Gladiator X8 FACELIFT

Gladiator X8 FACELIFT
čierna
listová kamufláž
oranžová
Šedočierna
Cena:
8399.00€

Bestseller v modernizovanom kabáte! Najpredávanejší, najsilnejší, najväčší ... a množstvo ďalších "Naj" patrí dlhoročnej jednotke v kategórii veľkých dvojvalcov.

Bestseller v modernizovanom kabáte! Najpredávanejší, najsilnejší, najväčší ... a množstvo ďalších "Naj" patrí dlhoročnej jednotke v kategórii veľkých dvojvalcov. Kľúčom úspechu je bezpochyby vysoko spoľahlivý dvojvalec 800 ccm so špičkovým výkonom 63 koní a 72 Nm krútiaceho momentu spoločne s americkým vstrekovaním Delphi, ktoré zaistí úplne dostatočný výkon pre všetky druhy práce a zábavy. Teraz je TOP verzia DeLuxe atraktívne zmodernizovaná a doplnená aj o vynikajúcej LED osvetlenie.

Dostupné verzie:

8.399€ X8 Facelift Standard verzia ( nové LED predné svetlomety a mriežka chladiča, všetky farby ALU disky 14",navijak, ťažné zariadenie, TP, blastre, štandardné tlmiče, oceľové ramená, kotúčové brzdy na všetkých 4 kolesáchzadný samosvorný diferenciál norma L7e EU168 EURO4, biela značka )

8.799€ X8 Facelift Deluxe verzia (nové LED predné svetlomety a mriežka chladiča, všetky farby ALU disky 14",navijak, ťažné zariadenie, TP, blastre, nitrogénové tlmiče, ALU ramená + kryty ramien, kotúčové brzdy na všetkých 4 kolesáchzadný samosvorný diferenciál norma L7e EU168 EURO4, biela značka)

Príslušenstvo za doplatok:

550€ EPS elektronický posilovač riadenia
39€   Farba (všetky farby okrem čiernej, ktorá je bezpríplatková)
59€   Sedadlo s operadlom a madlá pre spolujazdca
189€ Listová kamufláž 

Ceny doplnkovej výbavy platia pri objednaní ku novému stroju!

Farby: 
čierna
listová kamufláž
oranžová
Šedočierna

Detail