnu štvorkolku. Hlavný box sa na dosku kotví bez použitia náradia systémom CF-CONNECT, čo vám zaistí inštaláciu a reinštaláciu počas 60 sekúnd.

Oceľový ochranný rám – Overland ihneď na prvý pohľad zaujme mohutným oceľovým rámom vpredu aj vzadu (priemer rúrok je 38 mm), ktorý je dômyselne konštruovaný tak, aby aj v tých najextrémnejších prípadoch chránil nielen dôležité časti stroja, ale predovšetkým posádku. Dokonca aj pri prevrátení na bok dôjde len k minimálnym poškodeniam dôležitých častí stroja.

Integrované LED svetlá – prídavné LED svetlá (2 x 18W), ktoré sú integrované v ochranných paneloch z tvrdeného, ​​veľmi odolného plastu. Nielenže skvele svieti, ale dodávajú stroju agresívnejší výraz.

Ochrana podvozku – nová odolná celopodvozková ochrana, skladajúca sa zo 6-tich samostatných častí. Predná časť, ktorá je vystavená najväčšiemu riziku, je z 3 mm hrubého hliníka, spodná 5-prvková ochrana je z mohutného 8 mm hrubého polyetylénu vyrábaného za pomoci technológie HDPE.

Rozširovacie lemy – na oboch stranách, ktoré sa tiahnu nadväzne od predného blatníka, okolo plošín stúpačiek a na koniec zadného lemu blatníka. Nie je to len ozdoba, ale predovšetkým ochrana posádky v ťažkom blatistom či štrkovom prostredí. Lemy sú z až 8 mm hrubého polyetylénu vyrábaného s vysokou hustotou pomocou technológie HDPE. Majú vysokú odolnosť a zároveň pružnosť a flexibilitu voči všetkým prekážkam.

Disky BEADLOCK – 14″ značkové disky sa vyznačujú extrémnou odolnosťou, unikátnym dizajnom a praktickosťou. Vonkajší farebný lem z ľahkej zliatiny je prichytený na diskoch 16 skrutkami. Ak budete potrebovať extrémne podhustené pneumatiky, bočnica pneumatiky vďaka tomuto prvku získava pridanú opornú a ochrannú plochu vyššiu trakciu pre značkové a veľmi osvedčené pneumatiky s priemerom 27“ zn. STAG. Overland dosahuje svetlú výšku 300 mm.

Ochrana rukovätí a čelné sklo – plná ochrana rúk jazdca s pridaným predným praktickým nízkym čelným štítom. Štít je vyrobený z odolného akrylátu, ktorý je odolný voči slnku, prefarbeniu a čiastočne chráni jazdca pred vetrom.

Dizajn a štýl – Overland bol obdarený jedinečným prémiovým lakom inšpirovaným druhou najtvrdšou horninou v prírode – žulou. Kovový lesk dodáva stroju technickú zmyselnosť, modré grafické doplnky zase nádych mora, oblohy, hôr a dobrodružstva zároveň. Celý koncept bol prevtelený do sériového modelu a všetky pridané prvky dômyselne zapadajú pre tých, ktorí majú radi dobrodružné expedície a po návrate môžu stroj denne používať na ďalší účel. To, že špičkový dynamický dizajn pre CFMOTO vytvára rakúske dizajnové štúdio Kiska design, už dnes považujeme za úplnú samozrejmosť.

Aktuálne majú všetky štvorkolky CFMOTO exkluzívne záruku v dĺžke 5 rokov *!

Pracovná štvorkolka CFMOTO Gladiator X1000 je svojou pevnou konštrukciou pripravená pre všetky pracovné nasadenia. Vďaka svojim vlastnostiam, konštrukcii a výbave je predurčená pre ťažkú ​​prácu v lesnom či poľnohospodárskom hospodárstve, rovnako tak aj v komunálnej sfére, pri zimnej údržbe. Ťažký terén, sneh, zložito prístupné miesta v lesných porastoch, úpravy polí, kosenie a mulčovanie lúk, odhrabávanie snehu, štrku… Toto – a ešte viac – pracovný ATV CFMOTO Gladiator X1000 vďaka mohutným terénnym pneumatikám, ťažnému zariadeniu, terénnej redukcii, silnému navijaku, brzdenie všetkých 4 kolies a výkonu, ktorý dovolí odtiahnuť aj odtlačiť mnohonásobne ťažšie náklady, než by ste vôbec očakávali, bezo zvyšku spĺňa. CFMOTO Gladiator – „definícia pracovnej štvorkolky“.

Profesionálny servis v našej predajni je úplnou samozrejmosťou.

* 5 rokov záruka platí pri nákupe strojov CFMOTO v predajnej sieti Journeyman CZ v ČR a SR, pre koncového zákazníka, prvého majiteľa, ktorý nie je podnikateľom. Týka sa všetkých modelov z aktuálnej ponuky strojov CFMOTO oficiálneho dovozcu Journeyman CZ s.r.o. .. U štvorkoliek CFMOTO je záruka 5 rokov alebo 10.000 km.

Kapacity:
Benzínová nádrž: 30 litrov
Olej motorový: N/A
Dĺžka: 2310 mm
Šírka: 1250 mm
Výška: 1420 mm
Rázvor: 1480 mm
Suchá hmotnosť: 430 kg
Systém pohonu:
Prevodovka: Automatická CVT – variátor CV Tech / prevody P/R/N/H/L (parkovací/spätný chod/neutrál/rýchlo dopredu/terénna redukcia) / uzamykateľný prední diferenciál / automatický zadný samosvorný diferenciál Eaton (100% svornosť)
Náhon kolies: Kardanovými hriadeľami
4×4 pohon: Odpojiteľný
Predné pneu: 27×9-14
Zadné pneu: 27×11-14
Brzdový systém:
Brzdy predné: Kotúčové hydraulické
Brzdy  zadné: Kotúčové hydraulické
Parkovacia brzda: Áno
Odpruženie:
Predné Nezávislé, nastaviteľné odpruženie / Dvojité oceľová A-ramená
Zadné Nezávislé, nastaviteľné odpruženie / Vlečené oceľové ramená
Tlmiče Nové plne nastaviteľné nitrogénové tlmiče
Motor:
Typ motora: 4-taktný, 8-ventilový dvojvalec, SOHC
Vŕtanie x zdvih: 91 mm x 74 mm
Objem motora: 963 cm3
Štartovanie: Elektrickým štartérom
Chladenie motora: Kvapalinou a nezávislým olejovým okruhom
Mazanie: S mokrou skriňou
Plnenie motora: Elektronické vstrekovanie Bosch EFI (GER)
Zapaľovanie: ECU Bosch
Palivo: Bezolovnatý benzín 95 Oktánový
Legislatíva:
Homologizácia: áno, EURO5, T3B
COC list: áno
Technický preukaz: áno
Vodičské oprávnenie: skupina B (osobný automobil)

CFMOTO Gladiator X1000 - nejprodávanější ATV ČR a SR v exkluzivní verzi Overland v testu TV SPORT5💪!

CFMOTO Gladiator X1000 OVERLAND - představení