CFMOTO 650 NK

Originálny dvojvalcový naháč zo spoločnej dielne KTM a CF MOTO!

Cena: 5.099€ s DPH

Rakúsky gigant KTM si pred niekoľkými rokmi vybral ako svojho strategického partnera pre ázijské trhy jedného z najväčších a najkvalitnejších výrobcov motorov, motocyklov a štvorkoliek (v ČR a SR štvorkolky známej pod názvom Gladiator, dlhodobo absolútna predajné jednotka na trhu) na svete. Sprvu distribúcia, následne výroba modelov KTM Duke a od roku 2017 plná spolupráca na úrovni „joint-venture“ pod názvom CFMOTO-KTMR2R s budovaním spoločných výrobných, administratívnych i obchodných priestorov. A samozrejme spolupráca na vývoji nových modelov. Nový model dvojvalcového motocykla CF MOTO 650NK ukazuje budúcnosť motocyklov CFMOTO.

Novinka CFMOTO 650NK prináša do ČR a SR celkom nový pohľad na moderné, kvalitné a cenovo dostupné motocykle pre všetky generácie. Veľmi živý radový dvojvalec s výkonom 45 kw, plnený nemeckým vstrekovaním BOSCH, ponúka veľkú porciu zábavy a dostatok výkonu pre akýkoľvek štýl jazdy. O maximálne pohodlie, bezpečnosť a komfort sa starajú komponenty renomovaných výrobcov japonskej tlmiče KYB, prémiový brzdový španielsky systém J.Juan s pancierovými hadicami, ABS od Continentalu a skvele hodnotené pneumatiky Metzeler Roadtec. To všetko uložené v precízne vyrobenom oceľovom rúrkovom ráme, zabalené do pôsobivého dizajnu rakúskeho dizajn štúdia Kiska.

Výsledný dojem dopĺňajú vkusne vyvedené farebné variácie a doplnky, športové agresívny vzhľad potom podporuje netradične vykonanej špičkové LED osvetlenie, jasný a prehľadný displej či ergonomické sedadlo.

Motocykle CFMOTO sa vyznačujú veľmi príjemným chodom v celom spektre otáčok, najlepšie im sedí vyššie otáčky. Nesmieme zabudnúť aj veľmi presné radenie, kvalitný brzdný výkon a celkovo ľahkú ovládateľnosť a čitateľnosť. CFMOTO 650NK je motocyklom pre kohokoľvek, kto si chce užiť kvalitnú, rýchlu a pohodlnú jazdu na originálnom motocykli zo spoločného podniku CFMOTO a KTM. Za motocykle CF MOTO stojí silný, 6-tý najväčší dovozca strojov CF MOTO na svete, firma Journeyman, česká spoločnosť s dlhou históriou, skúsenosťami a rozsiahlu predajnú aj servisnou sieťou. Značka CFMOTO je v SR v rebríčku predajnosti strojov kategórie moto / ATV dlhodobo v TOP3, v kategórii ATV absolútne číslo 1.

Motocykel 650NK je homologovaný pre cestnú prevádzku ako dvojmiestny motocykel pre vodičské oprávnenie skupiny A – motocykel. Ako tradične je u strojov CF MOTO dovozcom poskytovaná exkluzívny trojročná záruka na celý stroj. Profesionálny servis, rozsiahly sklad náhradných dielov a technická podpora na území SR a ČR sú úplne samozrejmé.

Motocykel CF MOTO 650NK – skvelý partner pre vaše budúce on-road dobrodružstvo!

CFMOTO 650 NK

 

CFMOTO vstupuje do motocyklového segmentu s úplne novým modelom 650 NK. Živý radový dvojvalcový 8V motor s objemom 650ccm s elektronickým vstrekovaním paliva Ducati s výkonom 45 kW (61 k) (dostupná aj verzia 33kW) ponúka veľkú porciu zábavy a dostatok výkonu pre športovú jazdu vďaka podvozku KYB (Japonsko). Prémium brzdový systém J.Juan (Španielsko) zabezpečuje za všetkých okolností optimálny brzdný výkon.

Špecifikácie

 • 3 roky záruka
 • 649 cc 8-ventilový řadový dvouválec, DOHC, kapalinou chlazený
 • Převodovka manuál, 6 stupňů
 • Tlumič zadního i předního odpružení KYB (Japan)
 • Pneumatiky Metzeler: Přední: 120/70 R17 Zadní: 160/60 R17
 • Duální přední 300 mm kotoučové brzdy J.Juan (Španělsko)
 • Přední a zadní pancéřované brzdové hadice
 • ABS Continental (GER)
 • ECU Bosch (GER)
 • Kompletní moderní LED osvětlení
 • Kiska design
 • Barvy – exkluzivní royal modrá metalíza, bílá pearl

Galéria

Kapacity:
Motor:  2 valec, vodou chladený, 4-taktný, DOHC, 8 ventilov
Zdvihový objem: 649,3ccm
Vŕtanie x zdvih: 83 mm x 60 mm
Kompresia: 11.3:1
Plnenie motora: EFI (Ducati)
Výkon motora: 45 kW (61PS) / 9000 ot. min
Krútiaci moment:
56 Nm / 7000 ot
Zapalovanie:
ECU
Prevodovka 6 rýchlostí
Odpruženie: Predná vidlica (V), kyvné rameno (h)
Brzdy
Dual kotúč Ø 300 mm (v), Ø kolesa 240 mm (h)
Ráfiky
3,5x17MT (v), 4,5×17 MT (h)
Pneumatiky
120/70 ZR 17 (v), 160/60 ZR 17 (h)
Dĺžka: 2120 mm
Šírka: 780 mm
Výška: 1100 mm
Výška sedáku: 795 mm
Svetlá výška: 150 mm
Polomer otáčania: 5,4 m
Nádrž:
17 l
Hmotnosť: 203 kg