pohon 4x4

Gladiator X850 V-Twin EPS

Nový líder kráľovskej kategórie dvouválcových štvorkoliek!
Monumentálny záťah. Dychberúca sila. Dokonalé a presné ovládanie. Emócie. Absolútna novinka jedného z najväčších výrobcov štvorkoliek na svete zvyšuje adrenalín v krvi hneď pri prvom blízkom stretnutí. Najsilnejší a mohutne dimenzovaný pracovný 4x4 Gladiator X850 prináša do sveta štvorkoliek množstvo pokrokových a moderných prvkov, ktoré v kombinácii s maximálnou výbavou a skvelou cenou robia z novinky favorita celého segmentu veľkých dvojválcových štvorkoliek!   

SMC Jumbo 850 V-twin

Stroj na radosť! Áno, takto najvýstižnejšie by sa mohla nazývať nová osemstopäťdesiatka zo stajne SMC.

Zabudnite na všetko, čo ste o štvorkolkách vedeli. Tento stroj je proste iný! Explozívny výkon skvelého V-Twin motora prenáša prostredníctvom variátora s motorovou brzdou a vychytaných prevodov na terén s tak neuveriteľnou ľahkosťou, že vám už ostane len sústrediť sa na čistú radosť z jazdy! K dokonalému zážitku vám nové Jumbo pribalil fantasticky fungujúci posilňovač riadenia a prvotriedne ergonómiu podvozku!  

Gladiator UTV 830

Špičková profesionálna nákladná 4kolka zo sklopnou korbou nie len pre farmárov a lesníkov. Silný robotník, ktorý na našom trhu značne rozhýbal stojaté vody strojov kategórii UTV a stal sa veľmi obľúbeným pomocníkom aj v komunálnej sfére.

Dostupné verzie:

Gladiator UTV 550

Úplne nové moderné a cenovo nesmierne atraktívne plné pracovné 4x4 UTV. Špičková profesionálna nákladná 4kolka nie len pre všetkých farmárov a lesníkov. Osvedčená technika, luxusný design a maximálne pracovné využitie.

Dostupné verzie:

Gladiator X8 FACELIFT

Bestseller v modernizovanom kabáte! Najpredávanejší, najsilnejší, najväčší ... a množstvo ďalších "Naj" patrí dlhoročnej jednotke v kategórii veľkých dvojvalcov. Kľúčom úspechu je bezpochyby vysoko spoľahlivý dvojvalec 800 ccm so špičkovým výkonom 63 koní a 72 Nm krútiaceho momentu spoločne s americkým vstrekovaním Delphi, ktoré zaistí úplne dostatočný výkon pre všetky druhy práce a zábavy. Teraz je TOP verzia DeLuxe atraktívne zmodernizovaná a doplnená aj o vynikajúcej LED osvetlenie.

Dostupné verzie:

Gladiator X8 V-twin

Najlepší, najsilnejší, najväčší, najpredávanejší ... áno, veľa "Naj" si od svojho úspešného vstupu na trh uzurpoval najsilnejšie Gladiator X8 V-Twin! Kľúčom úspechu je bezpochyby spoľahlivý dvojvalec 800 ccm so špičkovým výkonom 63 koní a 72 Nm krútiaceho momentu spoločne s americkým vstrekovaním Delphi, ktoré zaistí úplne dostatočný výkon pre všetky druhy práce a zábavy. 

Dostupné verzie:

Gladiator X550EFI

Dlho očakávaný nástupca dlhých verzii jednovalcou Gladiator je tu! Precízny a pekný moderný design, komfortný priestor pre jazdca aj spolujazdca, nadštandardná základná výbava vrátanie inovatívnych praktických nosičov Lock-N-Ride a samozrejme úplné novo vyvinutý výkonný 500 ccm motor, to sú hlavné tromfy kráľa dlhých 500ccm. Novinky prináša ďalej inováciu v konštrukcii rámu, riadenia a v neposlednej rade v jazdných vlastnostiach!

Dostupné verzie: