ALU disky 14"

Gladiator X1000 V-Twin EPS

 

...A hry môžu začať! 

"Ludo Et potest Incipere" alebo "hry môžu začať" - týmto vždy Imperátor oznamoval v starovekom Ríme začatie veľkolepých gladiátorských hier. Rovnako tak my oznamujeme nástup nášho Imperátora - najväčšieho a najsilnejšieho Gladiátora, ktorý kedy zišiel z výrobných liniek továrne CF MOTO. Dlho očakávaný GLADIATOR X1000 EPS je tu aby ukázal a dokázal, prečo sa jedná o jednu z najočakávanejších štvorkoliek posledného desaťročia!

 

Gladiator UTV 1000 EPS

Fantastický výkon bez kompromisov - to je nový Gladiator UTV1000 V-Twin EPS

Špičková profesionálna nákladná 4kolka so sklopnou korbou. Jednoznačne TOP z kategórie UTV, už nemusíte robiť žiadne kompromisy. Je to naozaj silný robotník, ktorý na našom trhu s UTV značne rozvíril vody a stal sa nenahraditeľným pomocníkom, nie len pri práci v lese či farme, ale aj v komunálnej sfére.

Dostupné verzie:

Gladiator X850 V-Twin EPS

Nový líder kráľovskej kategórie dvouválcových štvorkoliek!
Monumentálny záťah. Dychberúca sila. Dokonalé a presné ovládanie. Emócie. Absolútna novinka jedného z najväčších výrobcov štvorkoliek na svete zvyšuje adrenalín v krvi hneď pri prvom blízkom stretnutí. Najsilnejší a mohutne dimenzovaný pracovný 4x4 Gladiator X850 prináša do sveta štvorkoliek množstvo pokrokových a moderných prvkov, ktoré v kombinácii s maximálnou výbavou a skvelou cenou robia z novinky favorita celého segmentu veľkých dvojválcových štvorkoliek!   

Gladiator UTV 830

Špičková profesionálna nákladná 4kolka zo sklopnou korbou nie len pre farmárov a lesníkov. Silný robotník, ktorý na našom trhu značne rozhýbal stojaté vody strojov kategórii UTV a stal sa veľmi obľúbeným pomocníkom aj v komunálnej sfére.

Dostupné verzie: