CFMOTO 400NK

Originálny dvojvalcový naháč zo spoločnej dielne KTM a CF MOTO!

Cena: 4.299€ s DPH

Rakúsky gigant KTM si pred niekoľkými rokmi vybral ako svojho strategického partnera pre ázijské trhy jedného z najväčších a najkvalitnejších výrobcov motorov, motocyklov a štvorkoliek (v ČR a SR štvorkolky známej pod názvom Gladiator, dlhodobo absolútna predajné jednotka na trhu) na svete. Sprvu distribúcia, následne výroba modelov KTM Duke a od roku 2017 plná spolupráca na úrovni „joint-venture“ pod názvom CFMOTO-KTMR2R s budovaním spoločných výrobných, administratívnych i obchodných priestorov. A samozrejme spolupráca na vývoji nových modelov. Nový model dvojvalcového motocykla CF MOTO 400NK ukazuje budúcnosť motocyklov CFMOTO.

Novinka CF MOTO 400NK prináša do ČR a SR celkom nový pohľad na moderné, kvalitné a cenovo dostupné motocykle pre všetky generácie. Veľmi živý radový dvojvalec CF MOTO 400NK s výkonom 29,5 kw (výkon pre kategóriu VP sk. A2!), Plnený nemeckým vstrekovaním BOSCH, ponúka veľkú porciu zábavy a dostatok výkonu pre akýkoľvek štýl jazdy. O maximálne pohodlie, bezpečnosť a komfort sa starajú komponenty renomovaných výrobcov japonskej tlmiče KYB, prémiový brzdový španielsky systém J.Juan s pancierovými hadicami, ABS od Continentalu a skvele hodnotené pneumatiky CST Adreno Sport. To všetko uložené v precízne vyrobenom oceľovom rúrkovom ráme, zabalené do pôsobivého dizajnu rakúskeho dizajn štúdia Kiska.

Výsledný dojem dopĺňajú vkusne vyvedené farebné variácie a doplnky, športové agresívny vzhľad potom podporuje netradične vykonanej špičkové LED osvetlenie, jasný a prehľadný displej či ergonomické sedadlo.

Motocykle CFMOTO sa vyznačujú veľmi príjemným chodom v celom spektre otáčok, najlepšie im sedí vyššie otáčky. Nesmieme zabudnúť aj veľmi presné radenie, kvalitný brzdný výkon a celkovo ľahkú ovládateľnosť a čitateľnosť. CF MOTO 400NK je motocykel reprezentujúci kategórii strojov, ktorá je vhodná pre všetkých bez rozdielu veku či skúseností. Model CFMOTO 400NK vďaka svojmu výkonu a bezkonkurenčnej cene osloví hlavne mladšiu či menej skúsených jazdcov (VP. Sk. A2!), Ale aj každého, kto si chce užiť kvalitnú, rýchlu a pohodlnú jazdu na originálnom motocykli zo spoločného podniku CFMOTO a KTM. Za motocykle CF MOTO stojí silný, 6-tý najväčší dovozca strojov CF MOTO na svete, firma Journeyman, česká spoločnosť s dlhou históriou, skúsenosťami a rozsiahlu predajnú aj servisnou sieťou. Značka CFMOTO je v SR v rebríčku predajnosti strojov kategórie moto / ATV dlhodobo v TOP3, v kategórii ATV absolútne číslo 1.

Motocykle CFMOTO 400NK je homologovaný pre cestnú prevádzku ako dvojmiestny motocykel pre vodičského preukazu A2 od 18 rokov. Ako tradične je u strojov CF MOTO dovozcom poskytovaná exkluzívny trojročná záruka na celý stroj. Profesionálny servis, rozsiahly sklad náhradných dielov a technická podpora na území SR a ČR sú úplne samozrejmé.

Motocykel CF MOTO 400NK – skvelý partner pre vaše budúce on-road dobrodružstvo!

CFMOTO 400NK

Spoločný podnik dvoch svetových motogigantov KTM a CF MOTO, designovaný špičkovým rakúskym štúdiom KISKA, majstrom svojho oboru. Výsledkom sú originálne dvojvalcové motocykle, ktoré svojím jedinečným vzhľadom, kvalitou spracovania, použitím špičkových komponentov a výkonom prekvapia nejedného skúseného motorkára. Predstavujeme úplne nový model kategórie „naked“ z dielne svetového výrobcu CFMOTO!

Špecifikácie:

 • 3 roky záruka
 • 400 cc 8-ventilový radový dvojvalec, DOHC, kvapalinou chladený
 • Prevodovka manuál, 6 stupňov
 • Tlmič zadného i predného odpruženia KYB (Japan)
 • Pneumatiky CST: Predné: 120/70 R17 Zadné: 160/60 R17
 • Duálny predné 300 mm kotúčové brzdy J.Juan (Španielsko)
 • Predné a zadné pancierované brzdové hadice
 • ABS Continental (GER)
 • ECU Bosch (GER)
 • Kompletné moderné LED osvetlenie
 • Kiska design
 • Farby – exkluzívny royal modrá metalíza, biela pearl

Galéria

Zdvihový objem: 400 ccm
Vŕtanie x Zdvih: 68,4 x 54,5 mm
Kompresia: 11.1: 1
Plnenie motora: EFI (Bosch)
Výkon (EURO4): 29.5 kW (41 koní) @ 9500 rpm
Krútiaci moment (EURO4): 34,4 Nm / 7650 RPM (EURO 4)
Zapaľovanie: ECU
Prevodovka manuál, 6 rýchlostí
Odpruženie: predná vidlica (V), kývne rameno (h)
Brzdy: dual kotúč Ø 300 mm (v), Ø kolesa 240 mm (h); J.Juan
ABS: Continental ABS system
Ráfiky: 3,5x17MT (v), 4,5x17MT (h)
Pneumatiky: 120/70 ZR 17 (v), 160/60 ZR 17 (h)
Dĺžka: 2114 mm
Šírka: 750 mm
Výška: 1100 mm
Výška sedadla: 796 mm
Svetlá výška: 170 mm
Polomer otáčania: 5,4 m
Nádrž: 17 l
Hmotnosť: 206 kg