pohon 4x4

Gladiator X1000 V-Twin EPS

 

...A hry môžu začať! 

"Ludo Et potest Incipere" alebo "hry môžu začať" - týmto vždy Imperátor oznamoval v starovekom Ríme začatie veľkolepých gladiátorských hier. Rovnako tak my oznamujeme nástup nášho Imperátora - najväčšieho a najsilnejšieho Gladiátora, ktorý kedy zišiel z výrobných liniek továrne CF MOTO. Dlho očakávaný GLADIATOR X1000 EPS je tu aby ukázal a dokázal, prečo sa jedná o jednu z najočakávanejších štvorkoliek posledného desaťročia!

 

Gladiator UTV 1000 EPS

Fantastický výkon bez kompromisov - to je nový Gladiator UTV1000 V-Twin EPS

Špičková profesionálna nákladná 4kolka so sklopnou korbou. Jednoznačne TOP z kategórie UTV, už nemusíte robiť žiadne kompromisy. Je to naozaj silný robotník, ktorý na našom trhu s UTV značne rozvíril vody a stal sa nenahraditeľným pomocníkom, nie len pri práci v lese či farme, ale aj v komunálnej sfére.

Dostupné verzie:

Gladiator X850 V-Twin EPS

Nový líder kráľovskej kategórie dvouválcových štvorkoliek!
Monumentálny záťah. Dychberúca sila. Dokonalé a presné ovládanie. Emócie. Absolútna novinka jedného z najväčších výrobcov štvorkoliek na svete zvyšuje adrenalín v krvi hneď pri prvom blízkom stretnutí. Najsilnejší a mohutne dimenzovaný pracovný 4x4 Gladiator X850 prináša do sveta štvorkoliek množstvo pokrokových a moderných prvkov, ktoré v kombinácii s maximálnou výbavou a skvelou cenou robia z novinky favorita celého segmentu veľkých dvojválcových štvorkoliek!   

SMC Jumbo 850 V-twin

Stroj na radosť! Áno, takto najvýstižnejšie by sa mohla nazývať nová osemstopäťdesiatka zo stajne SMC.

Zabudnite na všetko, čo ste o štvorkolkách vedeli. Tento stroj je proste iný! Explozívny výkon skvelého V-Twin motora prenáša prostredníctvom variátora s motorovou brzdou a vychytaných prevodov na terén s tak neuveriteľnou ľahkosťou, že vám už ostane len sústrediť sa na čistú radosť z jazdy! K dokonalému zážitku vám nové Jumbo pribalil fantasticky fungujúci posilňovač riadenia a prvotriedne ergonómiu podvozku!  

Gladiator UTV 830

Špičková profesionálna nákladná 4kolka zo sklopnou korbou nie len pre farmárov a lesníkov. Silný robotník, ktorý na našom trhu značne rozhýbal stojaté vody strojov kategórii UTV a stal sa veľmi obľúbeným pomocníkom aj v komunálnej sfére.

Dostupné verzie:

Gladiator UTV 550

Úplne nové moderné a cenovo nesmierne atraktívne plné pracovné 4x4 UTV. Špičková profesionálna nákladná 4kolka nie len pre všetkých farmárov a lesníkov. Osvedčená technika, luxusný design a maximálne pracovné využitie.

Dostupné verzie:

Gladiator X550EFI

Dlho očakávaný nástupca dlhých verzii jednovalcou Gladiator je tu! Precízny a pekný moderný design, komfortný priestor pre jazdca aj spolujazdca, nadštandardná základná výbava vrátanie inovatívnych praktických nosičov Lock-N-Ride a samozrejme úplné novo vyvinutý výkonný 500 ccm motor, to sú hlavné tromfy kráľa dlhých 500ccm. Novinky prináša ďalej inováciu v konštrukcii rámu, riadenia a v neposlednej rade v jazdných vlastnostiach!

Gladiator X520EFI

Gladiator X520 EFI - silnejšie dvojča bestselleru Gladiatora X450 EFI znovu posúva hranice pomer - cena - výkon a zásadne zmenila latku, pre pracovné stroje kategórie 500 ccm. Gladiator X520 EFI prináša výborný výkon motora z modelu Gladiator X550, vynikajúce a hravé jazdné vlastnosti modelu Gladiator X450 EFI s vynikajúcou cenou na modely kategórie 500 ccm s EPS !

Dostupné verzie: