slovenský TP

CF MOTO 650 MT

Absolútna novinka v kategórii cestovné enduro za neskutočnú cenu!
Špičkový moderný dizajn z dielne rakúskeho dizajnového štúdia Kiska, vysoký výkon, nízka hmotnosť, komfortná 6-stupňová prevodovka, ABS Continental a vynikajúce jazdné vlastnosti robia z tohto motocykla favorita svojej triedy!

Gladiator X850 V-Twin EPS

Nový líder kráľovskej kategórie dvouválcových štvorkoliek!
Monumentálny záťah. Dychberúca sila. Dokonalé a presné ovládanie. Emócie. Absolútna novinka jedného z najväčších výrobcov štvorkoliek na svete zvyšuje adrenalín v krvi hneď pri prvom blízkom stretnutí. Najsilnejší a mohutne dimenzovaný pracovný 4x4 Gladiator X850 prináša do sveta štvorkoliek množstvo pokrokových a moderných prvkov, ktoré v kombinácii s maximálnou výbavou a skvelou cenou robia z novinky favorita celého segmentu veľkých dvojválcových štvorkoliek!   

CFMOTO 650 TK

Totálny dopredaj modelov 2016 - posledné kusy fantastické ceny!
Výrobca najpredávanejších štvorkoliek Gladiator vstupuje do motocyklového sveta s celkom novým cestovným modelom 650 TK! Atraktívny dizajn, pohodlný posed, dokonalá ochrana vodiča vďaka celokapotáži, bočné kufre, ABS (voliteľné) a vynikajúce jazdné vlastnosti robia z tohto motocykla kráľa svojej triedy! 

Dostupné verzie: 

Cena: 5.680 € (bežná 5.999 €)

CFMOTO 650 NK

Totálny dopredaj modelov 2016 - posledné kusy fantastické ceny!
Výrobca najpredávanejších štvorkoliek Gladiator vstupuje do motocyklového sveta s celkom novým športovým modelom 650 NK! Atraktívny dizajn, vysoký výkon, nízka hmotnosť, komfortná 6-stupňová prevodovka, ABS (voliteľne) a vynikajúce jazdné vlastnosti robia z tohto motocykla kráľa svojej triedy! 

Dostupné verzie:

Cena:

SMC RAM 520RR

brutálne športové náradie s motorom Subaru! 

Subaru. Synonymum športových a adrenalínových motozážitkov. Subaru motor vo štvorkolke? Áno, celý model RAM 520RR bol "ušitý" na mieru tomuto osvedčenému a brutálnemu 500 ccm motoru! Špičkový výkon, agresívny dizajn a super športový podvozok otvárajú pre hrdého majiteľa úplne nové zážitky! 

Dostupné verzie: 

SMC Jumbo 850 V-twin

Stroj na radosť! Áno, takto najvýstižnejšie by sa mohla nazývať nová osemstopäťdesiatka zo stajne SMC.

Zabudnite na všetko, čo ste o štvorkolkách vedeli. Tento stroj je proste iný! Explozívny výkon skvelého V-Twin motora prenáša prostredníctvom variátora s motorovou brzdou a vychytaných prevodov na terén s tak neuveriteľnou ľahkosťou, že vám už ostane len sústrediť sa na čistú radosť z jazdy! K dokonalému zážitku vám nové Jumbo pribalil fantasticky fungujúci posilňovač riadenia a prvotriedne ergonómiu podvozku!